What's new

Welcome!

MarcinPL - moja przygoda

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Dzisiaj krótka notka a w zasadzie moja teza na temat turnieju. Stawiam, że turniej wygra ktoś ze staff'u. Turniej powstał po to, aby przyciągnąć większą liczbę graczy z powrotem na serwery. Czy w takim razie staff, który nami rządzi powinien brać udział w walkach? NIE ponieważ ich udział NIE SPOWODUJE zwiększenia liczby graczy na serwerach czyli już ich założenie zostało obalone. Druga sprawa, jako staff maja zapewniony darmowy DACC, ok rozumiem, że jest to potrzebne do pełnienia danej funkcji i jest to zupełnie ok. Jednak patrząc na to z perspektywy turnieju mają łatwiej w expieniu i zarabianiu czyli układ sił nie jest równy. Inaczej jest jak ktoś DACC sobie kupi za SWOJE pieniądze. Dlatego od samego początku nie miałem zamiaru uczestniczyć z tym "czymś" bo wiedziałem, że będą jaja. Nie myliłem się i tym razem też się nie pomylę.

Tam wyżej działa MOIM ZDANIEM wszystko jak w polityce. Twórca rzucił nagrody no to koryto pełne, trzeba się podzielić. Szkoda, ze rządzą nami tacy ludzi bo to przez nich coraz mniej ludzi gra.


Moja notka nie ma na celu obrażanie kogokolwiek, to tylko mój punkt widzenia i wisi mi czy się z nim zgadzacie czy też nie. Traci na tym wyłącznie gra - a szkoda.
 

phibrizzo

Active member
Joined
Apr 12, 2011
Messages
157
Reaction score
131
Jeżeli nie miałeś zamiaru brać udziału to nie wypowiadaj się o tym... Turniej bedzie powtorzony przez "ataki" czy cokolwiek tam innego mimo wszystko twój ukochany olimek ciągle ma szanse mimo, że to osoba ktora tylko psuje krwii ludziom z gry. ale jesteś już uzależniony więc powinieneś się cieszyć ze turniej zostanie potorzony bo wornie dobrze mogli sobie zabrać te ps4 i tyle. na turnieju nie bylo nawet połowy ludzi i był źle przeprowadzony więc powinien być powtorzony tak to działa w normalnym świecie i tyle. i staff nie ma jakiejś pomocy w expie z racji darmowego dacca bo trzeba siedzieć na national i na helpie i użerać sie z ludzmi waszego pokroju. Dziękuje dobranoc.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Ludzie ze staffu powinni być sędziami a nie uczestnikami. Co do Olimeczka to ja na jego temat tu nic nie wspomniałem więc nie wiem po co mnie tym atakujesz. Uważam, że jest to nie fer i to jest MOJA OPINIA i nikt się z nia nie musi zgadzać. Ja w turnieju nie biorę udziału bo nie ma tam organizacji, Ci ludzie nie potrafią tego zrobić bo są niekompetentni ale nie dają sobie tego powiedzieć. Każdy jest tylko człowiekiem i nie musi się znać na wszystkim a jak się na czymś nie znam to się za to nie biorę. Przez to moim zdaniem gra traci a szkoda bo jest fajna.

Moim celem tu jest catch, taski questy i to sobie powolutku realizuję po swojemu i staff mi nie jest do niczego potrzebny.

Tą grę tworzą ludzie i władza mimo wszystko powinna inaczej traktować ludzi, którzy utrzymują te serwery. Nie mówię tu o ludziach wyzywających się i obrażających bo takie zachowania trzeba tępić. Wiem, że sam nie raz zachowywałem się mega prowokacyjnie ale to dlatego, że w pewnych sytuacjach tutaj czuję się bezsilny, widzę, że gdzieś jest niesprawiedliwość ale nic z tym nie mogę zrobić.

Dlatego idąc dalej tym tokiem rozumowania chciałbym przeprosić wszystkich którychkolwiek obraziłem w jakikolwiek sposób. Prosząc jednak abyście starali się być bardziej obiektywni dla graczy. Nie będzie Nas - nie będzie Was.

Pozdrawiam
 

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Jeżeli nie miałeś zamiaru brać udziału to nie wypowiadaj się o tym... Turniej bedzie powtorzony przez "ataki" czy cokolwiek tam innego mimo wszystko twój ukochany olimek ciągle ma szanse mimo, że to osoba ktora tylko psuje krwii ludziom z gry. ale jesteś już uzależniony więc powinieneś się cieszyć ze turniej zostanie potorzony bo wornie dobrze mogli sobie zabrać te ps4 i tyle. na turnieju nie bylo nawet połowy ludzi i był źle przeprowadzony więc powinien być powtorzony tak to działa w normalnym świecie i tyle. i staff nie ma jakiejś pomocy w expie z racji darmowego dacca bo trzeba siedzieć na national i na helpie i użerać sie z ludzmi waszego pokroju. Dziękuje dobranoc.

Użerać się? Nie wiem jakim podtutorem byłeś, jeżeli miałeś problem z ogranięciem czatu, jeszcze mi powiedz, że robota tutora jest trudna i wymagająca, to będe mógł bez wyrzutów sumienia Cię wyśmiać. Help... taa, bardzo często jest tu co ogarniać, jakby tutornia miała angielski na poziomie komunikatywnym, co bądź co bądź powinno być wymagane (a nie jest) to nie było by problemu. Inna kwestia jak na serverze jest online 1-2 tutorów, z czego oboje są jednej narodowości i nie są w stanie dogadać się z kolegami zza oceanu. Jeżeli jakiś tutor ma jakikolwiek problem z ogarnięciem swojego czatu - to jest to tylko i wyłącznie jego wina.
Fakt faktem nie widze problemu z udziałem tutorni, ale niech wygrają w uczciwym duelu. O złe przeprowadzenie turnieju można obwiniać tylko i wyłącznie organizatorów

PS Na większości szanujących się serverów tutor za swoją robote ma wyłącznie satysfakcje - i jakoś zyją. Zastanawia mnie jak wielu tutorów poszło by retired albo zrezygnowało z powodu "zbyt wielu obowiązków psujących im gre" jakby im ten Free DACC zabrać
 
Last edited:

matheo01q

New member
Joined
Aug 26, 2014
Messages
318
Reaction score
46
Użerać się? Nie wiem jakim podtutorem byłeś, jeżeli miałeś problem z ogranięciem czatu, jeszcze mi powiedz, że robota tutora jest trudna i wymagająca, to będe mógł bez wyrzutów sumienia Cię wyśmiać. Help... taa, bardzo często jest tu co ogarniać, jakby tutornia miała angielski na poziomie komunikatywnym, co bądź co bądź powinno być wymagane (a nie jest) to nie było by problemu. Inna kwestia jak na serverze jest online 1-2 tutorów, z czego oboje są jednej narodowości i nie są w stanie dogadać się z kolegami zza oceanu. Jeżeli jakiś tutor ma jakikolwiek problem z ogarnięciem swojego czatu - to jest to tylko i wyłącznie jego wina.
Fakt faktem nie widze problemu z udziałem tutorni, ale niech wygrają w uczciwym duelu. O złe przeprowadzenie turnieju można obwiniać tylko i wyłącznie organizatorów

PS Na większości szanujących się serverów tutor za swoją robote ma wyłącznie satysfakcje - i jakoś zyją. Zastanawia mnie jak wielu tutorów poszło by retired albo zrezygnowało z powodu "zbyt wielu obowiązków psujących im gre" jakby im ten Free DACC zabrać



Inne sa argumenty brane ,a po angielskim biora,bo podobno bez tego nie mozna byc tutorem xD ,przynajmniej takie info dostalem :p
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Musiałem zmienic miejsce grania bo już mi się nudziło na tym delibirdzie a jak na złośc nie chce się złapać. Zmieniłem, osiągnąłem co miałem osiągnąć, wylootałem co miałem wylootać, złapałem co miałem złapać więc chyba wszystko ok =] czas na następne zadanie!

 

matheo01q

New member
Joined
Aug 26, 2014
Messages
318
Reaction score
46
Musiałem zmienic miejsce grania bo już mi się nudziło na tym delibirdzie a jak na złośc nie chce się złapać. Zmieniłem, osiągnąłem co miałem osiągnąć, wylootałem co miałem wylootać, złapałem co miałem złapać więc chyba wszystko ok =] czas na następne zadanie!


Ladnie lecisz xD
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
szybki task, catch miałem już wcześniej. Myślę, że dzisiaj zdąrzę zorbić jeszcze 2 wpis z kolejnym taskiem=]

 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Dzisiaj generalnie sprawnie i dobrze poszło. Plan wykonany w 100% 3/3 taski i brakujący catch. Jutro kolejny task sobie zanczę no i trzeba będzie wrócić do lodowca po delibirda i sneasela - tak łatwo się nie poddam!

 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837






Szybkie 3 taski dzisiaj zrobiłem. Jedyne co mnie wkurza, że nie mogę złapać Qwilfisha. Mam już go w catch ale chciałbym go expić. Wszyscy na serwerze jarają się Kinglerem - owszem jest to dobry pok wodny ale nie jedyny i chcę to udowodnić więc jakby co chętnie kupię rybę kólkę.

Cały loot jaki zbieram sprzedaję więc jak potrzebujesz cos z tego to prosze pisz do mnie w grze =] a tymczasem wziąłem się już za następny task ale o tym już w kolejnej notce, może jutro o ile go skończę.

Pozdrawiam!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
ok ortografa machnąłem ale podobno jestem polityk więc na wróz prezydenta mi wybaczycie =]



kolejny task + catch a teraz powrót na deli i sneasela, może teraz sie uda coś złapac =]
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Wznawiam moje LT, tak, tak, wiem, po raz kolejny ale tym razem po raz ostatni. Jak już co poniektórzy wiedzą postanowiłem zostać trenerem specjalistą pokemonów typu wodnego gdyż uważam, że niektóre w połączeniu z innym typem pobocznym dają radę w grze. Oto mój obecny, wodny team:

099.gif
134.gif
211.gif
222.gif
226.gif
199.gif
055.gif


oczywiście prócz tego mam jeszcze golema, charizarda, umbreona, bellosoma, pidgeota, delibirda żeby nie utrudniać sobie zbyt bardzo samej gry. Obecnie expie Golducka na tasku na Magmarach łapiąc przy okazji Charizarda oraz miningując. Swoja droga przydałoby się jakiegoś questa ogarnąć bo daaaaawno nic nie zrobiłem... trochę wstyd.

No nic, lecę robić co trzeba i zapraszam do dalszego śledzenia moich poczynań na PA =]
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837


=]
 

Attachments

  • 8a20ee204a72b18bgen.jpg
    8a20ee204a72b18bgen.jpg
    72 KB · Views: 9
Last edited:

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
4 dni mnie nie było a tu zmiana ataków u Goldacka - na lepsze moim zdaniem. Zamiana jednoturowego tsunami na 3 turowy Water sport to zmiana na lepsze i teoretycznie powinienem się z tego cieszyć ale tak nie jest. Po raz kolejny administracja bawi się w zamianki-kiwanki. Przestańcie w końcu psuć ludziom zabawę i zamiast zająć się np. pineco, który ma fajniejsze ataki niż jego evolucja zajmujecie się pokemonami, które już się ukształtowały i ludzie je znają. Ustawiają sobie team pod siebie, nagle staff robi zmianę i znowu trzeba rotować składem... nosz kurde na prawdę nie psujcie tej gry prosze...
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837


Slowking został sprzedany ze względów moralnych. Z tych samych powodów nigdy nie będę powiadał Alakazama oraz Houndooma. Są onie ściśle powiązane z satanizmem - ku przestrodze.
 
Back
Top