What's new

Welcome!

Pomysły.

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
przydałoby się również ostrzegać przed wyłączeniem serwerów a nie, że ktoś bije sobie poki i nagle jeb serwer wywala "bo ktoś cos robi" to świadczy o tym, że władza ma Nas w dupie a jak nie zaczniecie od siebie to nic Wam nie pomoże ściągnąć nowych ludzi!
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,973
Reaction score
4,158
przydałoby się również ostrzegać przed wyłączeniem serwerów a nie, że ktoś bije sobie poki i nagle jeb serwer wywala "bo ktoś cos robi" to świadczy o tym, że władza ma Nas w dupie a jak nie zaczniecie od siebie to nic Wam nie pomoże ściągnąć nowych ludzi!
Ależ takie informacje są, na środku ekranu pojawia się czerwony napis. Czasami zdarza się, że server wyłącza się z przyczyn od nich niezależnych.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Gdyby był napis nic bym nie sapał ale już 3 raz w ciągu 30minut serwer pearl został wyłączony po czym okazuje się, że za każdym razem jest cofka, w tym momencie serwer również nie działa. Ja siedzę na safari, nie tracę dużo ale ludzie robiący teraz np. questy czy są na c island mają prawo czuć się wkurzeni bo nie było ani razu informacji. Jeśli coś robią to niech wyłączą serwer na godzinę, zrobią wszystko jak trzeba a nie takie coś odwalają bo tu chcą nowych graczy pozyskiwać a tu odstawiają takie numery.

edit: nna stronie pokazuje, że serwery sa online ale graczy zalogowanych jest 0, bo dalej są zamknięte więc strona przekłamuje sytuację.
 
Last edited:

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
niech robią ale niech to będzie zaplanowane np. codziennie będzie przerwa 10-12 na aktualizacje których jest dużo a nie wyłączają bez ostrzeżenia. Nie jeden po otwarciu serwera obudzi się w PC... ciekawe co z tymi na c island...
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
alez problemy macie boshe to chyba dobrze ze cos robia a w tym czasie zajmijcie sie czyms pozytecznym a nie narzekaniem na forum ;L
 

Gruby Mietek

New member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
437
Reaction score
673
Location
Australia
Marcin ale ty płaczesz, tu miały byc składane pomysły a nie plakanie bo ktoś padł w czasie nie planowanego wyłączenia serva
 

koles

New member
Joined
Dec 31, 2011
Messages
1,282
Reaction score
654
A masz ty kurwa rozum że czasami to jest niczyja wina? To że padnie np: hosting to mają cię ostrzec tydzień przed?
Wiem że jesteś super, hiper doświadczonym graczem jak niektóre pionki tutaj, a to że ktoś padnie na c Island, to raczej jak będzie się musiał przejść 10 min to nic mu się nie stanie.

Więc wracaj do expa póki nie nastąpi kolejny crash serwera o którym się nie dowiesz :).

Chyba że PA ma teorie aby prześladować niektórych graczy więc celowo robią crashe abyście pozdychali kilka razy.
 

Michalak

New member
Joined
Jul 7, 2012
Messages
407
Reaction score
594
Location
Polska,Gdynia
Nie chce już usuwać postów, ale dajcie sobie na wstrzymanie, jeżeli chcecie się wypowiedzieć na temat, to dawać, ale jak chcecie się kłócić, to najlepiej nic nie piszcie, proszę.

edit: co do zamkniętego servera, to niestety mamy jakiś powód z którego servery nie działają, trzeba czekać na jano aż wróci i to naprawi.
 
Last edited:

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
kolejna rzecz ktora musicie zrobic to zrebalansowac rebalans team bo jak oni nerfia i tak slabgeo juz magnezona i morego no to cos jest kurna nie tak ....
komentarz podczas expa na water pokach hehe
qQh94w.png
 
Last edited:

groszek

Active member
Joined
Feb 10, 2014
Messages
161
Reaction score
65
mialem sie nie udzielac juz na PA bo i tak gowno staff bierze z naszych pomysłów i w ogóle z naszej pomocy ale opcja tych MEGA EVOLUCJI jest zjebana . chyba ktos juz o tym pisał albo i nie ale zmienił bym to na troche inna metode a wiec :
zamiast smiesznych respow i lotow z bossow , mega evolucje powinny byc nagroda dla graczy bardziej doswiadczonych( czytaj 200 aby tak zaokrąglić lvl ) a mianowicie osoba ktora wbija 200 lvl robi questa (raz na tydzien? albo na 3-4 dni ) i wtedy dostaje MEGA EVO ITEM ktory pozwala na uzycie go na dowolnego pokemona ( ktory posiada owa mega evolucje ) oczywiscie ten quest nie powinen byc jakis mega trudny bo juz wbicie 200 lvl jest juz jakims wyczynem. taka przyjemnosc czyli mega evolucja (dzialala by podobnego do ditto transformacji) czyli 4-6h uzywania poka a nie jak teraz 6 h od evolucji . oczywiscie zastrzegajac to zeby zrobic kolejny raz questa na mega evolucje musi zostac wykorzystany ten okres 4-6h pokemona aby nie bylo ze ktos bedzie mial 20 mega pokemonow .

reasumujac
Mega Evolucja od 200 lvl (daje to powody dla wysokich lvl aby expili jedna postac do 200 lvl a nie robic noob chary dla zarobku)
quest na item (3-4 dni max tydzien ale wtedy wiecej czasu by musiala trwac evolucja mysle ze 12h uzytku na 7dni jest okey)
quest w miare latwy polegajacy raczej na takiej misji jak memory ditto card ( chodzi o sam fakt )
1 mega pokemon na chara - brak mozliwosci uzywania jednego poka przez 2 lub wiecej charow (mowiac dokladniej jezeli uzyles na zarda mega evo itemow to nie mozesz go tradowac ani rzucac na ziemie musi byc caly czas przy tobie
mega evolucja jedynie na 130 lvl poka ( okey exp nie leci wtedy ale zawsze jest frajda pograc takim pokemonem)
dla osob zajmujacych sie rebe byl by nie lada wyczyn aby tak zrebelansowac te mega poki zeby naprawde wygladaly ze sa mega i byla by przyjemnosc z nich korzystania
po uplywie 4-6 lub 12 h pok wraca do normalnej postaci np do zarda 130 lvl i wtedy jest mozliwosc tradowania lub rzucania na ziemie.


PS. tak wiem majac mega evolucje tracimy jedno miejsce w slocie z pokami ale czy dla kogos to bedzie jakis problem posiadajac mega zarda?

aaa : wiem ze i tak moj pomysl pojdzie do lamusa jak i inne ciekawe pomysly ale to tylko udowodni ze staff ma w dupie innych graczy ktorzy chca pomoc i urozmaicic ta gre


tak mam 184 ... moglbym napisac zeby byly od np 170-180 lvl ta mozliwosc ale chce sobie jak i innym dac jakas motywacje aby grac swoim glownym charem a nie na 160 lvl gra przestaje byc fajna bo nic ciekawgo nie ma juz do osiagniecia bo wszystko juz masz.


edit albo opcja 12h uzywania albo 7 dni od zrobienia questa item znika badz jak nie uzyles calego czas pok tez wraca do poprzedniej formy.
np robisz questa 1.06.2016
opcja A masz 12 h czasu i wykorzystujesz
opcja B masz dalej 12 h czasu ale nie wykorzystales akurat 12h przez 7 dni to 8.06.2016 mega pokemon zmienia sie w podstawowa forme.
pozdro Groch
i sory za bledy jak sie cos trafilo xd
 
Last edited:

koles

New member
Joined
Dec 31, 2011
Messages
1,282
Reaction score
654
Szczerze, dla mnie nawet te mega ewolucje nie są motywacją do expienia, czy inne nowe questy.
To jest dodatek do gry a nie coś co musisz robić, główny cel to trenowanie pokemonów i bycie najlepszym, po co ci level jak nie umiesz expić czy walczyć w PVP?
Więc w sumie podnoszenie nawet lvl'a do 300 nic nie da. A może damy 300, żeby mega były rare i żeby ludzie mieli za czym expić?
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
groszek a osiągnąłes już wszystko? Taski? Questy? Catche? To nie jest takie proste =]
 

groszek

Active member
Joined
Feb 10, 2014
Messages
161
Reaction score
65
Szczerze, dla mnie nawet te mega ewolucje nie są motywacją do expienia, czy inne nowe questy.
To jest dodatek do gry a nie coś co musisz robić, główny cel to trenowanie pokemonów i bycie najlepszym, po co ci level jak nie umiesz expić czy walczyć w PVP?
Więc w sumie podnoszenie nawet lvl'a do 300 nic nie da. A może damy 300, żeby mega były rare i żeby ludzie mieli za czym expić?

akurat z Toba sie nie nie zgodze w tej kwestii , miec 200 lvl to jest juz duze osiagniecie , mowisz ze najwazniejsze jest expienie pokemonow i PVP ? okey moze i prawda ale jezeli zdobedziesz ten 200 lvl to ile przy tym wyexpisz pokow ? wlasnie odpowiedz sobie sam na to.
jezeli ktos wbil 200 lvl samo przez sie pokazuje ze umie expic
co do pvp to kazdy ma swoje gusta, jedni lubia drudzy nie lubia ...

a co do rare mega evolucji , posiadanie takowego pokemona na 6-12 h na tydzien to nie jest cos wielkiego wiec beda one rare dalej.

co do bajki nie wiem co nie ogladalem tej serii z mega evolucjami ale uwazam ze ten system jaki zaproponowalem jest bardzo dobry.

mowisz dodatek do gry okey , nie chcesz miec mega evolucji bo Ci nie jest potrzebna no to nie expisz chara do 200 lvl a bawisz sie w noob chary . Kto bedzie chcial posiadac i miec przyjemnosc z korzystania z takiej mozliwosci bedzie expil swojego chara . wiec bedzie mial motywacje.


PS co do questa to dac u ouka tego questa na item , polegajacy na przyniesieniu jakis itemow losowych do ouka .
po wykonaniu misji i otrzymaniu mega evo itemu ouk mowi nam od razu jakie itemy mamy mu przyniesc za tydzien jezeli bedziemy chcieli kolejny raz cieszyc sie z mega evolucji .
 

Gruby Mietek

New member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
437
Reaction score
673
Location
Australia
W czasie guild war nie powinno tracić się 2%, osobiście mi to nie robi różnicy ale inny mają do tego problem i nikt nie chce walczyć bo płaczą o lvl. Myślę że taka zmiana moze zmieniła by ich nastawienie do wara. Bo ta gra potrzebuje więcej pvp bo samo łapanie i expienie jest nudne.

#takie_jest_moje_skromne_zdanie
 
Last edited:

groszek

Active member
Joined
Feb 10, 2014
Messages
161
Reaction score
65
groszek a osiągnąłes już wszystko? Taski? Questy? Catche? To nie jest takie proste =]

taski kanto tak , johto pare mam

catche jestem dosc wysoko w rankingu, liczac same kanto i jotho brakuje mi z 5 pokow wiekszosc z boxow , hoenn mam malo bo jestem ograniczony czasowo ostatnio

co do questow tak mam z 90% + wykonanych

co do pokow 130 rowniez mam liczne grono kazdego z dobrymi tmami (ponad 100)

wiec co szczeze mowiac pozostaje w tej grze? chcac miec nowe pokemony to albo miec szczescie w catchu (zlapac cos drogiego) szczescie z daily ( jakis ref . bb . doom ) albo jak juz mowilem wczesniej zrobic nowego chara i za 130 lvl masz duzo kasy ... tyle w temacie
 

groszek

Active member
Joined
Feb 10, 2014
Messages
161
Reaction score
65
W czasie guild war nie powinno tracić się 2%, osobiście mi to nie robi różnicy ale inny mają do tego problem i nikt nie chce walczyć bo płaczą o lvl. Myślę że taka zmiana moze zmieniła by ich nastawienie do wara. Bo ta gra potrzebuje więcej pvp bo samo łapanie i expienie jest nudne.

#takie_jest_moje_skromne_zdanie

no na czas warow powinien byc imunitet od tracenia lvl oczywiscie od zabicia od przeciwnika nie od dzikich pokemonow .
bo kazdy by robic wary tylko po to aby lvl nie spadal nawet na expie. wiec to moze byc trudne to zrobienia aby stworzyc system aby tylko od przeciwnika nie spadal lvl a od dzikich pokow tak. wiec dobry pomysl ale w praktyce ciezki do zrealizowania
 

Gruby Mietek

New member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
437
Reaction score
673
Location
Australia
Może dodalibyśćie arenę do "Street duel'i" chodzi mi tu o takie duele ze musisz zabić poki przeciwnika a później jego samego, wiem ze jest pvp blue vs red ale tam jest ten problem ze jest za dużo miejsca na walczenie 1 vs 1 bo można uciekać w nieskończoność i mozna tez używać revive. A na takiej arenie bylyby zasady jak na mini evencie:
1. Nie można używać leczących pokemonow.
2. Nie można używać revive.
Myślę że pomysł jest fajny i do zrobienia.
 
Last edited:

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,973
Reaction score
4,158
Wiem, że były już tematy i sugestie na temat expa na PAPOI i INQ, ale chciałbym coś napisać. Jest możliwe przywrócenie expa tam, ale nie całego, tylko nw 1/3 albo 1/4 od całości. I tak exp został zredukowany, więc czemu by nie urozmaicić gry 140/160+ graczom. Bo bez tego większość zajmuje sfery 100/150+/gengar mansion/meteor mash i inne te lepsze. PAPOI i INQ są tylko dla graczy, żeby zrobić questy i expić poki na shared albo szybciej niż na normalnych expach (przeważnie i tak są 2 roomy na papoi oblegane, nic więcej), chociaż i tak myślę, że dla niektórych poków lepiej idzie gdzie indziej niż owe miejsca. Jeśli by leciał exp znów tam, to były by korzyści dla ludzi, którzy mogą tam uczęszczać, a tak to przeważnie są one puste, chyba że tak jak napisałem, aby szybciej expić poki, szczególnie dla serwisów.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
System wędkowania

Dodałbym przy większych łowiskach takich jak np. plaża celadon czy inne plaże NPC, który sprzedawałby robaki do wędki. Byłyby to 3 rodzaje robaków np. dżdżownica, gąsienica oraz mini rybki - wszystko jako przynęty. Używając wędki bez przynęty każdy sobie łowi pokemony odpowiednie dla danej wędki lecz kiedy dodalibyśmy do naszego sprzętu dżdżownicę to wyławialibyśmy zamiast jedno - dwa pokemony takie same. Kiedy dodalibyśmy gąsienicę to trzy a mini rybkę to aż 4 pokemony za jednym łowieniem..

Plusy:
- Zwiększenie respów wodnych pokemonów.
- Ułatwienie expienia słabszym graczom.
- Byłyby to respy również dla FACC.
- Łowić można wszędzie i nie przeszkadza to innym graczon w expieniu.
- Łowiąc super rodem można złowić np. 4x Gyaradosa więc i lepsi gracze by korzystali z wędkowania bo teraz który z większych lvl łowi? Nikt.
- Respy do expienia dla elektro poków są słabe lub DACC
- Zmotywowałoby to też ludzi do zrobienia questu i tasków na wędki.
 
Last edited:
Back
Top