What's new

Welcome!

MarcinPL - moja przygoda

berollo

New member
Joined
Mar 28, 2013
Messages
491
Reaction score
204
Dokładnie jak Sheepr powiedział, wrzucaj ich jak najwięcej. Uwierz, że mało osób gra tak jak Ty :p
Dobra robota i powodzenia dalej :)
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
ja tez tak gram. Moj glowny team sam wyexpilem i sam im dalem tmy po mojemu. Czesc pokemonow mam kupione ale na low lvl, a teraz jak kupie pokemona to na handel moze troche nim poexpie apotem wystawiam. Moje wyexpione poki to omataja moja ulubiona pierwszy taki pokemon dalem mu wp i cruncha kazdy sie smial ze dawalem mu cruncha a teraz taka kosa ze na calym PA nie ma lepszej omataji. Kolejnym pokem to granbull do 130 lvl wbilem dalem wp i sky up przed reblansem najwieksza kosa na PA az sie dziwilem ze nikt tego nei expil i nastala moda na granbulla. Nastepny pok to byl moj 2gi albo 1. razem z omataja to c kingler no musialem kupic bo na cloned island nei bylo mnie stac i tez ma 130 lvl z hp i wp. Metagrossa zawsze chcialem i jak wprowadzali to mowilem ze bede go mial i akurat trafilem z boxa i ma 115 lvl z ref i psy cut. Bellsom moj pierwszy heal i nim expie czasem an wodnych ma 112 lvl bez tm. Forretresa kupilem nie pamietam jaki mial lvl ale wiadomo ze malo kto to expi dlatego nie mial wysoki, a w nim ref i ss. Golem z roarem i fissure low lvl kupiony i wyexpiony do 122lvl. Magneton kupiony low lvl i wyexpiony do 128 lvl na magnezona z ref i tri atak. Expilem go zanim wprowadzili evolucje i kazdy sie smial ze daje mu ref a teraz najwieksza kosa na PA z elektrycznych. Wiekszosc tych pokow i tak mam w catchu i jakbym wyszedl na 0 z kupowaniem bo lvl podobne jak zlapalem wiec moge sie nazywac takim graczem jak marcin ze sam zlapie i sam wyexpie.
 

koles

New member
Joined
Dec 31, 2011
Messages
1,282
Reaction score
654
Ale nikogo to nie interesuje :/. Masz swój LT więc nwm po co tutaj spamujesz.

Pozdrowienia Marcin, życzę dalszych sukcesów.
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
rozmawiam z marcinem i dziele sie z nim moim doswiadczeniem zawodowym w PA i on lubi ze man rozmawiac o naszych pokemonach.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
luz panowie :) niech ten temat żyje swoim życiem a nie będzie tylko nudną galerią z komentarzami "jest super powodzenia" itd. :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Trening zakończony na lvl 45 :)



teraz czas doexpić ponyte do 40lvl i wyruszę na kilka wypraw poprawić catch.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837




zastanawiam się czy nie zostawić w drużynie myszy :) puki co łapie charmandera i trenuje Gravelera :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Piszę bo mnie nękają na polish czacie że się opierdzielam z moim LT =]

Co ostatnio? Kilka catchy: gloom, mankey, , grimer, shelder i raticate - tego ostatniego złapałem na 35 poziomie i postanowiłem, że zostanie w drużynie po tym, jak w momencie jego łapanie rozwalił mi kilka rady gravelera :D teraz podczas expienia potwierdzam - mocna ta mysz i każdemu ją polecam.

Mówili, że jak już chce to mysz expić to żebym kupił sobie c raticate ale ja jestem typowym sentymentalistą i konserwatystą - poki tylko 1 generacji i do tego bez bajerów typu cloned =]

Aktualny cel? Wytrenować całą drużynę do poziomu 50, zdobycie trzeciej z kolei wędki (mam już 59 wędkarstwa) a potem się pomyśli dalej =] może jakieś questy czy taski wezmę. Może wypadałoby jakąś odznakę zdobyć? Gdzie będzie mi najłatwiej? Czekam na sugestię =] Pozdro!

 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Rati już ma 50 poziom od wczoraj a dzisiaj kolejny pok osiągnął mój najbliższy cel =]



Teraz czas na Ponyte ale tym razem potrenuję ją na Tangelach żeby przy okazji ją złapać dla catch.
Może jutro się uda to osiągnąć. Małymi celami do wielkich rzeczy =]
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Kolejny cel osiągnięty :) jeszcze 3 poki muszę podtrenować i dalej zajmę się najprawdopodobniej pojedynczymi wypadami na catch zeby gra z samym expieniem nie robiła się nudna =] jest też jeszcze kilka questów do zrobienia więc nudy nie będzie tym bardziej, że do wtorku włącznie będę grał średnio 8-9h dziennie (w pracy jak zawsze).

 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Teraz poexpie Poliwhrila a przy okazji łapie Rapidasha =] Jak złapię z wyższym lvl niż tego co mam to będzie wymiana z korzyścią =]

 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
dziwny początek dnia :D wiadomo=] dnia =] dzisiaj łapię rapidasha, ciekawe czy się uda :)

 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
no cóż, ubiłem kilka poków i mnie wywaliło, okazuje się, że muszę pobrać nowego clienta na 6.3.9 którego nigdzie nie ma. Cóż, ciekawe tylko czy po zalogowaniu urodzę się tam gdzie byłem czy w Celadon i będę musiał znowu dymać na statek.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
dziękuję za link ale udało mi się zaktualizować classica i gram na nim :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Nieźle wczoraj twórcy gry pomieszali graczom =] dodali HP wszystkim pokom, tym co mamy oraz tym dzikim przez co moim zdaniem utrudnili grę aż o 200% z czego w sumie się cieszę bo tak szybko gra mi się nie znudzi gdyż małe cele wcześniej stały się dużymi celami. W tej sytuacji złapanie jakiegokolwiek pokemona będzie bardziej cieszyło niż wcześniej. Z tego wszystkiego musiałem zweryfikować wszystkie swoje plany co spowoduje na pewno zmianę mojej drużyny - jak? Tego jeszcze nie wiem - wyjdzie w praniu ale na pewno się tak stanie. Chcę mieć w drużynie pokemony, które będą się umiały same leczyć gdyż przy tej trudności bicia dzikich pokemonów nie wydoliłbym chyba z potionami. Proszę więc o propozycje pokemonów ale zaznaczam - TYLKO 1 GENERACJI, które potrafią się same leczyć. Na pewno zostanie Pidgeotto gdyż ma roast, zostanie Ivysaur gdyż ma leech seed. Co do reszty to bardzo się zastanawiam nad ich zmianą a moje wędrówki będą uzależnione własnie w pierwszej kolejności nad stworzeniem nowej, lepszej i ekonomiczniejszej drużyny. Oczywiście wszystkie poki dalej będę łapał sam, nie będę nic kupował a te które już wytrenowałem a nie będę z nich korzystał będą odpoczywały w PC bo i na nie przyjdzie pora.

Obecnie mam catch na poziomie 32



Moje następna przygoda skupi się jak już wczesniej wspomniałem na korekcie drużyny.



A celami są Clefairy oraz Jiglipuff =] myślę, że któryś z tych poków na stałe zasili szeregi drużyny ze względu na heal, który po ostatniej aktualizacji może okazać się bezcenny.

Co do mojego LT, postanowiłem że własnie w ten sposób zacznę go prowadzić. Pojedyncze wędrówki w konkretne miejsce, po konkretne pokemony.

Pozdrawiam!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Dzisiejszy cel zdobyty choć łatwo nie było. W sumie na oba pokemony wyrzuciłem prawie 600 great balli no ale przyjemnym akcentem było przypadkowe złapanie Nidorana =]







Przy łapaniu mój Ivysaur, który zostaje na pewno z mojej drużynie zyskał dwa poziomy:





Postanowione! Clefairy będzie pokemonem, który zastąpi Raticate w mojej drużynie no ale że ma dopiero 11 lvl to postanowiłem skorzystać z pomocy Kate w Fuchsia =]



Odbiorę go za kilka dni a tymczasem poszukam sobie nowego celu, który będę realizował jutro i we wtorek. Aktualizacja pokedexu wygląda następująco:



Czekam na wszelkie sugestie dotyczące mojej przygody bo ostatnio coś ucichliście =] Serdecznie pozdrawiam!
 
Back
Top