What's new

Welcome!

MarcinPL - moja przygoda

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Witam! Siedząc już któryś dzień z rzędu na respie postanowiłem przy okazji zrobić 2 daily taski:

task.png

I przy okazji tego udało się uzyskać nowy spis. Co prawda nie z tej generacji, na której się teraz skupiam ale catch to catch! Jeszcze wracajac na chwilę do daily tasków to postanowiłem nie sprzedawać już box'ów tylko zaczynam je zbierać i jak będzie cały plecak to je otworzę. Latias też jest przecież wpisem do dexa :) a kto wie, może się poszczęści. A kasy już trochę mam po Summer Pass'ie (około 1200k)

320.png


A jak już wracam znowu na stare miejsce to tak wygląda aktualna liczba balli rzucona na pokemony

Zrzut-ekranu-248.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
siemka ;) dzisiaj krótko bo niewiele się działo. Zamieniłem 2 pokemony, które już mam na takie z TMami

ele.png

q.png

q2.png


Dziobak się już sprzedał natomiast Elektroda jeszcze nie no ale wydaje mi się, że to kwestia czasu i wydaje mi się, że zrobiłem z miarę ok interes. Dodatkowo za wydanie 500k na markecie dostałem kolejną kartę do kolekcji ;)

karty.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Witam i o zdrowie pytam :)
Wziąłem się w ostatnim czasie za daily taski i choć udało mi się skończyć 1/3 to przy okazji skończyłem charm taski na Thyplosion'a bo blokował mi jedno miejsce (można wziąć tylko 4 charm taski). Dziwne jest to, ze jeden z tych tasków jest wzięty od Luciano Fishera ale oddam go przy okazji, szkoda mi teraz wracać z respa.

thyplo.png


Jak wspomniałem wcześniej, zrobiłem daily taska - na primeape. Łatwy, szybki i przyjemny a, że nie mam jego wpisu to chciałem i jego złapać. Efekt sami zobaczcie...

task.png

Zrzut-ekranu-256.png


Niestety ale małpa jest strasznie uparta ale pewnie jeszcze kiedyś trafi się daily na niego to upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu.
Udało mi się za to owe pieczenie upiec podczas taska na odrobienie daily za logowanie. Dostałem do zabicia 80 mantine więc bardzo łatwe zadanie tym bardziej, że łapię Blastoisa wiec resp Mantine miałem dosłownie kilka kratek obok.

262.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Elo elo :) urlop czas zacząć :D to z jednej strony super ale z drugiej mniej będzie granka mimo, że "laptoka" biorę to raczej będzie to tylko odbieranie daily i może expienie czegoś przy pomocy fire orba. Tam gdzie jade net jest mega słaby więc nie będę ryzykował i ginął co kilka minut. Z resztą mała przerwa od granka też się przyda. Więcej czasu na odpoczynek i poczytanie książek a mam ze 4 zaległe pozycje.

Wracając do PA - odrobiłem jeden dzień jeśli chodzi o nagrody daily bo task był bardzo łatwy (było o tym we wcześniejszym wpisie. Nagrody odebrane i można lecieć dalej

1.png


Trochę nudzi mi się już to siedzenie pod wodą więc stwierdziłem, że naprzemiennie będę sobie zmieniał respy i przy okazji robił charm taski. Tu nawet nie chodzi o kasę czy exp ale poki dropią czasem ciekawe TMy więc czemu by nie próbować przy 3 tierze cos wydropić? Dlatego idąc tym tropem sprawdziłem, że w dexie nie mam Ninetalesa. Czym prędzej poleciałem na private island i zacząłem robić swoje przy okazji robiąć charm task na łapanego Ninetalesa a mając jedno wolne miejsce zacząłem również task na Arcanine.

2.png


Podczas grania dostałem kolejną kartę do kolekcji za częste używanie jednego ze skilla a to połączyło się jeszcze z wbiciem 170 poziomu co poskutkowało kolejnymi nagrodami - wszystko w jednym czasie :)

3.png


A tu taki mały psikus mi sie przytrafił :D

4.png


W ogóle to jestem gapa i kiedy próbowałem łapać tego Ninetalesa nie zwróciłem uwagi, że mogę jednocześnie zrobić daily boxa na Charizadra ale błąd został szybko naprawiony, a kiedy skończyłem charm task na Arcanine to od razu włączyłem kolejny charm task własnie na Charizarda

5.png


I tak się bujałem w ostatnim dniu wśród płomieni piekielnych xD Jeszcze jutro pewnie będzie wpis z tego, co dzisiaj sie będzie działo a później niewielka przerwa :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
jednak nie zdążyłem z ostatnim wpisem za co musicie mi wybaczyć, następny będzie po 29 września jak wrócę z urlopu ;)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Wróciłem i mam sporo do nadrobienia względem mojego LT ;) ale żeby nie było to nudne to pominę wbijane level'e czy zrobione charm taski (a zrobiłem ich mnóstwo) a skupię się na catch'ach, zakupach czy zdobytych kartach. Po prostu opisze te najważniejsze wydarzenia bo gdybym miał napisać coś o każdym zrobionym screenie (prawie 120) to sam bym się zanudził pisząc to.

17 Września 2023
Tego dnia nie działo się nic specjalnego. Zrobiłem sobie daily i przy okazji zdobyłem nową kartę do kolekcji:
1.png

2.png


18 Września 2023
W tym dniu wyhaczyłem dwa pokemony, które przydadzą mi się podczas grania:

3.png

4.png


19 Września 2023
A tu po długim boju udało się wreszcie złapać małpiszona. Jest to pierwszy pokemon, któremu wbiłem 100% extra catch. Tego bym się nigdy nie spodziewał łapiąc Primeape'a. On raczej szybko wchodził no ale może przynajmniej inne pokemony będą łaskawsze :)

Catch.png
 

Sylwonek

Active member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
88
Reaction score
170
kozak sprawa marcin czekam na pierwsze powazne catche jak red gyarados i crystal onix oby takie byly fani wymagaja
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
kozak sprawa marcin czekam na pierwsze powazne catche jak red gyarados i crystal onix oby takie byly fani wymagaja
No to niestety ale trzeba na takie jeszcze poczekać bo nie mam na tyle silnej drużyny, żeby stawić czoła największym respom. Ale wszystko w swoim czasie. Dzisiaj mam ostatni dzień urlopu więc od jutra będzie duuuużo mniej grania no ale mam do nadrobienia sporo z czasu własnie urlopu gdzie grałem na laptopie po za domem.


20 września 2023

Podczas robienia daily udało mi się zdobyć nową kartę do albumu. Wbiłem także kolejny poziom postaci.
1.png

2.png


21 września 2023

Może ta decyzja kogoś zdziwi ale Gengar to mój ulubiony pokemon i mimo tego, że wielu ludzi mi pisało, że wrzucanie do niego TMów to marnowanie pieniędzy ja postawiłem na swoim. Chciałem i mam tego pokemona w swojej drużynie. Na pewno w niejednej sytuacji się przyda.
3.png

4.png

5.png


Swój TM dostał również Mantine
6.png


22 września 2023

Dogadałem się na całkiem dobrą kasę za Cloned Kinglera z fajnymi TMami. Co prawda miałem już jednego C Kinglera ale tylko z TMem Water Pulse więc będzie najzwyklejsza wymiana. Nowy pokemon trafi do drużyny a stary zostanie wystawiony na market (Sprzedał się za 65k)
7.png


Nowa karta do kolekcji
8.png


Jak już się rozkręciłem z TMami to i Shedinja dostał coś na co zawsze mi było szkoda kasy. Jednak po zastanowieniu kupiłem. Jest to pokemon, który będzie używany bardzo często. W takich sytuacjach nie ma sensu oszczędzać.
9.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
no to lecimy dalej z daily :D

>>> 23 września 2023 <<<

Postanowiłem wrócić do łowienia zainspirowany chłopakami, którzy próbowali wiele razy zrobić questa na master roda :D (pozdro Jedyny i Fnc Silvo :D) Najpierw wbiłem kolejny level postaci


4.png


Nastęonie Fnc Silvo podpowiedział mi, że do Shedinji przydałby mi się held item - silver nanab berry (każdy zadany dmg odnawiał hp mojemu pokemonowi). Kupiłem i od razy łatwiej się expiło!

3.png


>>> 24 września 2023 <<<

W tym dniu stała się rzecz, która rzadko się zdarza :D złapałem 4 pokemony z dosłownie kilkanaście piłek! Kingdre złapałem w 13ub ale akurat na screenie tego niestety nie widać więc musicie uwierzyć mi na słowo.


264.png

265.png

266.png

267.png


I na koniec kolejne dwie nowe karty za archivementy

1.png

2.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
>>> 25 września 2023 <<<

Kolejny catch - 7ub ale oczywiście prócz wpisu wpadła karta i więc zakładka na chacie się sama zmieniła i nie mogę tego potwierdzić screen'em. No ale z drugiej strony nie ma powodu żebym kłamał a dwa po co miałbym to robić xD



268.png

1.png


To był dzień kiedy skupiłem się na daily żeby zarobić na kolejny miesiąc premium. Ogólnie mało czasu poświęcam na robieniu daily. Generalnie mało czasu gram więc nie jestem w stanie robić wszystkiego w tej grze i celem numer 1 jaki obrałem są catche no i kompletowanie drużyny.

>>> 26 września 2023 <<<

Na początku kupiłem TM dla Chansey. Dlaczego? Bo chcę mieć Blissey, Snorlaxa i Lickilicki jako 3 pokemony tanki, które mogą się przydać w wielu sytuacjach kiedy trzeba coś zrobić i przetrwać. Za zakupy zdobyłem kartę.


2.png

4.png
]

Tego dnia miałem spory ping więc dużo afk'owałem. Poszedłem więc na event gdzie liczyłem że wylosuję coś fajnego... - 9 potionów xD

3.png
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,143
Proponuję odpuścić Lickilicky - nie jest to coś fenomenalnego, tak samo Snorlax. Bardziej to są duelowe pokemony. Blissey jak najbardziej ok, ze względu na 2 heale.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Proponuję odpuścić Lickilicky - nie jest to coś fenomenalnego, tak samo Snorlax. Bardziej to są duelowe pokemony. Blissey jak najbardziej ok, ze względu na 2 heale.​
Oba pokemony tak czy siak chciałbym złapać dla wpisu w pokedex'ie a najwyżej zostawię je w depozycie i może kiedyś po jakimś rebansie będa lepsze ;)

>>> 27 września 2023 <<<

Tego dnia z pomocą innych graczy na polskim czacie udało się dojść do tego, że mogę na swoim profilu sprawdzić wszystkie catch'e, których jeszcze nie mam, w dodatku posortowane pod względem trudności łapania. W tym momencie sprawdziłem, które pokemony najszybciej powinny się złapać oraz wyczyściłem "swoje kule" xD żeby jak najszybciej zdobywać nowe wpisy.


269.png

270.png

271.png


Pomiędzy łapaniem udało również zdobyć się kolejną kartę do kolekcji

Zrzut-ekranu-40.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
>>>> 28 września 2023 <<<<

Siemaneczko :D W kolejnym dniu postanowiłem że walić kasę za boxy - otwieramy :D I na 5 boxów udało się zrobić 3 catche!


272.png

273.png

274.png


Dodatkowo udało się zdobyć 2 karty

3.png


Otwarte zostały również TM case'y

1.png


I na koniec skrzynia z addonem

2.png


Po tych wszystkich emocjach poszedłem dalej łapać kolejne pokemony i niespodziewanie w kilka saffari balli wszedł kolejny pokemon

275.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
siemanko :) nie będę pisał kolejnej daty bo to w sumie nie ma znaczenia a już mi się te daty pomieszały co kiedy złapałem bo jak edytujesz screena to się data modyfikacji zmienia i po co mam wymyślać te daty :D także lecimy po prostu kolejno z tym co się działo.

Idąc dalej wątkiem łapania pokemonów z catch ratingiem "midium" wpadły kolejno 4 pokemony. Respy są zazwyczaj małe ale w miarę szybko to poszło - i z głowy.


276.png

277.png

278.png

279.png


Po złapaniu Chimchara zdobyłem nową kartę

Zrzut-ekranu-54.png


Ja wiem, że te ostatnie wpisy są trochę "suche" ale przy łapaniu takich pokemonów nie ma co opowiadać większych historii bo tu nie ma co opisywać :D Pewnie jak zaczną się rare catche to będzie więcej opisywania. Muszę wbić 175 level postaci bo dużo fajnych respów mi się odblokuje wtedy ;) pozdro
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
dzisiaj kolejne catche z serii "medium" :) zostało ich już na prawdę niedużo i trochę strach będzie jak zostaną juz tylko rare i very rare :D ale małymi kroczkami zbliżamy się do granicy 300 wpisów za co nagrodą będzie box - nie wiem jaki ale na pewno będzie ciekawie :D

283.png

284.png

285.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Kontynuując zwiedzanie rancza złapałem jeszcze "psa". Chwilę jeszcze tam posiedziałem ale jako, że nic więcej nie chciało się złapać to poszedłem w następne miejsce zdobywać kolejne wpisy.

286.png

287.png

288.png

 

Sylwonek

Active member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
88
Reaction score
170
no no powoli do przodu marcin od 200 juz spoko sie gra jak masz fire xD
 
Back
Top