What's new

Welcome!

MarcinPL - moja przygoda

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Dzisiaj niestety nie pogram gdyż na sklepie gdzie dzisiaj mam zastępstwo (nadgodziny) sieć rozłącza się dosłownie co 2-3 minuty i gra mnie ciągle wywala - nie ma sensu tym bardziej, że na dzień dobry padłem a szkoda mi levela. Wrzucę więc dzisiaj jedynie małą statystykę dotyczącą catchy, w której nie jestem taki całkiem najgorszy.

https://postimage.org/

Wydawało mi się, że mój wynik jest bardzo słaby a jak widać tylko 2-3 osoby ścigają się o top1 a reszta widzi jedynie ich dupy. Muszę połapać trochę poków, żeby wejść może jeszcze w tym roku do top30 =]

Na dniach ściągnę sobie z mojego noobka cloned raticate, który siedzi obecnie u kate i będzie miał 100lvl. Będzie to kolejny pokemon do mojej kolekcji - skromnej kolekcji. Przeglądając forum natknąłem się na coś takiego:

zSUkJt.png


to jest masakra ile ktoś musi grać =D
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Eloszka, dzisiaj jako, że mam wolne i średnio gram to chciałbym się pochwalić tym, że zacząłem sobie tworzyć kolekcję pluszaków pokemonów, które ściągam z chin za pomocą aliexpress. Mogę śmiało polecić tą metodę, długo się czeka - czasem nawet 2 miesiące ale ceny są bardzo małe a jakoś bardzo dobra. Trzeba oczywiście wybrać odpowiedni model bo jest wiele takich, które wyglądają na autystyczne lub po przejściach (np. trener go bił). Na razie mam dwa a kolejne 2 są w transporcie ale dostanę je dopiero po nowym roku. Jakie? Wrzucę jak dojdą =] a teraz fotka tych, które już mam.

 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Można tak powiedzieć =] jest ich sporo a niektóre są na prawdę ładne np. Venusaur ale powoli, powoli sobie skolekcjonuje =] jedna maskotka z wysyłką wychodzi średnio 45zł i chciałem jedną w miesiącu kupić a że idzie paczka 2 miesiące to po 2 kupuje. każdy ma jakieś hobby =]
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Kolejny task zrobiony choć bez catcha ale wrócę do niego



Niedługo sobie wezmę eldery do papoi i będę je sobie regularnie po kilkanaście sztuk ubijał a żeby nie zwariować wrócę na heracrossy i będę próbował jednego złapać a może nawet wylootac tm-ik bo przydałby się bardzo.
Dzisiaj dodatkowo zaoszczędziłem sporo rl kaski kupując 90pkt na donate więc do września dacc z głowy (80zł do przodu) + gratisowo dostałem cloned ticket i taki smieszny outfit, w którym zmieniłem kolory na czerwono białe i wyglądam trochę jak mikołaj =] ss wrzucę następnym razem a tymczasem idę robić task na steelixy =] dzięki Mymkowi znam fajny resp na afku. Dzięki!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Obiecane ss z domku + level up na kolejnym tasku. Dzisiaj w robocie do 14 bo wigilia i kupę klientów wiec poafkuje na Crossach bo nie mam go w catchu. Dodatkowo kupiłem Hitmonlee bo ani clonedow ani shiny typu walczacego nie ma a chociaz jeden pok tego typu się przydaje a Lee chyba z nim najmocniejszy - tak mi się wydaje przynajmniej. Szkoda tylko, że kiedyś głupio postąpiłem i mając takiego lee z tm super power sprzedałem go chyba za 17k. Szkoda bo teraz by sie przydał ale cóż. Dodatkowo pomalowałem kilka balli. Dodatkowo dostałem przy kupnie donate outfit taki śmieszny, że po zrobieniu go w kolor czerwono biały wyglądam trochę jak mikołaj =]

Bez_tytu_u1.png


levelup_Marcinpl_157_15_30_Fri_23_December_2016.jpg


Życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt. Mało grania, oderwijcie się trochę od monitorów i wypocznijcie, zregenerujcie siły. Wszystkiego najlepszego moi kochani =]
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Kolejny task za mną



Zrobiłem event świąteczny na 2 postaciach dzięki czemu dostałem 2 boxy. Nie mam zielonego pojęcia co to są za nowe pokemony bo moja wiedza na temat poków kończy się na trzeciej generacji i to też dzięki PA bo zanim zacząłem tu grać znałem tylko pierwszą. Sam event nie był trudny choć niestety moim zdaniem przynudnawy. Robienie jednej czynności razy 100 nie jest ciekawym zajęciem przez co Ci, którzy grają sporadycznie a jak sporadycznie to na facc nie mają nawet ochoty tego zaczynać. Nie raz się irytowałem czekając na TP a teraz wyobraźcie sobie robienie tego eventu bez dacc... nie zrobiłbym na pewno i to też jest jedna z przyczyn braku nowych graczy - czują się olani. Powinno być to zrobione ewentualnie oddzielnie. Ci na facc mają inne zadanie ale inną nagrodę a Ci z dacc trudniej ale lepszą nagrodę. Takie jest moje zdanie.

Ok zabieram się za kolejnego taska. Nie powiem jeszcze jaki, dopiero po skończeniu z ss się dowiecie ale generalnie niby słaby resp bo 1szt. poka ale jest tam co łapać. W ogóle fajne miejsce, będę je na pewno dobrze oglądał w szukaniu dla siebie odpowiednich miejsc do expienia i catchowania.

Będę w najbliższym czasie zmieniał również kolejne balle moich poków i chciałbym abyście mi doradzili na jakie zmienić takim pokemonom jak electrode, marowak i hypno. Jakies propozycje? =]

pozdrawiam!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Chciałby życzyć wszystkim do siego roku, oby nowy rok był lepszy od poprzedniego!

Po nowym roku kontynuowanie tego temu będzie robione w innej formie o czym dowiecie się niebawem. Powoli się do tego przygotowuje i myślę, że pomoże to w jakiś sposób przyciągnąć nowych trenerów pokemon.

Tymczasem do zobaczenia =]
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837

Zapraszam do subskrybowania i lajkowania, wtedy będę wrzucał więcej filmików nie tylko z LT =] a pomysłów pełna głowa! Trzeba rozruszać tę grę
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Czekam również na Wasza porady i krytykę (ale krytykę a nie zjeby) co byście zrobili inaczej albo co Wam się nie podoba. Nie obrażę się =]
 

haszosz

New member
Joined
May 22, 2016
Messages
59
Reaction score
107
Location
Poland, Wrocław
Według mnie wszystko jest w jak najlepszym porządku, pomysł z nagrywaniem filmików też wydaje się spoko, jedyny minus, to rzadkie pojawianie się nowych postów. :/
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
będą często bo będę nagrywał kilka serii jednocześnie =] myślę, że nie jeden film będzie można podpiąć na pa.info już jutro montuję kolejny krótki filmik :)
 

huberto

Well-known member
Joined
Sep 14, 2012
Messages
1,276
Reaction score
4,639
Location
Poland
Zapomniałeś o respie Snorlaxa przy Lavender, na szczycie Rock Tunnel. Ogólnie pomysł ciekawy, mógłbyś rozszerzyć o respy Snorlaxa dla posiadaczy premium, jako osobny filmik lub przedłużenie tego. Przemyśl jakiś krótki komentarz głosowy bo zawsze ciekawiej się ogląda jeśli ktoś do człowieka przemawia, możesz dodać też napisy w języku angielskim, nawet w adnotacjach do filmiku na YT, wtedy będzie można bez obaw podkleić pod pa.info, niby strona w pełni w języku polskim ale wiele osób z niej korzysta przez google translate. Jeśli nie czujesz się pewnie ze swoim angielskim to na pewno znajdzie się ktos kto pomoże, nawet ja mogę pomóc z tłumaczeniem.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Z angielskim jestem na bakier, mógłbym jedynie dać napisy ale nie dam głowę za ich jakość. Jeśli chodzi o respy laxa to owszem, dopiero potem się zorienowałem ze go ominąłem i podobno na orange też są jakieś laxy o których nie wiedziałem. Co do głosu to zacząłem sobie odkładać na jakiś mikrofon żeby głos był wyraźny bo oglądanie czegokolwiek co jest niewyraźne lub kiepskie dźwiękowo jest straszne. Narazie zacząłem, uczę się i myślę że z filmu na film będzie lepiej. Bardzo dziękuję za opinię bo każda uwaga jest dla mnie cenna.
 
Back
Top