What's new

Welcome!

MarcinPL - moja przygoda

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Proszę mi tu nie kłócić! Kto się smuci ten jest smutas, kto sie kłóci ten jest... :p

A na poważnie - gram for fun więc czy ten czy inny serwer dla mnie to wszystko jedno. Ludzie zawsze się rzucają na to co nowe a nie zawsze nowe jest lepsze a ten serwer nie zginie. Przynajmniej przez jakiś czas nikt mi nie będzie przeszkadzał w expieniu zajmowaniem miejscówek :p Narazie stawiam sobie małe cele i powoli je realizuje, obecnie moja drużyna wygląda tak:
Bez tytułu.jpg
 

matheo01q

New member
Joined
Aug 26, 2014
Messages
318
Reaction score
46
;pp

Zrobili by polaczenie Diamond i Pearl ,to nie bylo by juz sensu grania ponad 150 osob 130+ lvle ,nigdzie poexpic nic ,nigdzie
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Połowa planu dzisiejszego zrobiona, teraz Poli tez na 30 leveli będzie super :)

Bez tytułu.jpg
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
super marcin!! widze ze codziennie nabierasz coraz wiecej doswiadczenia zyciowo-padwenturesowo. Jestes takim dobrym trenerem dla swoich pokemonow jak prawie ja.
 

electrical

Active member
Joined
Dec 7, 2012
Messages
172
Reaction score
68
olimek ty jeszcze nie dostałeś delete na forum za życie???????
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Spokojnie Panowie :) nie ma co się sprzeczać. Aktualnie wykonuje kolejny quest i zbieram czerwone ogryzki. Miałem nadzieję że w podziemiach będzie więcej szczurów niż geodude no ale cóż, przy okazji mój Poli zdobywa jakieś doświadczenie. Jak już wykonam ten quest to cel na dzisiaj to 25lvl Bulbasaura. Powinno się udać :)


Dzisiaj na kanale gildijnym poruszyliśmy temat "umierania" tej gry, że coraz mniej ludzi w nią gra. Moja teoria jest taka, że część ludzi czeka na nowy serwer i szkoda im czasu na coś co z nim nie jest związane. Tam chcą zacząć "od nowa". Na pewno część z nich wróci na stary serwer, część zostanie. Ja osobiście po kilkudniowym chodzeniu po świecie zauważyłem, że wystarczy miesiąc czy dwa i można mieć poka na max poziomie co jest błędem. powinno być tak, że poziom pokemona musiałby byc np. max 200lvl i żeby go zdobyć trzeba by go expić co najmniej rok, wtedy ludzie znowu by dostali impuls do rywalizacji bo teraz wytrenujemy poka na 130 poziom i gra się zatrzymuje co powoduje, że gra się niektórym nudzi bo już nic więcej zdobyć nie można, nic co jest bardzo wartościowe. Taka jest moja opinia. Za szybko można sie tutaj "dorobić".
 

stiwenxpompa

New member
Joined
Nov 16, 2014
Messages
32
Reaction score
17
Location
Bydgoszcz
z tym że jest mało ludzi bo większość czeka na nowy serwer to się zgodze tylko pytanie kiedy wystartuje :D miał wystartować w walentynki lub chwilę po lecz nie dali nadal żadnej informacji o tym więc równie dobrze możemy tak czekać do 2016r
 

berollo

New member
Joined
Mar 28, 2013
Messages
491
Reaction score
204
Spokojnie Panowie :) nie ma co się sprzeczać. Aktualnie wykonuje kolejny quest i zbieram czerwone ogryzki. Miałem nadzieję że w podziemiach będzie więcej szczurów niż geodude no ale cóż, przy okazji mój Poli zdobywa jakieś doświadczenie. Jak już wykonam ten quest to cel na dzisiaj to 25lvl Bulbasaura. Powinno się udać :)


Dzisiaj na kanale gildijnym poruszyliśmy temat "umierania" tej gry, że coraz mniej ludzi w nią gra. Moja teoria jest taka, że część ludzi czeka na nowy serwer i szkoda im czasu na coś co z nim nie jest związane. Tam chcą zacząć "od nowa". Na pewno część z nich wróci na stary serwer, część zostanie. Ja osobiście po kilkudniowym chodzeniu po świecie zauważyłem, że wystarczy miesiąc czy dwa i można mieć poka na max poziomie co jest błędem. powinno być tak, że poziom pokemona musiałby byc np. max 200lvl i żeby go zdobyć trzeba by go expić co najmniej rok, wtedy ludzie znowu by dostali impuls do rywalizacji bo teraz wytrenujemy poka na 130 poziom i gra się zatrzymuje co powoduje, że gra się niektórym nudzi bo już nic więcej zdobyć nie można, nic co jest bardzo wartościowe. Taka jest moja opinia. Za szybko można sie tutaj "dorobić".

130 jest wystarczający, masz pełno pokemonów więc jak jedne wyexpisz do 130, bierz się za kolejne. Ponadto możesz urozmaicać swoją grę łapiąc jak największa ilość pokemonów, robić questy itp. Jeśli się chce, zawsze się cos wymyśli :)
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
ktos napisal ze nowy server w walentynki ale czy w tym roku?
marcin ja osobiscie nie lubie expic pokow bo wole je lapac. Zbieram "catch" czyli lapie pokemony. Zapraszam cie do mojego tematu w dziale life theard czy jakos tak i moj temat to olimeczek like life. Tam pokazuje moje zlapane pokemony. Niestety od poczatku nie robilem ss wiec tylko kilka screenow mam ale zachecam do lookniecia.

ps. jestem dobrym trenerem i dobrym graczem. Mam wieloletnie doswiadczenie zawodowe w padventures i kazdy mnie lubi i szanuje wiec czemu z tym banem wyskakujecie.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
stoję sobie spokojnie a tu nagly pojawił się głodny koleś :D a to przy okazji rozpocząłem tą misje. Przy okazji się ją skończy.

 

stiwenxpompa

New member
Joined
Nov 16, 2014
Messages
32
Reaction score
17
Location
Bydgoszcz
olimek aga pisała jakiś czas temu na pearl że startuje w wale tynki lub chwilę po więc nie długo się przekonamy czy dotrzymają słowa ale jak to u staff PA zegarki mają o kilka dni do tyłu więc nic nie wiadomo co do tego że każdy cię lubi kłócił bym się ;D ja cię osobiście lubię i szanuję :D kocham patrzeć jak staff dostaje kurwicy a tym bardziej jedna pani jak tylko wchodzisz na czat a raczej wchodziłeś :D
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
dzisiaj ostatni dzień grania a potem tydzień przerwy - wolne/przeprowadzka itd. następny exp będzie dopiero w poniedziałek ale za tydzień, może uda mi się dzisiaj całą drużynę zostawić na 30 poziomie :) aktualnie trenuje na zmianę ponytę i pidgeotto
 

electrical

Active member
Joined
Dec 7, 2012
Messages
172
Reaction score
68
ps. jestem dobrym trenerem i dobrym graczem. Mam wieloletnie doswiadczenie zawodowe w padventures i kazdy mnie lubi i szanuje wiec czemu z tym banem wyskakujecie.

wieloletnie (11 miesięcy to nie rok...), zdementuje plotke :p to na czerwono to klamstwo :D
 

berollo

New member
Joined
Mar 28, 2013
Messages
491
Reaction score
204
Mozecie przestac pisac tu o Olimku? Ten post jego nie dotyczy.. on nie jest tu glownym tematem


Marcin oby tak dalej ! : )
 
Last edited:

koles

New member
Joined
Dec 31, 2011
Messages
1,282
Reaction score
654
Powodzenia Marcin!! Oby tak dalej :D.

A koledzy wyżej jak chcą sobie pogadać to zapraszam na pw, albo do gry.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
koles - słuszna uwaga :)

Zakończyłem ten tydzień takim oto wynikiem:


przede mną tydzień przerwy spowodowany brakiem internetu - przeprowadzka powoli sie zaczyna, remont mieszkania itd. więc dopiero nie w ten tylko za tydzień w poniedziałek zacznę dalej trenować i wykonywac questy.

Aaaa zapomniałbym - udało mi się zdobyć juz lepszą wędkę, screena nie ma bo sie zagapiłem. Do zobaczenia za tydzień :)
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
swietna robota marcin!! widze kulturalna gra tak jak ja gram, moj styl kultura i respekt!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
do złapania został mi tylko lickitung aby skompletować całą drużynę no ale żeby tak się stało muszę jeszcze się podszkolić. Na wszystko przyjdzie czas :)
 

Himbeere

Community Managers
Staff member
Joined
Apr 17, 2014
Messages
1,176
Reaction score
3,547
Location
Gliwice, Poland
O maaamo, fajnie się czyta takie coś! Super, że trenujesz sam poki, ja nie miałabym cierpliwość z tak niskiego levela, chociaż na innym charze próbuje : )
Życzę powodzenia!
 
Back
Top