What's new

Welcome!

MarcinPL - moja przygoda

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Jako kolejny cel obrałem jednak Snorlaxa oraz Lediana jednocześnie. Obu pokemonów jeszcze nie złapałem więc dobrze się złożyło =] po drodze zdałem raport z taska na scythera więc 250HD wpadło przy okazji.

 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
I stało się - kupiłem DACC =D ale to przez event bo bez DACCA nie ma szans go zrobić, za dużo biegania, latania tym bardziej, że zmiana miasta kosztuje już 1 diamenta =] to ogólnie na plus lecz powinni dać ostatnia szansę na zmianę miasta gdyż połowa graczy teraz będzie sie rodziła w nieekonomicznych miejscach no ale co zrobić.

Event i 1 zadanie moim zdaniem bardzo pomysłowe i fajnie zrobione lecz wkurzało mnie jedynie czekanie przy pomyłce w samym robieniu lodów co było nielogiczne ale cóż. Ciekawe jakie będzie następne zadanie! Do dzieła!

 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
tak sie wypowiem hehe wkurzalo cie tylko czekanie przy pomylce? jak dla mnie najgorsze to szukanie drzewek wyobraz sobie ze jakis gracz ktory nie ma dacca ma zrobic ten event jest to prawie niewykonalne wiec 1 misja byla zbyt czasochlonna :) w sumie zobaczymy jak bedzie nastepna oby mozna bylo ja zrobic szybciej
 

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,612
Reaction score
31,490
Location
Poland.
tak sie wypowiem hehe wkurzalo cie tylko czekanie przy pomylce? jak dla mnie najgorsze to szukanie drzewek wyobraz sobie ze jakis gracz ktory nie ma dacca ma zrobic ten event jest to prawie niewykonalne wiec 1 misja byla zbyt czasochlonna :) w sumie zobaczymy jak bedzie nastepna oby mozna bylo ja zrobic szybciej
Myślę, że nie masz racji. Wystarczy dobrze to sobie rozplanować i mieć choć garść informacji. Zawsze są i muszą być jakieś minusy z bycia free. Każdy ma 2 tygodnie czasu na wykonanie 7 misji, zatem ma 2 dni na wykonanie jednej. Po tygodniu będzie można wrzucać spoile na forum, co bardzo ułatwi szukanie drzewek i krzaków graczom bez premium.
 

Barcelo

Well-known member
Joined
May 27, 2012
Messages
209
Reaction score
305
Location
Chile
Moi przyjaciele, z niewielką pomocą udało się uzyskać Misja 1 szybsze niż niektóre premii darmowe konto.
To szczęście, życzenia,
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Tosterek dałbym radę i na FACC ale... jedni palą inni piją każdy ma rozrywkę a moją jest to miejsce więc te 20-30zł w miesiącu to jest dla mnie niewielki wydatek. Pewnie bym nie kupował go gdyby nie event b na FACCu jest co robić ale tutaj chciałem sobie po prostu pomóc tym bardziej, że nowe pokemony pewnie będą warte w granicy 30-40k więc kolejne dacci będą już za pieniądze z gry =] czyli to tak jakbym 20zł zapłacił za dacc na 5-6 miesięcy. Ekonomia =]

Barcelo - thank you for help me =] good luck bro!
 

jansza

Active member
Joined
Dec 3, 2013
Messages
79
Reaction score
133
Naprawdę podziwiam twoje podejście do tej gry, większość ludzi zaczyna tę grę z postanowieniem że wszystkie pokemony które będą posiadać sami złapią i wytrenują a po kilku dniach, maksymalnie tygodniach porzucają tą zasadę bo znudziło im się czekać na respie. Naprawdę jestem pod wrażeniem.


P.S. Na jakim serwerze grasz?
 

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Naprawdę podziwiam twoje podejście do tej gry, większość ludzi zaczyna tę grę z postanowieniem że wszystkie pokemony które będą posiadać sami złapią i wytrenują a po kilku dniach, maksymalnie tygodniach porzucają tą zasadę bo znudziło im się czekać na respie. Naprawdę jestem pod wrażeniem.


P.S. Na jakim serwerze grasz?

Pearl :p
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
pawniarda sprzedałem póki trzymał cenę
 
Last edited:

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Ostatnie 4 zrobione taski



Obecnie bawię się w złapanie tych 2 ostatnich

w międzyczasie dostałem z hoen boxa pokemona cacnea i mój catch wynosi już 198
 
Last edited:

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Skończyłem task na Lediany i zacząłem na Politoedy lecz resp jest mega słaby (potrzebuję mieć możliwość AFK) więc 500szt. trochę mi zajmie. Plusem jest złapanie poka z poprzedniego taska własnie na nowym tasku.

#199


Przy następnym catchu zrobię podsumowanie.
 
Back
Top