What's new

Welcome!

Pomysły.

Gruby Mietek

New member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
437
Reaction score
673
Location
Australia
1. Moze by dodac mozliwosc locenia wszystkich tm typu feint / poison gas itp, poniewaz jest ich malo a ich cena stala sie ze mozna tak powiedziec ''chora''. Mysle ze pozwolilo by to kazdemu na zlocenie tego tm lub mialby wieksza szanse na kupienie go niz w obecnym czasie.
2. Nie spadanie % podczas guild war.
 

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Gdzieś mi się obiło, już dobre kilka miesięcy temu, że loot Tmów 51-80 zostanie dodany do poków.... z rebalancem, bo po co edytować jeden plik dwa razy... w tym tempie sobie poczekamy jeszcze dosyć długo, jako, że rebalance jest dodawany baaardzo powoli w małych częściach (zamiast zrobić w jednej dużej bo po co), w sumie to pewnie wina tego, że Zelricksowi się znudziło, ale się nie znam, zostaje czekać

Witam, chciałbym zaprosić wszystkich polskich graczy, aby poprowadzili tutaj dyskusje na temat tego, co według was powinno pojawić się w grze

TEN THREAD NIE JEST DO DYSKUSJI

Pogubiłem się, albo nie umiem czytać ;/
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,143
Nie wiem czy to było, może tak, może nie, nie pamiętam, szukać też mi się nie chce.

Możliwość szukania poka w test roomie za pomocą nazwy. Tak jak w markecie, wpisujesz co chcesz i masz, albo pokedexie, wpisujesz nazwę poka i wyświetla się wyszukana fraza.
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,143
Było to gdzieś, widziałem, ale tak w celu odświeżenia:
* możliwość dodawania notatki do vipów, tzn dodamy kogoś i taka opcja, że jakiś kometarz do nicku, że np coś sprzedaje/kupuję, ksuje itd.
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,143
Jak dodajecie nowe pokemony na PA, to jest możliwość zrobienia tego, że możemy je wrzucić na market od czasu pojawienia się ich?
 

Bio Komora

New member
Joined
Dec 29, 2010
Messages
19
Reaction score
2
Location
Poland !!
Popieram co wyżej. Rozumiem że może nie możecie wprowadzić tego od razu. Ale Ceny pokemonów spadają a niektórych nie ma na markecie i nie można wystawić. Można by było poprawić to że każdego pokemona można wystawić bez zbędnych problemów bo po to jest pokemon market :D
 

electrical

Active member
Joined
Dec 7, 2012
Messages
172
Reaction score
68
Witam mam 2 propozycje dotyczące gry.
1. ulepszyć komendę !quests tak aby pokazywała dostępne ale nie zrobione jeszcze questy tak aby te zrobione znikały z listy. to by uprościło grę gdyż wiadomo by było którego questa nie robiliśmy bez patrzenia w quest loga co robiliśmy . :D
2. dokończenie questa na przedmioty do ewolucji Tyrogue oraz dodanie jego respa na mapę ;D
co o tym ludzie myślicie?
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,143
Witam mam 2 propozycje dotyczące gry.
1. ulepszyć komendę !quests tak aby pokazywała dostępne ale nie zrobione jeszcze questy tak aby te zrobione znikały z listy. to by uprościło grę gdyż wiadomo by było którego questa nie robiliśmy bez patrzenia w quest loga co robiliśmy . :D
2. dokończenie questa na przedmioty do ewolucji Tyrogue oraz dodanie jego respa na mapę ;D
co o tym ludzie myślicie?

O tym 1 pisałem jakiś czas temu. Zgadzam się z tym oczywiście.
Odnośnie Tyroque i questa na niego też pisałem. Cofnij się parę stron do tyłu tutaj to zobaczysz odpowiedź od Raissy na ten temat.
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,143
Taka jedna może sugestia odnośnie poprawy okienka "battle".
Mianowicie chodzi mi o to, że mamy możliwość zaznaczenia 3 ikon, które powodują, że to co zaznaczymy nie widać. Tu wszystko gra. Jednakże problem pojawia się wtedy, kiedy zaznaczamy opcję "hide players pokemons" czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie. Ta opcja powinna ukryć również pokemony graczy, ale tego nie robi albo robi w połowie. Przykładowo, ostatnio na najeździe miałem to zaznaczone i część poków graczy nie wyświetlała, część tak. A wiadomo na najazdach jak są konkretniejsze graczy jest dużo, więc pokemonów również. Jak byście mogli zerknąć na to, byłoby fajnie :)
 

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Taka jedna może sugestia odnośnie poprawy okienka "battle".
Mianowicie chodzi mi o to, że mamy możliwość zaznaczenia 3 ikon, które powodują, że to co zaznaczymy nie widać. Tu wszystko gra. Jednakże problem pojawia się wtedy, kiedy zaznaczamy opcję "hide players pokemons" czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie. Ta opcja powinna ukryć również pokemony graczy, ale tego nie robi albo robi w połowie. Przykładowo, ostatnio na najeździe miałem to zaznaczone i część poków graczy nie wyświetlała, część tak. A wiadomo na najazdach jak są konkretniejsze graczy jest dużo, więc pokemonów również. Jak byście mogli zerknąć na to, byłoby fajnie :)


Ta opcja po prostu "łapie" po chwili, gdy któryś gracz wystawi pokemona, zniknie on z battle po 1-2sec, też zauważyłem, ale da się przeżyć, polecam sobie potestować przy większej ilości graczy, że nowo wystawione pokemony znikną z battle po chwili
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,143
Ta opcja po prostu "łapie" po chwili, gdy któryś gracz wystawi pokemona, zniknie on z battle po 1-2sec, też zauważyłem, ale da się przeżyć, polecam sobie potestować przy większej ilości graczy, że nowo wystawione pokemony znikną z battle po chwili

Tego nie zauważyłem, ale jak za zaloguje w przeciągu kilku dni to zerknę na to. Dzięki za info ! : )
 

groszek

Active member
Joined
Feb 10, 2014
Messages
161
Reaction score
65
to bardziej jest typu jak sie pokemon gracza ruszy to znikaja ale jak stoi w miejscu to poki są caly czas widoczne.
element godny uwagi bo prawda jest co napisal Lewuseq ze utrudnia np w zaznaczeniu bossa na najezdzie bo musisz przeleciec pare dobrych linijek , a co to zrobienia tego mysle ze moze byc duzy problem jednak aby takie cos poprawic .
 

berollo

New member
Joined
Mar 28, 2013
Messages
491
Reaction score
204
Hej! A co myslicie o takiej zmianie?
Żeby staff zmienil system lapania/respu pokow. Tzn. Ze albo dal ludziom możliwość lapania pokow do 130lvla lub żeby nie respily się poki 120+.. taki przyklad z respem Abomasnowa ... robisz kolko po mapce zabijając dajmy na to 20 Abomow ale tylko 10 z nich mozesz spróbować zlapac bo reszta to lvle 120+... a taki abom z wyższym lvlem ani nie daje więcej expa ani nic... w zasadzie to tylko przeszkadza bo bije się go zdecydowanie dlużej . Oczywiście inne poki tez. Nie tylko Abom.
Pozdro Tsots!
 
Last edited:

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,143
Jest możliwość dodania komendy do guild chatu, aby usunąć "title"?
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
temat troche zapomniany wiec napisze cos od siebie :]
1.fajnym pomyslem byloby dodanie opcji w markecie na zakup pokemonow tzn wybiera sie pokemona jakiego chce sie kupic np venusaur ustawia sie przedzial lvlowy jakim sie jest zainteresowanym, plec lub po prostu wybiera sie obie, tmy z jakimi chcialoby sie kupic, i ustawia cene :] jak na moje funkcja bylaby bardzo przydatna na pa szczegolnie po dodaniu tego spamujacego bota wiekszosc ludzi teraz juz nie sprawdza kanalu trade ;]
2.troche mniejszy pomysl ale rowniez potrzebny to zbicie w jakis sposob ceny tmow. tmy sa teraz tak idiotycznie drogie ze po prostu nie oplaca sie robic poka samemu jak reflect kosztuje 80k a bricka to nawet nie widzialem taniej niz za 100. moznaby robic czesciej eventy i rozdawac na nich tm case (i tak by eventy nie byly tylko w nocy dla br)
 
Back
Top