What's new

Welcome!

MarcinPL - moja przygoda

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
marcin nie wiem czy ty wiesz ale lickitung ma very rare catcha to znaczy ze raczej nie zlapiesz go tak latwo i radze kupic chyba ze z kb3 bedziesz mial licka
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
no właśnie rozmawiałem w innymi graczami i doszedłem do wniosku że w takim wypadku zmienię na razie tego poka na innego, najprawdopodobniej elektrycznego :) chociaż moze okażę się szaleńcem i wyexpie coś w czy cos podobnego :) a lickitunga zlapie kiedy indziej
 

oddajciekonto

New member
Joined
Feb 4, 2015
Messages
17
Reaction score
1
Marcin jestem pod wrazeniem twojego stylu gry prawdziwy gracz rpg. To rzadki widok w tych czasach obys sie nie zniechecil za szybko pozdrawiam i powodzenia :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837


aktualnie tak wygląda moja drużyna :) tak wiem, miałem mieć przerwę ale udało mi się ogarnąć mój stary netbook i w miarę wszystko chodzi. Szukam gildii ale takiej gdzie nie ma odzywek wartych gimnazjalistów... bo w takiej już byłem i szczerze to takie towarzystwo jest na za niskim poziomie. Czekam na propozycję :)
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
nie ma takiej gildi. Myslisz ze tu sa spoko ludzie itp z duzym stazem gry a na gc pisza bez kultury z cenzuralnymi slowami i dlatego ja jestem bez gildi.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
czy ja osobiście mógłbym założyć gildię? Czy to coś kosztownego?
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
koniec "dniówki" następna w sobotę choć będzie krótka.

 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
mozesz zalozyc swoja gildie ale chyba musisz miec dacca
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
a to nie będę się w to bawił, może jakaś się znajdzie a jak nie to nic sie nie stanie, wolę milczeć niż czytać te bzdury i przechwałki ludzi z małym IQ. Jest dobrze :) jutro od rana zrobie gravelerowy i poliwhrilowi mały trening :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
skorzystałem dzisiaj trochę z 2xEXP i mimo krótkiego czasu treningu w sumie wbiłem dużo doświadczenia :) niby miałem w domu nie grać i ograniczyć się tylko do grania w pracy ale czyściłem i konfigurowałem netbooka żeby szybciej chodził i chciałem sprawdzić jak PA chodzi no i jakoś tak wyszło że działa tak jak powinien (nie zacina się) więc pograłem. Jutro jeszcze kilka skanów różnymi programami zrobię ale z komputera, który miał lądować w śmieciach zrobił się całkiem dobry sprzęt :) Pozdrawiam!

 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837


teraz Poli do 40lvl a potem zostaje jeszcze do trnowania Ponyta i Bulba oboje z 35 na 40lvl a potem zajme się jakimiś questami czy taskami

 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837








teraz zbieram grzyby z parasów i robię questa '':)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Wiem, że ponyte nie expi sie na wodzie ale miałem 98% postępu więc tyko dobiłem poziom :) obecnie trenuje Bulbę tak długo aż będę miał 20 rab claws potrzebne do questa. Mam ich już 16 gdyż już wcześniej to zbierałem licząc że się przyda na "zaś" i się nie myliłem :) mam jeszcze sporo innych lootów w depozycie odłożonych w dużych ilościach żeby w razie potrzeby móc z tego szybko skorzystać. Grzyby już uzbierane. Dziękuję koledze za pokazanie fajnego miejsca z parasami dzięki czemu szybko poszła zbiórka :) frytki juz tez kupione więc jak tylko dobiję kraby to quest będzie wykonany i biorę się za kolejny. Przydałby się również jakiś nowy catch bo ostatnio tylko trenuje i trenuje.



 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Stwierdziłem, że wstawianie każdego zdobytego lvl jest nudne jak flaki z olejem i nic szczególnego to do mojej historii nie wnosi prócz dodatkowej roboty ze screenami :p także od teraz będę tylko co jakiś czas wstawiał screen mojej drużyny. Dzisiaj questowo zdecydowanie. Jest trochę łatwych questów i za nie się zabrałem.









i dwa nowe catche:





jestem w trakcie robienia kolejnych zadań wiec dzisiaj jeszcze coś powinienem wrzucić :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Kończę dzień pozytywnie, dzisiaj na prawdę dużo questów zrobiłem i jutro będzie chyba od nich odpoczynek chyba że podejmę się jakiś tasków.









Ostatni zrobiony quest to była masakra gdyż miałem ciągle lagi... szedłem zanieść potiony do pewter i jak już prawie byłem u celu to się zorientowałem że nie zabrałem ich :/ i z powrotem... a potem znowu dopadły mnie lagi i nie patrząc już na co mnie atakuje szybko chciałem skończyć gadkę z NPC wiedząc, że i tak zaraz zginę a kolejny raz iść tą drogą z lagami nie zamierzałem :p no ale się udałorzutem na taśmę bo już miałem HP na czerwono :D



ps. coś słabo aktywni jesteście ostatnio :p wiem, wiem, zanudzałem screenami z poziomów ale już ich nie będzie :)

Pozdrawiam serdecznie i do jutra!
 
Back
Top