What's new

Welcome!

MarcinPL - moja przygoda

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Ostatnio nic tylko expie beedrilla na ludicolo - 2 w międzyczasie już złapałem więc troszkę kasy przybyło. Kupiłem Cloned Flareona 107lvl z Lava plumem więc kolejnego poka do kolekcji moge odchaczyć. Obecnie chyba skupię się na expieniu poków oraz zbieraniu pieniędzy na kolejne clonedy. Gdzie tam koniec <miliony monet>
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Siemka, siemka postaram się wrócić do prowadzenia tego tematu jeśli tylko starczy mi czasu. Obecnie w trakcie eventu postanowiłem zakupić DACC i na razie korzystam z niego łapiąc kabuto i kabutopsa. Ciekawe kiedy mi się znudzi =]
 

ChazzRey

New member
Joined
Oct 12, 2015
Messages
206
Reaction score
481
Location
Poland
Siemka, siemka postaram się wrócić do prowadzenia tego tematu jeśli tylko starczy mi czasu. Obecnie w trakcie eventu postanowiłem zakupić DACC i na razie korzystam z niego łapiąc kabuto i kabutopsa. Ciekawe kiedy mi się znudzi =]

Miejmy nadzieję, że nie za szybko :D powodzenia mistrzu :D
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
heh widzę, że są chętni do czytania tych pierdół =] w takim razie trzeba wziąć się za siebie i zacząć to robić. Ostatnio i tak większość czasu siedzę na 150+ łapiąc Electabuzza + shiny Ampharosa dodatkowo expiąc Cloned Marowaka, który niedawno dołączył do ekipy za sprawa odkupienia go z tm-em EG od szanowanej powszechnie Owcy. Miał on około 60lvl (już nie pamiętam dokładnie). W tej chwili ma już 85 poziom i całkiem dobrze od samego początku radził sobie z większa ilością poków typu elektro. Dodatkowo zrobiłem małą wyprzedaż tego co uzbierałem - powdery, aprikorny, berry, stony itd. dzięki czemu zyskałem niecałe 10k i obecnie mam około 55k czekające na jakąś okazję. próbuję również kupić trochę rocket balli na pokemony shiny ale z tym ciężko. Sprawdzając ile kosztuję te balle a shopie okazało się, że zostało mi jeszcze 10 punktów z poprzedniego doładowania i mimo, że nie opłaca sie ich kupować to 100 sobie wziąłem zanim kupię te za HD. Obecnie bawię się eventem. Biegam, latam itd. zobaczymy co z tego będzie i czy nagroda zrekompensuje to wszystko bo cąły ten event jest lekko mówiąc dziwny.

Pozdro dla fanów xD
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Zmieniłem dzisiaj sygnaturkę abyście mogli na bieżąco śledzić również postępu w levelowaniu poszczególnych pokemonów jak i w tym jakie dany pokemon posiada TMy bo poprzednia szczerze mówiąc była za duża a nie było na niej za wiele informacji.

Dołączyłem dzisiaj do Gildii Zbieracze Bawełny z czego jestem mega zadowolony bo poziom czatu jest mega wysoki także ludziom z kultura osobistą polecam aplikowanie.

Obecnie kolega pokazał mi fajny rest z pokami lodowymi gdzie expie sobie Flareona z rewelacyjnym skutkiem i szybkością, mimo iż sporo czasu afkuje.

Co do eventu i kolejnych zadań - uważam, że po raz kolejny administracja źle postąpiła. Sam pomysł na zadanie był genialny i ciekawy jednak jak zwykle przesadzili z ilością tych samych czynności. Takie zadania wymagają od gracza długiego przesiadywania przed komputerem. osoba grająca sporadycznie nie ma szans wykonać takiego zadania. Ktoś kto gra godzinę dziennie nawet go nie zacznie przez co zniechęca się do całej gry. Inaczej jeśli zadanie trwałoby tydzień czy 10 dni. przecież dynie zbieraliśmy dużo dłużej. Przez takie coś nie liczcie na nowych graczy.

Pozdrawiam =]
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Ciekawe jak długo serwery będą offline. Może do gwiazdki się uda jeszcze trochę poexpić =]
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
No i nie było tak źle =] serwery jeszcze tego samego dnia już śmigały więc brawa za bądź co bądź szybką interwencję administracji bo problem nie był mały.

Dzisiaj wreszcie dobiłem do 200 catchu (Sneasel)


Flareon dobrze się spisuje na respie pokemonów lodowych i miałem nadzieję do końca tygodnia wbic mu 130lvl ale już jest to niemożliwe. Nie mam szans czasowych =] ale co sie odwlecze to nie uciecze.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Jako, że ostatnio wpadł mi catch numer 200 postanowiłem zrobić podsumowanie takie jakie robiłem dotychczas. jeszcze specjalnie liczyłem te pokeballe czy wszystko się zgadza =]



Ostatnio zwróciłem uwagę na pewną tendencję chociaz może to tylko przypadek ale kiedy siedzę na respie pokemonów typu lodowego 120+ zauważyłem, że jeśli ktoś przyjdzie i zobaczy, że resp jest zajęty to pyta do której będe tu siedział i idzie sobie gdzie indziej - czyli pełna kultura. I rożne nicki tak się zachowują za co pełen szacun. wiadomo, że można komuś przyjść i go wyksuć tym bardziej mnie bo zdarza się że afkuje dłużej niż 10min wtedy można łatwo mnie "wykurzyć" ale jednak nikt tego nie robi. teraz kwestia tego czy to ogólna tendencja wśród graczy czy jedynie tych 120+ poziomie. Oczywiście jakby ktoś jednak wparował i robił swoje nie patrząc na innych to przecież nie będę się z nim wyzywał bo fajnych respów na mapie jest dużo a mam sporo poków do trenowania więc na nudę bym nie narzekał. A Wy jakie macie doświadczenia w temacie ksucia?
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Też macie wrażenie, że kiedy server jest offline to na forum jest sto tysięcy ludzi? xD Może to dobry pomysł aby rozruszać forum - zamknąć servery na tydzień tadam tsss xD
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Dwa nowe catche - #201 i #202 oraz wbity level postaci. Aktualnie męczę Flaeona, już niewiele zostało do maxa. Potem zobaczy się co dalej.





 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Podsumowanie ostatnich dni.



Będę robił takie podsumowania co miesiąc aby zobaczyć i ocenić ile udało mi się ugrać w danym miesiącu. Fajnie by było jakbym co miesiąc dokupywał jednego cloneda nowego i go trenował. Troszkę hd mam odłożone więc czekam na jakieś fajne okazję. Nie kupuje się wszystkiego jak leci =] prędzej czy później zbiorę wszystkie clonedy! Do dzieła!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Aktualizacja sygnaturki - robienie czegoś w paincie to masakra, niby prosto się robi ale potem jakość grafiki jest powalająca dokładnie tak samo jakbym zrobił zdjęcie talerzem. Uaktualniłem levele pokemonów oraz dodałem równiez rubrykę pokemonów nie clonedowych, które bardzo sie przydają i do której jeszcze chcę coś dodać m.in Blissey jako healer bo obecnie używam Clefable na małym poziomie a jak już mam marnowac miejsce na tego typu poka to chciałbym aby był lepszy a nie służył tylko i wyłącznie do leczenia. Jest nawet obecnie jedna Blissey na markecie z last lesortem i rain dance za 40k ale czy to tanio? Nie spieszy mi się natomiast na diamondzie na market trafiły 2 fajne oferty clonedowe - tentacrulel 129 wp/hp oraz electrode też z tmami ale już zapomniałem jakimi (tak, pamięć węgorza - wczesnie jest ;P) i będę na nie polował.

Podczas expienia złapałem już siódmego Ludicolo, który już wisi na markecie - jakiś zarobek będzie.

To tyle na dzisiaj, dzięki i pozdro!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
zakupiłem 3 poki. Największy dylemat miałem przy wyborze healera i wybrałem jednak Mima a to dlatego, że prócz heala może sie jeszcze teleportować czyli + za zaoszczędzenie miejsca na innego poka. Dodatkowo upolowałem te moje oba poki z diamonda. Electrode przy pomocy Lorda za co uszanowanko! =] obecnie jestem w trakcie robienia tasków na papoi questa. Najpierw red gyaradosy - dopiero 30 ubiłem a potem Crystal Onixy. O ile crystal taila wydropiłem już po 4 ubitych pokach to gyarados taila kupiłem bo wolałem zaoszczędzić czas i od razu zacząć taski. I tak jeszcze nim je zacząłem to złapałem ósmego Ludicolo [85] ale tego chyba sobie zostawię i kto wie czy za jakis czas nie trafi do mojej sygnatury bo move set ma całkiem dobry i na mandarinie mogę przy afkowaniu szybko go wbić na 130 poziom. Dzięki za polubienia moich wypocin, juz niedługo będą kolejne Cześć!
 

Ekonom

Member
Joined
Mar 12, 2011
Messages
88
Reaction score
82
Mógłbyś wstawiać screeny z 'keczy', byłoby ciekawiej. Ile rzucasz gb na Ludicolo, że tyle ich już masz? Tak średnio 1-2k?
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
trochę lipa bo jak tam siedzę to i tak mam załączone logi żeby mi czasem fajny loot nie umknął więc i tak nie widać w ile się złapał ale mogę powiedzieć że to różnie jest, pierwszy wszedł w ponad 2000gb a ten ostatni w niecałe 600 więc na prawdę to różnie wychodzi. Postaram się następnym razem dodawać te ss z catchy. Dzięki za odpowiedź =]
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Trochę się już dzisiaj podziało. Po pierwsze skończyłem taska na Red Gyaradosy
https://postimage.org/

Potem w dobrej cenie odkupiłem od kolegi tm dla Marowaka - wiem, wiem że epicenter lepszy ale nim ktoś go będzie chciał sprzedać to zdarzę złapać cały pokedex a w tej cenie się opłacało więc zostało mi jedynie doexpić go do 130 poziomu.
https://postimage.org/

I na koniec catch numer #203 - powoli ale jakoś idzie. Do 200 była męczarnie a teraz ten 1 catch tygodniowo wpadnie.
https://postimage.org/

Teraz skupiam się na łapaniu Jynxa a przy okazji może wpadnie Glalie. Ogólnie całkiem przyjemne są te wyspy Ice, sporo miejsc dla mnie do afkowania =]

Pozdro!
 
Back
Top