What's new

Welcome!

Poradnik do grindowania (Low level trawiaste/elektryczne)

Hoody

New member
Joined
Sep 10, 2011
Messages
21
Reaction score
2
Location
Poland
Witam w poradniku grindera!

Przydatność tego poradnika:
Dla nisko poziomowych pokemonów typu roślinnego/elektrycznego.
Poziom: 25~40
Dacc: tak

Krótka charakterystyka miejsca:
Przedstawię wam dzisiaj genialną wysepkę do grindu. Znajduje się ona na południe od Celadon, gdzie musimy dopłynąć lub dolecieć.
07122795900353080949.png


Generalnie na wyspie występują Slowpoke'i, Shelldery oraz jedna Staryu - która jednocześnie jest jedynym agresorem na całym terenie. (Można tu także napotkać kilka Slowbro na różnego typu górkach lub ruinach, ale nie będziemy się nimi zajmować w tym poradniku)

Ogólne zużycie potionów jest na tyle niskie przy jednoczesnie dużym współczynniku złapań Shellderów, że możemy się wogóle nie martwić o to że będziemy stratni tutaj. Naturalnie używamy tylko zwykłych pokeballi.

Exp umiarkowany - zwykle wpada nam około 200-300 expa/pokemona aczkolwiek dłuższe grindy są całkiem przyjemne i raczej nie męczą.




Trasy tutaj nie będę zamieszczał z uwagi na to, że wysepka jest dosyć mała i na pewno każdy szybko dobierze sobie swoją optymalną trasę.

Co zbierać?
Water gem (0.9$ NPC Juanito)
Water pendant (25$ NPC Juanito)
Locksmith of shell (21$ NPC Gaby)
Slowpoke tail (31$ NPC Gaby)

Fast autoloot config
/aloot add:10258
/aloot add:10353
/aloot add:10386
/aloot add:10380

Zdecydowanie polecam tą miejscówkę każdemu kto nie wie gdzie się wybrać ze swoim roślinnym lub elektrycznym pokemonem i oczywiście życzę udanego grindu i powodzenia.

Hoody
 

Rezydent

New member
Joined
Dec 27, 2010
Messages
42
Reaction score
4
Mi się nie przyda. Nie wiedziałem co to "grind" i wchodząc do tematu z nazwą "poradnik do grindowania" myślałem, że się dowiem, myliłem się. Może i nie przeszkadza w odczytaniu całego sensu poradnika, niemniej razi. Myśle, że mniejszym lvlom się przyda.
 
Back
Top