What's new

Welcome!

MarcinPL - moja przygoda

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Nick w grze: MarcinPL

e9db22ee4ef886f6.jpg

Witam wszystkich Polaków serdecznie. Nazywam się Marcin i jestem początkujący. Będę tutaj prowadził pokemonowego bloga z moimi dokonaniami w grze. Grałem w we wszystkie części pokemonów na gameboya i chciałem sprawdzić się również w grze online a ta wydaje mi się optymalna. Zobaczymy co z tego będzie. Moje ulubione pokemony? Hmmm w sumie nie mam zupełnego faworyta ale bardziej od innych stworków cenię sobie chyba Lickitunga. Ciekawe czy uda mi się go tutaj złapać :) Fajnie by było gdyby jacyś Polacy podpisali się pod moją notką żebyśmy mogli dodać sie w grze i wspólnie spędzać miło czas.

7530cb7715a0f1be.jpg

po pierwszym dniu gry wytrenowałem mojego pokemona na 20 poziom, całkiem fajnie trenuje się go na wodzie, lubię atak lead seed :) czy jakoś tak hehe złapałem również poliwaga, którego mam zamiar wytrenować, będzie to mój podstawowy pokemon. Trenuje go na ponytach które te z staram się złapać, a jak juz złapie to może i on zawita w mojej drużynie.

Pozdrawiam!
 
Last edited:

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
próbowałem na różne sposoby, screeny są większe ale na forum się pomniejszają coś
 

Piczek007

Active member
Joined
Sep 25, 2011
Messages
129
Reaction score
89
To co, da się normalnie tylko imglandem?

Edit: Dodałem to zdjęcie na próbe i nie mogę usunąć xD
 

Attachments

  • xy9asg.jpg
    xy9asg.jpg
    86.3 KB · Views: 121
Last edited:

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
dzięki za podpowiedzi :) postaram się jeszcze podziałać z tymi screenami :) emotikony też mi się nie wyświetlają, tez tak macie?
 

Piczek007

Active member
Joined
Sep 25, 2011
Messages
129
Reaction score
89
Nie wiem jak inni, ale ja również mam tą emotikonową przypadłość
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
kolego niech cie ktos nauczy dodawac ss bo nie chce mi sie ogladac takich malych ss i kazde ss klikac
 

berollo

New member
Joined
Mar 28, 2013
Messages
491
Reaction score
204

Dave Ci napisal co robic. Wejdz w ten drugi link nabij sobie do 20 postow piszac byle co. Nastepnie jak robisz zdjecia zapisz je i potem wejdz na strone imgland.net, zaladuj te zdjecie tam skopiuj pierwszy czy 2 link po lewej strinie. Wtedy wejdz tutaj i na poczatku daj
i masz duze zdj.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
dopóki nie będe miał 20 postów nie mogę inaczej wstawiać screenów a w temacie "spam" nie mogę z jakiś przyczyn dodawać postów aby do tej 20-stki dobić.
 

Michalak

New member
Joined
Jul 7, 2012
Messages
407
Reaction score
594
Location
Polska,Gdynia
Ja nie widzę problemu, wszystko widać na screenach, tylko trzeba kliknąć. Leć dalej z przygodą x)
 

reey

Member
Joined
Oct 11, 2013
Messages
59
Reaction score
17
heh jak wystartuje wyczekiwany server, to też zacznę swoja przygodę, póki co wstrzymuje się od gry ;p
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
No i moja prawie cała drużyna jest już złapana i trenowana, ostatnie szanowne miejsce zajmie wspomniany wcześniej Lickitung ale dopiero kiedy "dorosnę" do tego, aby go łapać :)

Geodude to pokemon złapany jako ostatni pod celadon na 6 poziomie.
Bez tytułu.jpg

A oto cała moja drużyna
Bez tytułu2.jpg

Obecnie trenuje Geodude i Poli do poziomu 30 w międzyczasie zbieram fire potion potrzebne do questa - tak za jednym zamachem się wszystko zrobi :) potem rozejrzę się za innymi najprostszymi questami i nimi się zajmę.
 

Ekonom

Member
Joined
Mar 12, 2011
Messages
88
Reaction score
82
Takie LT mi się podoba. Ktoś cieszy się z tego co ma, nie leci pod publikę. Jeśli przyjmujesz darowizny to mogę podesłać coś na twój lvl chociaż to będzie trochę sprzeczne z twoją ideą - "złap i trenuj, nie kupuj".
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Pierwsza misja zakończona! Teraz kolejny krok to geodude i poli na 30lvl i wracam do łowienia i zdobywania lepszej wędki

Bez tytułu.jpg

Dzięki kolego za ofertę ale moja gra ma być ideowa :) gram dla "for fun" a nie dla ścigania się w czymkolwiek ; )
 

stiwenxpompa

New member
Joined
Nov 16, 2014
Messages
32
Reaction score
17
Location
Bydgoszcz
no gratki dobrze ze chcesz wszystko zdobywac sam bo niedługo tam gdzie grasz bedzie z 20osob bo wiekszosc idzie na nowy serwer o ile wystartuje w tym roku
 

Lord Sqnik

Gamemasters
Staff member
Joined
Jan 5, 2012
Messages
1,580
Reaction score
4,267
Location
Poland
no gratki dobrze ze chcesz wszystko zdobywac sam bo niedługo tam gdzie grasz bedzie z 20osob bo wiekszosc idzie na nowy serwer o ile wystartuje w tym roku
Mógłbyś chociaż nie kłamać bo nie masz pojęcia jak to będzie.

Marcin oby tak dalej \o
 

stiwenxpompa

New member
Joined
Nov 16, 2014
Messages
32
Reaction score
17
Location
Bydgoszcz
będzie tak jak w kazdej jednej grze mmorpg z początku pełno ludzi na nowym serwerze a na starych pustka później tym któym nie będzie się układać wrócą na stare postacie i tak pewnie liczba online na diamond nie przekroczy nawet z 50 osob ;) więc na co wpadną admini ?? zrobią fuzję serwerów ^^ i znów będą będą 2 serwery i po problemie :D poza tym to nie dyskusja na ten temat tylko blog marcina ;) więc dobranoc jeszcze wspomnisz co napisałem
 
Back
Top