What's new

Welcome!

MarcinPL - moja przygoda

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Potrzebuje pomocy w wycenie takich pokemonów jak:


Cloned Raticate [104][M]TM: Shadow Ball
Cloned Pinsir [100][F]
Cloned Gengar [99][F]TM: Venom Blast
Cloned Beedrill [109][F]TM: Reflect TM: Double Team
Cloned Kingler [101][F]TM: Water Pulse TM: Hydropump
Cloned Marowak [102][M]TM: Earthquake TM: Fissure
Cloned Electrode [114]TM: Thunder TM: Parabolic Charge
Cloned Tentacruel [130]TM: Water Pulse TM: Rain Dance
Cloned Hypno [130][F]TM: Psycho Cut TM: Reflect
Cloned Butterfree [88][F]TM: Bug Buzz
Cloned Jynx [101][F]TM: Blizzard
Cloned Venomoth [95][M]TM: Poison Gas
Cloned Pidgeot [76][M]
Cloned Farfetch'd [82][F]TM: Psycho Cut
Cloned Crobat [130][M]TM: Sludge Rain

Chcę wymienić je na zwykłe i chcę wiedzieć, których nie opłaca się wymieniać =]
 
Last edited:

huberto

Well-known member
Joined
Sep 14, 2012
Messages
1,276
Reaction score
4,639
Location
Poland
Cloned Raticate [104][M]TM: Shadow Ball / 5k+
Cloned Pinsir [100][F] / z moxie?
Cloned Gengar [99][F]TM: Venom Blast / 30k+
Cloned Beedrill [109][F]TM: Reflect TM: Double Team / 60k+
Cloned Kingler [101][F]TM: Water Pulse TM: Hydropump / do 20k
Cloned Marowak [102][M]TM: Earthquake TM: Fissure / około 40k
Cloned Electrode [114]TM: Thunder TM: Parabolic Charge / 20-25k
Cloned Tentacruel [130]TM: Water Pulse TM: Rain Dance / 30k~
Cloned Hypno [130][F]TM: Psycho Cut TM: Reflect / 50-60k
Cloned Butterfree [88][F]TM: Bug Buzz / do 10k
Cloned Jynx [101][F]TM: Blizzard / 25-30k (?)
Cloned Venomoth [95][M]TM: Poison Gas / 15-20k
Cloned Pidgeot [76][M] / powiedziałbym że 8-10k ale na markecie najtańszy za 20 więc może wyrwiesz więcej
Cloned Farfetch'd [82][F]TM: Psycho Cut / 10-15k
Cloned Crobat [130][M]TM: Sludge Rain / 15-20k

Mogę się mylić co do niektórych cen więc lepiej poczekaj na większą ilość opinii nim coś zaczniesz sprzedawać. Jeśli chodzi o wymianę na zwykłe, zdecydowana większość pokemonów teraz jest "użyteczna". Jeśli nie interesuje cię ograniczenie do zwykłych odpowiedników clonedów to tak na dobrą sprawę możesz wziąć cokolwiek (z niewielką liczbą wyjątków) i dobrze się bawić podczas expa, buduj team pod własne preferencje odnośnie miejsc gdzie chcesz się wybrać.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Najbardziej lubię spoty gdzie można afkować czyli ice 130+ czy Grass 150+ Mandarin na kamiennych itd. Narazie postanowiłem wyexpić sobie na maxa startery 1-4 generacji, część da się kupić już zmaxowaną i tmami ale część expie obecnie na ice 130+

Dzięki za odpowiedź =]
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Witam! Po 8 latach wracam do gry! Udało mi się odzyskać moje konto w grze jak i na forum. Niestety (albo stety) okazało się, że moje konto jest "czyste" i nie mam na nim żadnego pokemona ani pieniędzy. Było na nim trochę loot'a i spora ilość różnego rodzaju pokeball'i. Po rozmowach na Discordzie postanowiłem podkraść pewien być może dla niektórych absurdalny pomysł ale spodobał mi się - gra ma być dla mnie przyjemną rozrywką więc żadnego tryhardowania tu nie będzie. Pomysł polega na tym aby znaleźć po prostu na ziemi porzuconego pokemona, który będzie moim "starterem" po przerwie. Bo skoro nie mam żadnego to nie jestem w stanie samemu nic złapać. Poświęcę kilka dni ma to aby pochodzić po mapie i może znajdę jakiegoś pokemona, który pomoże mi w złapaniu "ich wszystkich" ;)

Jeszcze raz dzień dobry i zaczynamy zabawę!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Siemanko :) fajnie, że jest odzew! dzięki za słowa i łapki wsparcia :) wracając do mojej historii pobiegałem po mieście i znalazłem takiego oto pokemona, którego ktoś bestialsko wyrzucił! Wstydziłbyś się!

Bez-tytu-u.png


Od teraz Oddish i ja jesteśmy kumplami i zaczynamy trening ;) Będziemy się kręcili koło różnych akwenów wodnych gdyż mam odblokowane 4 wędki i po pierwsze - wbijemy level a po drugie - postaram się złapać nowe pokemony, które są do wyłowienia ale które to są? O tym będzie w kolejnym poście! A na tą chwilę Oddish ewoluował i stał się silniejszym pokemonem :)

Bez-tytu-u2.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Dzisiaj zdarzyły się dwie "niespodziewanki" dla mnie:

Dostałem sporo nagród za archivmenty związane z wiekiem konta :)
Bez-tytu-u3.png


A po drogie okazało się, że te 8 lat temu oddałem 2 pokemony do Kate w Fushia City!

5.png


Więc mam na tą chwilę 3 pokemony. Zastanawiam się co zrobić z moim Gloomem gdyż sun stone, który jest potrzebny do ewolucji kosztuje na rynku około 40-45k natomiast Bellosom na 40lvl + to koszt rzędu 10k. Z jednej strony poexpiłbym tego Glooma z zasady ale czy dostanę tego stona choć trochę taniej? Taka zagadka.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Moja przygoda trwa! Na dzień dobry udało mi się zdobyć mój #224 catch
5.png


Postanowiłem go zostawić oraz wytrenować. Poszedłem więc na Cinnabar gdzie rozpoczęliśmy trening. Muszę przyznać, że tym pokemonem dość dobrze się trenuje i szybko zdobywa levele. Przy okazji aby zużyć najgorsze pokeballe zacząłem łapać wszystkie Ponyty, które później będą sprzedane do skupu. Tym sposobem wymienię słabe balle na lepsze. Jednakże uznałem, że fajnie będzie, jak najlepszą Ponytę zostawię dla siebie żeby w późniejszym czasie również została wytrenowana

8.png


Trening trwa i aktualnie posiom Shellos'a zatrzymał się na 36 poziomie. Na levelu 50 będzie evoluowany :)

6.png

7.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Siemanko w ten ciepły, popołudniowy i przede wszystkim wolny od pracy dzień :D Dzisiaj miała miejsce moja pierwsza transakcja, która dla większości nie będzie pewnie czymś wielkim ale pamiętam, ze te 8 lat temu trenowałem tego pokemona w tej wersji i z sentymentu postanowiłem zrobić to i tym razem.

11.png

22.png


Here We Go!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Witam! Dostałem od Lord'a Sqnik'a 3 pokemony.

poke-levelup-Shellos-38-09-43-Sun-09-July-2023.png


Bellosom - ponieważ sun stone kosztuje zbyt dużo żeby go kupić do ewolucji Glooma. Byłoby to mega słabe z mojej strony i nieekonomiczne
Gengar - to mój ulubiony pokemon
Rhydon - bo nie mam tego typu ale na dzisiejszy dzień ma on najmniejsza szansę dołączenia do drużyny ale w depo może poleżeć.

Na razie taktyka na najbliższy czas jest taka aby łowiąc trenować Bellosom'a oraz połapać wszystko, czego jeszcze na liście złapanych pokemonów nie mam.
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,967
Reaction score
4,142
Zrób z Glooma sobie Vileplume, jak już masz Bellosoma. Też dobra dosyć alternatywa na łowienie początkowe. Nic tym nie stracisz imo.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Zrób z Glooma sobie Vileplume, jak już masz Bellosoma. Też dobra dosyć alternatywa na łowienie początkowe. Nic tym nie stracisz imo.
Do Vileplooma tez chyba potrzebny jest kamień czy źle myślę?

Chciałem sprzedać ten TM Case 7 ale nie było chętnych więc stwierdziłem, że go otworzę i sprzedam TM... trochę się przeliczyłem :D na markecie jest warty ledwie 30k kiedy Case co najmniej 2 razy tyle.

Padv.png
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,967
Reaction score
4,142
Tak, Leaf Stone, podeślę Ci później go. No ten case to średni jest, ale wypadł Ci TM jeden z lepszych, patrząc na niego, powiedzmy 4 w kolejności jeśli chodzi o użyteczność.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Nowe osiągnięcia już za nami :) muszę przyznać, że bardzo przyjemniej się gra Bellosom'em. Łatwo, szybko i przyjemnie. Prócz levelowania zaliczyliśmy ostatnio kolejny catch:

bello.png

cramperl.png


Cramperl był ostatnim pokemonem, którego nie miałem używając Old Rod więc teraz przerzucam się na Great Rod i łapiemy kolejne, brakujące pokemony.
 
Back
Top