What's new

Welcome!

MarcinPL - moja przygoda

Jertusz

Active member
Joined
Oct 16, 2013
Messages
250
Reaction score
188
Fajnie by było jakbyś oprócz wrzucania filmików mimo wszystko dawał jeszcze screenshoty. Na pewno przynajmniej dla mnie byłoby to ciekawe.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Pewnie część z Was resp zna ale pewnie część nie. Może komuś się przyda.

 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837

Nowa seria mająca zachęcić zupełnie nowych graczy do rejestracji. Kręcę to właśnie po to aby można to było publikować choćby na fb (sam fb nie mam) i promować serwer. Troszkę jest z tym roboty ale podjąłem się tego zadania, proszę Was tylko o udostępnianie - nic więcej. Dzięki temu może przybędzie trochę nowych graczy.

Do administracji PA - możecie moje filmiki wykorzystywać jeśli będziecie chcieli, nie będę się rzucał o żadne prawa autorskie lub inne śmieszne historie =] niech PA rośnie w siłę!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Terminarz ustaliłem sobie następujący:
Wtorek - Vlog MarcinPL
Czwartek - Zagrajmy w Pokemon Adventures
Sobota - Ciekawe respy FACC/DACC

postaram się być systematyczny =]
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
jak na moje lepiej nagrac cos dobrego niz byc systematycznym ale jak sie zawsze spokojnie wyrobisz to okej :]
ps: w "zagrajmy w pa" dla nowych graczy warto wspomniec o pa.info :]
 

haszosz

New member
Joined
May 22, 2016
Messages
59
Reaction score
107
Location
Poland, Wrocław
Bardzo podoba mi się pomysł z "Zagrajmy w pa". Przyjemnie się ogląda, ktoś może zawita na servery. Słychać jakiś porządny mikrofon. Oby tak dalej! :)
 

Lord Sqnik

Gamemasters
Staff member
Joined
Jan 5, 2012
Messages
1,580
Reaction score
4,267
Location
Poland
Pomysł zacny jeśli będzie wszystko ok to myślę ze spokojnie będzie można to wrzucić na pa info i zrobić w polskim dziale tutaj na forum poradniki.


images
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Haszosz zdziwiłbyś się. Mikrofon jest... wbudowany w laptopie! Szukałem ponad 2 tygodnie odpowiedniego, miał byś blue snowball a tak mnie wzięło z ciekawości aby sprawdzić ten, który jest w kompie i byłem zdumiony więc zacząłem nagrywać od razu w tym samym dniu =] wiem, że na początki na pewno będzie dużo do poprawienia ale pewnie sie wyrobię. Nie chodzi mi o to żeby "być fajnym" tylko żeby więcej ludzi tu grało. Dla Nas rzeczy typu expienie na wodzie to bzdura ale jak ktoś nowy wchodzi to tego nie zna, trzeba mu pokazać co i jak =] będzie ok =] bardzo Wam dziękuję za wsparcie bo bez tego pewnie bym to olał no bo nie robię tego dla siebie. Pozdrawiam =]
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
zapraszam na nowy fanpage =] https://www.facebook.com/padventuresmarcinpl/

trzeba się rozwijać żeby dotrzec do nowych ludzi czyli potencjalnych graczy. Fajnie by było jakby staff choć trochę mnie wspomagał w tym co robię bo ja reklamuję serwer, polecam tez pa.info ale jak nikt nie pomoże mi w udostępnianiu tego co robię u siebie chocby na fb no to nowy, potencjalny gracz nie ma szans tego zobaczyć ani sie przekonać, że warto się rejestrować.

edit: na razie fb nie ma mają jakies problemy, że ktoś niby używa tego samego emailu także napiszę jak mi wrócą mój profil...
 
Last edited by a moderator:

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Fanpage już działa więc prosiłbym o lajkowanie wtedy będziecie na bieżąco ze wszystkimi nowościami =]

 

electrical

Active member
Joined
Dec 7, 2012
Messages
172
Reaction score
68
tak tylko że na wyspy pomarańczowe trzeba mieć dacc. (u ekko nie zmienisz jak nie masz dacca). z tego co pamiętam oczywiście :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
można zmienić miasto u sira, sam tak robiłem nie raz kiedy nie miałem dacca
 
Back
Top