What's new

Welcome!

Pomysły.

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,973
Reaction score
4,158
Droplem tm podczas eventu weekendowe i nie widzialem czegos takiego XD
Bo to tak widać, aż wcale. Dałem sugestie by to poorawić.

Tak wgl, Raissa/Michalak - można wiedzieć czy coś planujecie dodać z naszych pomysłów?
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,973
Reaction score
4,158
Siemanko. Taka mała propozycja - może jest szansa zrobienia tego, że jak chcesz iść z punktu A do punktu B, ale po drodze są krzesła/stoły, które blokują to przejście to usunąć to, że nie może przejść po tym jak masz zaznaczone na mapie.
Przykładowo, bo może ciężkie do zrozumienia: chcę wyjść z domku do pc, ale w domku są krzesła to nie mogę zaznaczyć na mapie dopóki dopóty tych krzeseł nie minę, bo nie chce iść. Jak minie się krzesła to bez problemu na owej mapie zaznaczam i sam sobie idzie, a ja wówczas mogę robić co innego. Mam nadzieję, że zrozumieliście.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
czy w ogóle jakiekolwiek pomysły będą realizowane? Bo sporo czasu już minęło od rozpoczęcia tematu i przydałoby się info czy jakiś pomysł będzie choćby w przygotowaniu.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
aha, czyli jak zawsze dla beki =] nie mam więcej pytań
 

Michalak

New member
Joined
Jul 7, 2012
Messages
407
Reaction score
594
Location
Polska,Gdynia
Thread nie był gwarancja od staffu, był inicjatywą z mojej własnej osoby, ale Raissa napisała, że coś zostanie dodane, więc tak będzie.
 

groszek

Active member
Joined
Feb 10, 2014
Messages
161
Reaction score
65
wiem ze to juz bylo poruszane , ale moze jak sie jeszcze raz naglosni to cos bedzie. trzeba ustawic jak z pieniedzmi zamiane puse grass essence --> 100 seed , czesto jest tak ze do questow czy taskow potrzeba 800 seed, a wiadomo ze na expie zmienia sie aby mniej miejsca zajmowalo albo nie kiedy przez przypadek to zrobisz bo zapomnisz i musisz znowu locic a tak by bylo szybko i przyjemnie . chyba ze ustawic ze npc przyjma 800 seedow lub 8 pure grass essence . pozdro
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,973
Reaction score
4,158
Może by tak powiększyć grono Cloned poków i Shiny? Z Clonedów, nie wiem jakieś fighty bo tego nie ma. Albo cokolwiek aby było coś nowego. Nawet na Cloned wyspie jakiś nowy obszar. I parę Shiny też fajnie by było zobaczyć.


#ah no i mega poki, ale w jednym poście Raissa pisała, że zamierzacie dodać, więc nie pisałem o nich.
 
Last edited:

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Mega Poki? Ludzie już maja po 30+ boss tokenów a ni widu ni słychu jakiegokolwiek użytku dla nich, dlatego jestem przeciwnikiem dodawania czegoś w częściach, bo potem to idzie w niepamięć, lepiej było poczekać z mega pokami, zrobić ich więcej, odrazu zrobić użytek dla boss tokenów itd. A tak to na papoi poluje może 4-5 osób, reszcie się nie chce, bo z tak niskim loot ratem mega evo itemów (co akurat popieram), ale bezużytecznymi tokenami, nikomu się po prostu nie chce

Co do Shinów/Clonedów, Clonedów jest wg mnie dość, kilka nowych shiny byłoby całkiem okej
 

Grayfoox

Well-known member
Joined
Aug 28, 2012
Messages
1,801
Reaction score
2,350
Planujemy dodać shiny z regionu Hoenn +/- we wrześniu.
Co do boss tokenów, ich konkretną liczbę będzie można wymienić na nagrody zbliżone do tych z daily.

błyskotliwy!
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,973
Reaction score
4,158
Mam pytanie odnośnie questa z Tyroque. Tak mi się skojarzyło jak Michalak wspomniał o Nino. Wiadomo " next week" u Nino może nigdy nie nadejść, ale jakiś czas temu słyszałem, bodajże nawet ze Staffu (nie jestem pewny) że ktoś ma pomysł na tego questa. Więc moje pytanie brzmi: pracujecie również nad nim i jest w tych 15-20 rzeczy do zrobienia czy sytuacja nie uległa zmianie?
 

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,613
Reaction score
31,501
Location
Poland.
Mam pytanie odnośnie questa z Tyroque. Tak mi się skojarzyło jak Michalak wspomniał o Nino. Wiadomo " next week" u Nino może nigdy nie nadejść, ale jakiś czas temu słyszałem, bodajże nawet ze Staffu (nie jestem pewny) że ktoś ma pomysł na tego questa. Więc moje pytanie brzmi: pracujecie również nad nim i jest w tych 15-20 rzeczy do zrobienia czy sytuacja nie uległa zmianie?
Nope, tym miał zająć się Hohen jak i 3928492834 innymi rzeczami, ale on pojawia się i znika... jak magik ^.^

Może dodamy to do końcówki listy, ale nie obiecuję.
 

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Nope, tym miał zająć się Hohen jak i 3928492834 innymi rzeczami, ale on pojawia się i znika... jak magik ^.^

F657EuG.png
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,973
Reaction score
4,158
Nie wiem czy to było, ale:
* możliwość łączenia Cloned Ticketów, Experience można, więc czemu nie
* możliwość łączenia Ice Cubów i może innych tego typu dupereli jak poduszki czy coś.
 

groszek

Active member
Joined
Feb 10, 2014
Messages
161
Reaction score
65
zajebisty pomysl z loteria . szkoda ze zrobiony o 23 a prawdopodobnie do 2-3 juz nie bylo ticketow ... wszystko pod bra ... jak wieksze najazdy to w godzinach wieczorno- nocnych ...
nie wiem kto to ustalal z ta godzina i w z liczba ticketow ale dobrze zjebal ... wszyscy rowni brawo PA
 

Ludek

New member
Joined
Jul 23, 2014
Messages
66
Reaction score
279
zajebisty pomysl z loteria . szkoda ze zrobiony o 23 a prawdopodobnie do 2-3 juz nie bylo ticketow ... wszystko pod bra ... jak wieksze najazdy to w godzinach wieczorno- nocnych ...
nie wiem kto to ustalal z ta godzina i w z liczba ticketow ale dobrze zjebal ... wszyscy rowni brawo PA

Nie rozumiem o co Ci chodzi, loteria jak loteria, a godzina jak najbardziej odpowiednia. Dużo polskich graczy dało radę się załapać. A co do liczby ticketów. 250 na 60 nagród? Jak najbardziej odpowiednia.
 

groszek

Active member
Joined
Feb 10, 2014
Messages
161
Reaction score
65
Nie rozumiem o co Ci chodzi, loteria jak loteria, a godzina jak najbardziej odpowiednia. Dużo polskich graczy dało radę się załapać. A co do liczby ticketów. 250 na 60 nagród? Jak najbardziej odpowiednia.


jak robia loterie to niech robia 24 h na zapis a nie , albo jak juz to czemu nie zrobili jej o 12? tylko o 23 ...


edit . loterai robiona raz na miesiac albo wiecej i nie kazdy ma mozliwosc wziac w niej udzial ... madrze i w taki sposob staff darzy aby wiecej osob gralo w to , chyba tylko strzelaja sobie w kolano

edit x2 i od razu zaznaczy zeby nie bylo ze zaraz napiszesz ze placze bo "ja " sie nie zapisalem ... akurat ja tam mam wyjebane na to bo mam tyle ze starczy mi spokojnie ale chodzi o innych graczy z Polski w tym nowych co nie siedza 24h na PA i czekaja na cos ...
 
Last edited:
Back
Top