What's new

Welcome!

MarcinPL - moja przygoda

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Drugi wpis dzisiaj ale za dużo się działo :D a chce być na bieżąco w miarę możliwości.

Zacznijmy od tego, ze namówiono mnie na zakup tego summer passa i o ile na początku żałowałem decyzji tak później już się nieco rozluźniło. Ja nie mam az tak dużo czasu na granie ale akurat dzisiaj wróciłem z pracy przed 12 więc sporo zadań nadrobiłem.

11.png

22.png


Tu musiałem użyć 150 revive więc wziąłem najsłabszego pokemona jaki się trafił i "umierałem" go :D

33.png


Tu znowu wróciłem do expienia Torracata gdyż miałem do zabicia 300 pokemonów trawiastych.

44.png


Ogólnie moje zadania wyglądały następująco:
10k kroków po śniegu - reroll
użyj 25 rainbow bagów - reroll
wykop 100 pokemonów - zrobione #1
zabij 300 pokemonów typu dark - zrobione #2
złap 5 pokemonów typu ground - zrobione #3
użyj 150 razy revive - - zorbione #4
zabij 300 pokemonów typu grass - zrobione #5
zabij 300 pokemonów typu psychic - zrobione #6
złap 5 pokemonów typu psychic - zrobione #7
wykonaj charm task - zrobione #8


Tu miałem do otwarcia box z pokemonem a ze miałem z nagród johto box 3 - sprzedałem go za 22k (sprzedał się szybko) a kupiłem johto box 2 za 0,9k byle tylko wykonać szybko zadanko

55.png


otwórz box z pokemonem - zrobione #9
zrób 10k kroków w safari zone - reroll
złap 5 pokemonów typu ghost - zrobione #10
zabij 300 pokemonów typu water - zrobione #11

Jutro we wpisie wrzucę nowe catche z ostatnich 2 dni :) a było ich kilka!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Siemanko! Uzupełniam mój temat o kolejne złapane pokemony, które schwytałem podczas robienia summer pass tasków. Nie będę wrzucał informacji jakie miałem zadania bo wydaje mi się, że nie jest to istotna ani zbyt ciekawa treść pochwalę się jedynie zdobyczami :)

243.png

244.png

245.png

246.png

247.png


Sprawdziłem sobie listę graczy względem złapanych pokemonów i jeszcze sporo brakuje mi abym sam znalazł się na liście top 300 :)

ranking.png


Liczę, że w najbliższym czasie na tej liście się pojawię i będę się mógł co jakiś czas pochwalić Wam jak pnę się w górę tabeli. Na obecną chwilę głównie zajmuję się tymi taskami żeby je nadgonić - a idzie mi całkiem dobrze i na dniach powinienem być już na "zero". Zależy mi na tym przedmiocie do charmów żeby sobie ustawiać catch charmy podczas łapania.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Siemaneczko :D serwer padł to jest czas uzupełnić forum :) A ostatnio stała się dość dziwna sprawa :D Znalazłem w depozycie taki itemek, który zwiększa level postaci o +1 - stwierdziłem, ze mi to niepotrzebne i napisałem o tym na czacie. Każdy od razu pisał, że na bank Turek się do mnie odezwie z absurdalną ofertą :D i zgadnijcie co się stało :D

1.png


Niestety okazało się, że item stracił ważność i już nie działa więc przeszła mi koło nosa niezła kasa :( o tyle, że sprzedałem to za 20k jako ozdoba do domku ;) więc i tak fajnie. Jak ktoś ma kasę na zbyciu to w sumie jest to dość rare item. Być może jedyny na serwerze. Ciekawe, czy da się to sprawdzić :D

No i czas na małą relacje z wbijania lvl

2.png

she.png

tor.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Witajcie :)

Na dzień dobry pochwalę się najnowszym zakupem - był potrzebny do zrobienia taska

wigly.png


Jeden z Was pewnie powie, że się nie opłacało ale zawsze jak pytam kogokolwiek o jakiegos pokemona z marketu to jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby oferta była dobra :D dlatego nie patrząc na nikogo poprostu go kupiłem. W trakcie robienia zadania udało mi się szybko wytrenować go do maksymalnego level'a

130.png


Następnie udało mi się odsprzedać Sunflorę [130], o której pisałem kilka postów wyżej. Co prawda nie za 9k ale za niewiele mniej. To spowodowało, że ceną za TM Frenzy plant wyszniosła 10k i wydaje mi się to dobrą ceną. Wcześniej do mojej Bellossom kupowałem ten TM za chyba 17k albo 18k.

sunflora.png


Po zobaczeniu daily tasków polecili mi spot gdzie znajduja się Drapiony no ale nie miałem żadnego pokemona, który nadałby się na to miajsce. Wtedy to dostałem w prezencie bardzo fajnego pokemona od Guim'a za co serdecznie dziękuję :)

trade.png

slash.png



Zrobiliśmy jeszcze jedną wymianę - daily box za hoen box. Była to o tyle ciekawa wymiana, że z Hoen boxa brakuje mi jeszcze kilka catchy więc była szansa na to, że mój licznik złapanych pokemonów może się powiększyć i nie spędzę kilku dni na jakimś respie. Zatem wymieniliśmy się i...

wymiana.png

248.png


Udało się! Kolejny pokemon dopisany do listy!
Swoją drogą tego taska na Drapiony jednak nie zrobiłem gdyż w momencie, kiedy miałem już wykonaną 1/4 zadania serwer padł a kiedy gra była już dostępna okazło się, że zrobili tzw. "cofkę" i nie chciało mi się na nowo tego zaczynać.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Siemanko :)
Dzisiaj zaczniemy od tego, że udało mi się nadrobić wszystkie taski z Summer Pass'a :) jestem na bieżąco! A dzisiaj? Dostałem 2 nowe zadanka. Jedno poszło mi o dziwo szybko bo może 5min klikałem:

jeckpot.png


Następnie chciałem zająć się drugim zadaniem - rzuć 10 balli w pokemony shiny. Pomyślałem sobie, że chyba najszybciej będzie na Hau'oli spotkać Shiny Sceptille bo jest ich tam poprostu dużo. Poszedłem więc na wyprawę ale okazało się, że na tej wyspie nie można latać wiec w poszukiwaniu dojścia za płotek dotarłem to miejsca gdzie respią się Donphany, Escadrille i Sandslashe. Musiałem je ubić no i z głupa rzuciłem kilka piłek:

excadrill.png


Jedynie nie jestem w stanie udowodnić że złapał się w 2 ultra balle! Rzuty takie z tyłka i siadło :) miła niespodzianka!
Okazało się, że idę w kompletnie złą stronę i podczas natłoku pokemonów przypadkiem schowałem swojego i... szybki teleport do celadon :D Na czacie polecili mi abym to zadanie zrobił na wyspie gdzie są Bellossom'y, Sunflory i Bayleaf'y
Tam faktycznie z zadaniem poszło zdecydowanie szybko i przyjemnie.

task.png


Aaa i jeszcze przed zrobieniem tego zadania kupiłem nowego pokemona którym jest:

typhlo.png

typhlo2.png


I tym sposobem kończy się kolejny dzień :D i kończy się wolne :D teraz będzie przez jakiś czas mniej wpisów lub poprostu krótsze. Będę starał się robić daily taski na to co aktualnie mógłbym dopisać do listy catch. Ciągle uczę się map, respów, miejscówek do afkowania. Nie jest to proste. Dużo ludzi sie dziwi, że jak pytam i jakiegoś respa to zaznaczam, że musi być miejsce do afkowania - mam 3 miesięczne dziecko i często muszę poprostu odejść od komputera. W sumie dobrym pomysłem będzie wrzucanie tu takich miejscówek gdzie robię dany task bo może innym też przydadzą się tego typu miejscówki. A takowe są. Co prawda dużo dłużej się robi takiego taska ale można spokojnie w każdej chwili odejść od kompa.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Dzisiaj bedzie krótki wpis no ale udało mi się wykonać 3 daily taski - Fearowy, Pidgeoty, Victreebele - tak więc dzisiejszy dzień był bardzo owocny :) 3 daily boxy to kolejny miesiąc premium!

daily.png


Ostatni dzień wolnego i powrót do pracy także następne dłuższe granie dopiero w weekendzik :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Siemanki :) dzisiejszy wpis zaczniemy nowym wpisem w pokedexie!

Catch.png


Tym samym udało się zdobyć nowy archvement, za który dostałem dwie nowe karty do swojej kolekcji.

1.png


Kolejnym pokemonem, który zasilił moje szeregi jest Poliwrath - wiem, że przepłacony ale mam to w dupie :) chciałem go mieć i przydał mi się w wykonaniu kolejnego daily taska.

2.png


Tak zakończony sukcesem. Nawet udało się rzucić kilka piłek na formę shiny. No i przy okazji udało się wbić level postaci.

lvl.png

lvl2.png


Mam też takie krótkie przemyślenie odnośnie moich ostatnich dni w PA - trochę za bardzo mnie gra pochłonęła i zdecydowanie za dużo czasu w niej spędzałem. Gra miała mi przynosić przyjemność WOLNYCH CHWIL a złapałem się na tym, że przedłożyłem coś ważniejszego nad zrobienie taska. Nie powinienem tego robić i postaram się już tego błędu nie popełnić. Trzeba starać się rozużniać grę wirtualną od realnego życia bo w dłuższej perspektywie może się to skończyć nałogiem. Tym bardziej, ze nie muszę się spinać daily taskami bo spokojnie stać mnie, żeby sobie kupić premium i przy okazji wspomóc serwer finansowo.

Chciałbym do swoich postów dodawać od czasu do czasu ankiety, w których moglibyście brać udział, tym samym pomagać mi w niektórych kwestiach ale najpierw muszę znaleźć sensowny serwis, w którym takie ankiety mógłbym tworzyć. Nie zawsze mam czas wbijac na DC albo pytać na czacie w grze a często też jest tak, ze odpowie jedna osoba i jest to tylko subiektywna opinia tej konkretnej osoby.

No nic, na dzisiaj finito :D pozdro!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
dzień dobry moi mili :) trzeba się teraz skupić znowu na taskach z summer passa bo kilka się zestackowało w ostatnich dniach. Zacząłem od zadania z wykopaniem 100 pokemonów, gdzie przy okazji zdobyłem archivement, za który dostałem kartę do kolekcji:

1.png


Następnie musiałem zabić 300 pokemonów typu poison co było dość szybkim zadaniem

2.png


I na koniec jeszcze szybsze zadanko, czyli użycie 3 poke coinów w maszynie z zabawkami

3.png


Teraz przede mną kolejne zadania - jest och już 5 więc trzeba brać się do roboty ale weekend przed nami więc pewnie uda się znowu wyjść na 0. Oczywiście nie będę przesadzał z siedzeniem na kompie. Przede mną spacerki z dzieckiem o ile pogoda pozwoli oraz chcę dokończyć książkę, którą zacząłem chyba z 3 miesiące temu i jakoś nie mogę jej skończyć.

Spokojnego i owocnego weekendu Wam życzę!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Witajcie :) zaczniemy dzisiaj od "apdejtu" levelowego

image.png


Ogólnie zająłem się wszystkimi zaległymi zadaniami w summer passie i zrobiłem wszystkie prócz jednego ale one się zrobi przy okazji (rzuć 10 piłek na pokemona shiny). Po drodze, kiedy biłem 300 pokemonów typu fight oraz przy okazji robiłem charm taska na Meditite wykopyrtnąłem się przypadkiem xD

1.png


Za to odblokowałem kolejny archivement i zdobyłem kolejną kartę do kolekcji:

2.png


Na koniec zrobiłem jeszcze zadanie "evolve 5 pokemonów" i Direns podpowiedział mi, że Belsprouty mają ewolucje na 18 levelu więc przy pomocy fire orba ogarnąłem temat w nieco ponad godzinę.

3.png


Aaa i miałem jeszcze zadanie żeby sprzedać 5 kamieni u Flinta ale nie robiłem screena bo w sumie nie było po co.
Kolejną rzeczą jaką ogarnąłem to daily task na Typhlosion'y a zacząłem kolejnego na Tentacruele i jestem mniej więcej w połowie. Jako, że mam w zespole pokemona Shedinja to postanowiłem mu sprawić tm'y ale jak się dowiedziałem jakie mają ceny to XD finalnie wystawiłem ofertę kupna na market tm'u shadow storm za 100k które zdobyłem sprzedając wcześniej zdobyte daily boxy.

I na dzisiaj to tyle, trzymajcie się :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Witam :D była mała przerwa we wpisach ale spokojnie, wszystko nadrobimy bo działo się dość dużo i chciałem cały wolny czas poświęcić na zrobienie jednej rzeczy. Zacznijmy od nowego catchu, którym jest:

251.png


Pokemon złapany podczas robienia daily task'a. Przy tej wędce mam jeszcze do złapania inne pokemony ale może akurat kiedyś trafi się zlecenie na ich zabicie wtedy będa podejmowane kolejne próby. Podczas tego zadania Bellossom zdobył kolejne 2 poziomy doświadczenia:

lvl-bello.png

Padł pomysł aby zrobić dobie Sylveona. Pokemon jest potrzebny aby na wyspie Hau'oli, pod cmentarzem móc połapać pokemony typu dark, które będą z kolei potrzebne do łapania duchów. Taki łańcuch zadań zależnych się nam stworzył. Tak więc kiedy robiłem daily przeglądałem co jakiś czas market aby upolować swoją Eevee. Całkiem szybko się to udało a przy okazji kupiłem jeszcze 2 inne pokemony, które były jak dla mnie w dobrej cenie a mogą być w przyszłości użyteczne:

eevee.png

glalie.png

ampharos.png


Przyszedł czas na podtrenowanie Eevee. Do tego celu poszedłem na Weepinbelle a pokemona zaopatrzyłem w fire orba. Jako, że na tej wyspie byłem po raz pierwszy postanowiłem ją trochę pozwiedzać i przy okazji udało się zdobyć 2 nowe wpisy do pokedexu:

253.png

252.png


Expienie czas zacząć :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Siemaneczko :D nadszedł ten wyczekiwany dzień, kiedy to rozpocząłem zmagania na Cute Island. Zanim jednak wszystko się zaczęło Tyson zaproponował mi korzystną wymianę z dobroci serca :D

trade1.png


Z takim pokemonem na pewno będzie mi łatwiej to raz, a dwa - nie musiałem bawić się już w expienie co zaoszczędziło mi pewnie cały dzień.
Przyszedł czas na zakup biletu oraz na rozpoczęcie questa

ticket.png

wyspa.png


Na miejscu, po rozpoczęciu zadań okazało się, że JA TU JUŻ BYŁEM! Musiało to być zanim przestałem grać czyli około 7-8 lat temu. Podczas zbierania gold nugget's często pojawiała mi się informacja, że z tego miejsca już mam zebrane - wtf? Dopiero po kilku minutach doszło do mnie, że ja przecież mam w depozycie aż 13 szt tych nugets'ów i kiedy wracałem do gry zastanawiałem się co to jest :D na szczęście ich nie wywaliłem! xD Podczas robienia tego zadania strasznie mnie denerwowały dzikie pokemony, które mnie przy tym atakowały i w tym momencie pomocną dłoń wyciągnął kolejny gracz:

trade2.png


To spowodowało, że było mi dużo łatwiej ogarniać całą wyspę. Oczywiście pokemon był pożyczony tylko na czas trwania questa. Kolejne zadania były strasznie nudne i nie jest to hejt tylko moja, subiektywna opinia. Stanie i klikanie co 30 sekund w dany kwadracik jest ok, do momentu, kiedy nie musisz tego zrobić 500 razy... (100 siana i 200 malin, 100 młyn, 100 woda ze studni) żadna frajda... no ale już trudno...

W międzyczasie udało się dość szybko złapać nowego pokemona:

happiny.png

karta.png


Zadania powoli dobiegały końca. Trochę się obawiałem, że 72h mi na nie nie wystarczą ale ostatecznie poszło to z miarę sprawnie.

11.png

22.png


Przyszedł czas na oddanie pokemona i odebranie nagrody.

trade3.png


I o ile na prawde czułem zniesmaczenie tym questem tak nagroda oddała!

endquest.png

tm.png


Dostałem całkiem fajny TM oraz przede wszystkim pokemon ma najlepszą możliwą agilitkę! Teraz nie pozostaje już mi nic innego jak wytrenowanie mojego nowego pokemona na 130lvl!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Elo elo! Dzisiaj będzie krótka aktualizacja co się działo ostatnio z moim Sylveonem :) Otóż dostał on kolejny TM więc jest już kompletny - może nie ma najlepszych, możłiwych TMów ale mi wystarczy to co jest. Przypomnę, że moim celem w grze jest po pierwsze dobra zabawa a po drugie tylko i wyłącznie catche. Żadne zbieranie Shiny, Clonedów itd. nie bawi mnie to kompletnie. Catch to catch :D

tm.png

tm2.png


Czas na trening ale w takim miejscu, gdzie realnie mam do zrobienia nowe wpisy do pokedexu, żeby nie marnować potencjału. Na początku używałem potionów i czekałem aż CD się odnowią ale później Direns mi podpowiedział, że używanie revive i padanie pokemona w kółko będzie dużo szybsze - miał racje! Expienie w tym miejscu tego pokemona na czysta i szybka przyjemność!

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png


Przy okazji i staremu udało się wbić poziom wyżej :D

lvl-up.png


Czas nanowe summer pass taski, których już dużo nie zostało. Mam już pomysł na siebie kiedy te zadania się zakonczą ale o tym będę pisał w odpowiednim czasie. Na razie główny motyw w świecie internetowym to te pass taski. Pozdro!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Witajcie :)
Ostatni dzień był taki trochę "miałki" bo trochę byłem zmęczony, chciałem pograć ale nie wiedziałem co ze sobą zrobić itd. no ale relację z tego oczywiście zdam. Swoją drogą mogliby dodać archvement za daily na forum :D

Zacznijmy od nowego wpisu. Był on trochę na siłę bo dawno nic nie weszło i poszedłem po najniższej linii oporu. Generalnie mógłbym zacząć łapać te najsłabsze pokemony żeby szybko podbić licznik ale... nie wiem czy by mnie to aż tak cieszyło. W kontekście catchy mam trochę inną filozofię i już niedługo o tym będzie.

bunnelby.png


do ekipy dołączył nowy pokemon

trade.png

umbreon.png


Oraz udało się i sprzedać tm case i kupić odpowiedni tm do mojego pokemona

zakupy.png

shedinja.png


Zdobyłem 2 nowe karty podczas robienia zadania na złapanie 5 pokemonów typu ghost. Co ciekawe, wystarczyło zabić 3 Gengary aby otrzymać z nich kartę. Niezły farcik :)

karty.png


Następnie wymieniłem się z Nieper'em. Twierdzi, że ten pokemon nie jest mu potrzebny a akurat na maze chodzi bo chce złapać tam shiny pokemona. Dla mnie wymiana super.

tradeniaper.png


Po wszystkim zakupiłem sobie kolejny miesiąc premium oraz... kupiłem kawalerkę :D

premium.png

dom.png


W sumie nie wiem po co mi ona jest ale może po czasie dostrzegę jego zalety. Dekorować specjalnie nie będę ale coś w nim porobię.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Siemaneczko :) Ostatnio wspominałem o tym, że przemyślałem system według którego będę robił swoje catche. A system jest prosty. Patrzę co jest na daily i jeśli jest coś czego nie mam, a jestem w stanie znaleźć miejsce, gdzie mogę afk'ować to robimy władnie tego pokemona. Może wpadnie a nawet jak nie to mamy boxa. A wiadomo - im więcej boxów tym więcej zabawy :D a kilka juz mam tylko nie wiem czy otwierać, czy sprzedać i wymienić je na przydatne pokemony.

Także zgodnie z wytycznymi pierwszym daily jakie wziąłem tył task na Charizardy i ok, mam go w catchu ale w miejscu, w którym robiłem to zadanie biegają jeszcze Magmortary i Thyplosiony - a obu nie mam więc to miejsce kwalifikuje się pod moje zasady. Catch żaden nie wpadł za to Sandslash osiągnął 130 poziom oraz zdobyłem nową kartę do kolekcji:

sandslash.png

karty.png


A tutaj niespodziewanka bo bardzo szybko złapany fajny pokemon. Miałem już ten catch (musiał być zrobiony 7 lat temu przed przerwą) ale będę go expił. Bardzo fajny i na pewno nie raz się przyda. Podobno trzeba mieć takie dwa - jeden pod fairy a drugi pod psychic. Spróbujemy :D tego jeszcze nie zdecydowałem pod jaki styl go zrobię, mamy czas.

mime.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Elo elo :) ostatnio mniej było grane. Dłuższe trasy więc późniejsze powroty do domu ale dla mnie to lepiej bo więcej hajsiku :D ale działo się całkiem sporo jak na tak małą ilość czasu spędzonego przed monitorem. Tak jak pisałem we wcześniejszych postach, brałem daily taski takie, żeby mieć możliwości "keczowania" i w 2 przypadkach się to udało.

marowak2.png

marowak.png

task.png

spiritomb.png


Także powolutku liczby idą w dobrą stronę. Tak samo jest z levelem postaci. Mam kilka swoich ulubionych miejsc gdzie na pewno będę wracał podexpić nowe pokemony a w planach jest kilka pozycji.

lvlup.png


Powoli do celu no ale przede wszystkim liczy się dobra zabawa :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Zacznijmy od tego, że jednak zmieniam system robienia catchy... tak, wiem - poprzedni pomysł był fajny ale do pewnego czasu (przynajmniej w moim wypadku). Zdarza mi się w większości, że nie nadążam robić daily ze względu na to, że nie gram dużo więc i tak boxów nie zdobywam a umówmy się - zarabiam wiec nawet jak mi braknie na premium to wyślę donate i korona mi z głowy nie spadnie. Dlatego po dniu dzisiejszym następuje zmiana pod względem wybierania pokemona, którego będę łapał na chyba najprostszy jaki może być no ale często najprostsze rzeczy są najlepsze. Ale zanim o tym krótki reportaż co się działo ostatnio u mnie.

Najpierw podczas robienie daily zdobyłem kartę

fera-card.png


Następnie wziąłem się za summer passa gdzie dostałem zadanie zrobić 30 lvl up wiec wziąłem swojego happiny na 8lvl bo tak było najszybciej.

happiny.png


Okazało się w trakcie zadania, że kiedy pokemon zdobywa level będąc w pokeballu to zadanie się nie liczyło wiec olałem tę metodę i chwilę potrenowałem Torracata robiąc przy okazji nowy wpis w pokedexie.

258.png


Następnie zrobiłem małe zakupy, w których pomógł mi Niaper bo akurat byłem na respie. Za Ludicolo zapłaciłem 50k natomiast Voltorba wymieniłem za dwa crystal maze key'e

1.png

2.png


Robiąc kolejnego taska na Mantine (gdzie swoja drogą zabrakło mi 9szt. i skończył się czas...) udało się złapać kolejnego pokemona do kolekcji.

259.png


No to teraz wyjaśnienie jaki klucz wybrałem do łapania pokemonów... będzie to... pokedex xD czyli po prostu lista według pokedexu i tyle. Nie będę patrzył jaki rate ma pokemon tylko biorę się za łapanie. Przed rozpoczęciem będę kompletował drużynę pod kątem respa i heja do przodu. Nie chce mi się spieszyć z tymi daily, cieszy mnie zakończenie summer passa bo to jednak wymagało regularności a ja wolę grać wtedy kiedy mam czas i chęci i tyle ile ja chcę. A jak się skończy premium to sobie kupie :)

Także na tą chwilę skupiam się na 2 pokemonach (dwa, żeby przy znudzeniu mieć jakąś alternatywę)

lista.png


Blastoise i Alolan Raticate. To moje cele na ten czas i dopóki nie złapie jednego z nich nie będę szukał innych respów. Oczywiście w międzyczasie porobię też questy, jakieś zakupy itd. ale kwestia łapania zostanie raczej taka. Mając często 20-30min czasu na grę nie zrobię daily a dotarcie do respa często też trwa.

Pozdro :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Hej! Ostatnimi czasy siedzę głównie na respie gdzie próbuję złapać Blastoisa więc specjalnie się mało co dzieje. Troszkę podszkoliłem Voltorba i udało mi się go ewoluować:

ewo.png


Podczas łapania z nudów postanowiłem sobie otworzyć autoloota żeby pooglądać ile tam już mam itemków i co się okazało?

loot.png

No wielkie "XD" ze mnie. Teraz już wiem że jest taka zakładka "loot alert" i na bieżąco sobie ją sprawdzam. Zdobyłem również kartę:
karta.png


Chwilę pogadaliśmy na czacie o pomyśle, żeby w PC były śmietniki na niechciane pokemony i wynikła z tego pewna dyskusja

Zrzut-ekranu-224.png


Jak napisałem, tak zrobiłem :D także potwierdzone info :D ale wydaje mi się, że liczba wyrzuconych rzeczy jest mniejsza i nie musza to być pokemony tylko dosłownie cokolwiek. W sumie łatwa karta do zdobycia.

karta2.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Siemaneczko :) Żadnych catch'y ostatnio nie miałem ale to dlatego, ze męczę się z Blastoisem a nie jest to prosty wpis. Za to do kolekcji wpadły 2 nowe nabytki:

hera.png

rati.png


Pewnie dla wielu z Was przepłaciłem bo dałem 100k za oba pokemony ale chce mieć jak najwięcej różnych pokemonów w depozycie, żeby łatwiej mi było łapać nowe. Tym bardziej, że dużo przedmiotów mam na sprzedaż i jeszcze sporo pieniędzy mi zostanie na następne zakupy czy przedłużenie konta premium.

sklep.png


W międzyczasie wbiłem Sylveonowi max level wiec dołącza do grona koksów w mojej ekipie :)

sylv130.png


No i na obecnym respie gdzie męczę tego Blastoisa i kilka innych pokemonów wbiłem level postaci.

lvlup.png


W sumie to ostatni czas głównie spędzam na tym respie choć czesem z niego schodzę kiedy nie mogę zbytni grać i kończę zadanie z teleportami bo do końca summer passa zostało kilka dni a zostały mi do zrobienia ostatnie 14 teleportów aby zakończyć zmagania z zadaniami.

Oczywiście przedmiot pójdzie na sklep bo jak często powtarzam - skupiam się wyłącznie na łapaniu, na niczym innym :) Pozdro!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Siemanko! Summer pass zakończony! Szczerze mówiąc byłem do niego sceptycznie nastawiony, wkurzało mnie czasem to, że musiałem zejść z respa żeby zrobić zadanie na 3 minuty ale sumując wszystko cały event wyszedł na wielki plus dzięki czemu mogę powiedzieć, że jestem całkiem zarobiony finansowo :D

pass.png


Jak będą kolejne tego typu eventy to na pewno z nich skorzystam. Generalnie mam jeszcze kilka item'ów do sprzedania. Łacznie zarobiłem na tym około 1200k.

Wreszcie od dłuższego czasu jest nowy wpis w pokedexie!

Catch.png

Zrobiłem sobie taką grafikę, żeby wzrokowo zapamiętać czego brakuje mi z 1 generacji. Oczywiście, jeśli wpadnie coś przy okazji z innych regionów to płakać nie będę ale jestem ciągle skupiony na skończeniu tego regionu. Jakoś mam największy sentyment do Kanto.

1-gen-catche.png
 
Back
Top