What's new

Welcome!

Dobry czlowiek Torgeir

Friendly Torgeir

New member
Joined
Jan 7, 2017
Messages
5
Reaction score
15
Witam was RODACY
Przygodę na PA zacząłem 28 grudnia 2011 roku, jednak przez niektóre sytuacje, które miały miejsce, jestem często zmuszany do zmieniania kont i nie osiągnąłem tego, co jest w moim zasięgu.
Jako osoba, która poznała ten server, jego zarząd i mechanizmy na nim występujące, jestem w stanie dokładnie stwierdzić, czego potrzebuje nowy gracz i mogę mu to zapewnić.
Wraz z wsparciem graczy, którym zależy na dobru servera, zamierzam uruchomić mechanizm, którego celem będzie zagwarantowanie starter packa zawierającego potiony/balle/pokemony/pieniążki wszystkim potrzebującym.
Potrzebujący, czyli nowy gracz lub gracz, który stracił dobytek.
Pokemon lub paczka będzie dostępna (i przyznawana w miarę możliwości i posiadanych środków) RAZ W TYGODNIU dla OSOBY, NIE POSTACI. Wszystko będzie weryfikowanie przez członków staffu, także proszę o nie próbowanie wyłudzeń.
Dodatkowe pokemony będą przyznawane w ramach konkursów, których zasady będę ustalał i organizował, jeśli ilość zainteresowanych będzie zadowalająca.
--------------------
Zgłoszenie powinno wyglądać w ten sposób:

1. Server, na którym znajduje się postać
2. Nick postaci
3. Poziom postaci
4. Posiadane pokemony
5. Typ pokemona, którego potrzebujesz
 
Last edited:

czas wilka

New member
Joined
Jan 8, 2017
Messages
2
Reaction score
1
1.Pearl
2.Czas wilka
3.W aktualnym momencie 32 :)
4.Lotad(21),Tailow(30),Snorunt(31),Bayleff(42)
5.Ognisty
 

marceliho

New member
Joined
Jan 8, 2017
Messages
1
Reaction score
0
1. Pearl
2. Masujdzika
3. 12
4. Belsprout(10),Caterpie(9),NidoranF(12),Goldeen(12),Tailow(12)
5. Poison
 

Villy

New member
Joined
Jan 8, 2017
Messages
1
Reaction score
0
1. Pearl
2. Villy
3. 41
4. Ivysaur(47),Charmander(31),Snorunt(38),Tediursa(20)
5.Fight
 

Hitogoroshi

Member
Joined
Sep 19, 2013
Messages
55
Reaction score
20
Location
Poland
1. Diamond
2. Dziki Susel
3. 15
4. Bulbasaur(14), magikarp(10), nidoran(11), horsea(11), caterpie(7)
5. Fire
 

Friendly Torgeir

New member
Joined
Jan 7, 2017
Messages
5
Reaction score
15
Kolejne paczuszki rozesłane, cieszę się, że temat się rozwija.
Jako, że zajmuję się wspieraniem ubogich rodaków (nowych, nieposiadających majątku), to nie mogę rozgraniczać ich na tych nieposiadających majątku, czy tych nieszczęśników, którym natura poskąpiła czegoś, czego nie mogę im dać i są ubodzy pod względem intelektualnym.
Dodatkowo jedno ze zgłoszeń wygląda mi na prośbę o coś więcej niż kilka pixeli, ten człowiek woła o pomoc, gdyż z podobną wagą nie doczeka 10 rocznicy PA - jeśli chcesz schudnąć koleszko, to zapraszam na privka ; )
Mam nadzieję, że doświadczeni koledzy z diamonda będą się cieszyć ze swoich prezentów: Magikarp, przy expie którego można się nieźle napocić ( ; ) ) oraz wymarzony "Garczomp", zaś kolega z mniejszym doświadczeniem otrzymał standardową paczuszkę z pokemonem.
Na pearlu jak to na pearlu, wszystko w najlepszym porządku.
Zachęcam do zapraszania znajomych, w ciągu najbliższych paru dni odbędzie się także konkurs. Pozdrawiam
 

Wycich

Banned user
Joined
May 14, 2012
Messages
1,124
Reaction score
1,018
Location
Poland <3
Haha, piona wariat! Bierz to tez troche z dystansem, przykladowo mnie Garczomp dosc mocno rozbawil i przemysle az expienie go do crobata xD
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
dzieki za karpia chetnie go wyexpie a jako ze jestem kulturalny i wyroslem z obrazania ludzi to obelgi przemilcze :]
17385-thank-you-cat.jpg
 

Friendly Torgeir

New member
Joined
Jan 7, 2017
Messages
5
Reaction score
15
Panowie, traktuję to na poważnie i chcę pomagać nowym, czy też powracającym do gry graczom, a śmieszki w temacie mogą spowodować to, że osoba wchodząca do tematu po prostu się speszy i nie napisze. Nic osobistego, nie odbierajcie tego jako atak, a po prostu odpowiedź na zbliżonym poziomie. Zdrówka ; )
 

Hitogoroshi

Member
Joined
Sep 19, 2013
Messages
55
Reaction score
20
Location
Poland
Niech cie pan Bog, bogowie, Latajacy Potwor Spaghetti czy cokolwiek w co wierzysz blogoslawi
 
Back
Top