What's new

Welcome!

Kronika Policyjna Liska

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
Nigdy nie powiedziałem że ktoś jest nikim tylko że studia nic nie daja w tym kraju, jeśli się ze mnie śmiałeś miałem prawo stwierdzić, że jesteś żałosny a w tej chwili to Ty mnie obraziłeś iale obraza człowieka o tak małej inteligensji spływa po mnie jak po kaczce. Szkoda, że nie masz ss bo ja mam WSZYSTKIE, na Ciebie, smoczenka, klarunie, mortycje itd. i sa to całe rozmowy a nie tylko wyrywki którę udostpniałem nawet tutorom ale stwierdziłem że wystarczy z Wami nie rozmawiać. Dalej je mam więc proszę nie ośmieszaj się. Do mnie każdy coś ma tylko nikt nie ma przypadkowo ss żadnych, bardzo ciekawe... I przestańcie mnie nazywac politykiem bo jak ktoś się interesuje samochodami to nie znaczy że jest mechanikiem prawda? Interesuje mnie co się dzieje w kraju dzięki temu stwierdzam, że studia nic teraz nie dają. Jestem w gildi gdzie jest 9 graczy, każdy w wieku 22+ i jest dobrze, po prostu ciężko się dogadać z dziećmi na to wychodzi bo macie inne problemy "życiowe" niż trochę starsi. Nie mówię, że jesteście gorsi od Nas żeby nie było, po prostu jestescie na innym etapie. Odchodząc z diamonda po kilku dniach w swoim temacie napisałem przeprosiny dla wszystkich których w jakikolwiek sposób uraziłem na tym serwerze i nie było to pod publikę. Mam nadzieję że raz na zawsze się ode mnie odwalicie bo to Wy mnie tu ciagle atakujecie a nie ja Was.

Pozdrawiam

ps. jakbys czytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że Michalaka bronię rękami i nogami - najlepszy Polski tutor ever. Potem Raissa i Sqnik.

Niezły mam ubaw z tego co piszesz. Niby masz 22 lata czy tam ile, nie wiem, nie interesuje mnie to. Tak to ja wyzywałem Himbeere od gówniarzy, tak to ja pisałem że będę na kogoś kablował, bo ktoś ściąga muzykę, tak to ja pisałem że nie chce mi się tu grać patrząc co tu się dzieje, tak to ja pisałem że będę grał na innym servie bo ten to dno [ czy coś w ten deseń ]. TO WSZYSTKO JA! Ty byłeś bardzo miły, sympatyczny, z każdym żyłeś pokojowo, nikomu nie ubliżałeś itp itd.

#edit: Jeżeli Szacho wspomniał coś o Twoim zachowaniu na Pearlu to widzę tam już też cwaniaczycie [ pewnie się mylimy, jesteście grzeczni ]
Nie jesteśmy tacy jak Wy, żeby robić ss'y na każdego kto chociaż raz napisze jakąś głupotę. Nasz błąd.

#edit2: To nie ss' ale mam hota jednego z Tobą. Ale i tak znając Ciebie, bd się wypierał.

09:16 Marcinpl [105]: jak dostane bana to zloze zawiadomienie do propokuratory na cala gre za brak licencji na grafike :)
 
Last edited:

matheo01q

New member
Joined
Aug 26, 2014
Messages
318
Reaction score
46
ja chce dodac ze perm mute mam juz okolo pol roku co znaczy ze przez pol roku nic nie pisalem i nie bylem zaangazowany publicznie na diamondzie-polish chacie.

Jedynie jako postac Homik cos tam byles :d
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Matheo nie będę się wypierał tego co napisałes bo to prawda, czyłem zarzenowanie i bezsilność i napisałem co napisałem za co później przeprosiłem, i Himbeere też bo to było gównierskie zachowanie. Co do szacho to nie będę się wdawał w przepuchanki bo mam wszystko na ss czarno na białym. Po diamondzie się nauczyłem większość dokumentować żeby własnie uniknąć bezpodstawnych ataków w moja stronę, każdy kto posiada rozum przyznaje mi rację po obejrzeniu ss, które dostępne sa tylko dla staff. Z ludźmi mnie atakującymi nie będę konwersował, nie ma sensu.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
I bez ss się przyznałem post wyżej! Halo! Ja nie potrzebuje dowodów, żeby przyznać się do błędu i przeprosić! I zrobiłem to jeszcze w tym samym dniu kiedy to napisałem. Więc nie zgrywam niewiniątka, czytać potrafisz?
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
Nie ma to jak kogoś oskarżyć bez dowodów. W dupie mam jakie masz o mnie zdanie. Poszła fala z diamonda na Pearl - podobno poszli wszyscy Ci niezadowoleni cyzli teoretycznie powinno być spokojniej a jednak nie jest czyli to oznacza, że to nie takie osoby jak Olimeczek, Pajonk czy ja byliśmy źródłem tej patologii bo nie ma nas już jakiś czas a na diamondzie jak był syf tak dalej jest syf i jeśli nie przyznacie się do błędów i nie poprawicie to syf będzie trwał i trwał.

Proszę co pisałeś nie cały dzień wcześniej.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
to sie tyczyło innej wytuacji... czasem się zastanawiam czego Was ucza w tej szkole bo czytania ze zrozumieniem chyba nie bardzo.

do tego co jest na ss przyznałem się i przeprosiłem w tym samym dniu! Rozumiesz to zdanie? Czy narysować? Bo 3 raz już to piszę.
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
to sie tyczyło innej wytuacji... czasem się zastanawiam czego Was ucza w tej szkole bo czytania ze zrozumieniem chyba nie bardzo.

do tego co jest na ss przyznałem się i przeprosiłem w tym samym dniu! Rozumiesz to zdanie? Czy narysować? Bo 3 raz już to piszę.

Mi chodzi o Twój całokształt biorąc pod uwagę jak się zachowywałeś na początku a później. Kilka razy pisałeś o tym, że oskarżamy bez dowodów, więc je masz i jeszcze Ci źle? Może ty zacznij patrzeć na to co piszesz.

PS. jeśli umiesz narysuj, z chęcią bym to zobaczył
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
Armia przydupasów Himbeere w natarciu ;3

Od wielu postów, które tutaj piszę, raz o niej wspomniałem. Jeśli coś piszesz, miej chociaż porządną argumentację o tym = ]
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Jeśli oskażenia nie są prawdziwe to się wypieram ale jeśli coś przeskrobałem to nie potrzebuję dowodów, żeby się przyznać

 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
Zwróć uwagę, że to ja napisałem a nie Matheo. Mały szczegół.
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
Ja tu gram juz ponad rok wiec smialo moge powiedziec ze jestem dosiwadczonym graczem. Jako doswiadczony gracz przezylem duzo w PA i pewnie nawet wiecej niz osoby ktore graja tu 3 lata. Moze czasem bylem nie mily dla innych ale nigdy bez powodu! Zawsze mialem powod zeby walczyc za swoja racje! CM moze wam nie powie ale ona dokladnie wie jak bawila sie moim kosztem! CM wie ze pomagalaem naprawic blad i nawet mi nie podziekowali bo mysleli ze dadza mi jakiegos itemka i bedzie ok. Gdy naprawili blad powiedzieli tylko takie cos "juz blad naprawilismy no troche pomogles ale wiekszosc to ja na to wpadlam" mimo ze 2 miesiace testowalem buga i nawet chara mi zmienili co nie szlo mi na reke bo mialbym teraz aczka za duele+aczek za rok grania. Czasem oceniajcie obiektywnie osoby bo jesli mnie oceniacie to tylko oczerniacie! Nic o mnie nie wiecie! CM dawno dalaby mi bana lub delete chocby o takie gowno jak villz dostal "pulok" ale wie ze czasem pomagalem. Vilzz tez pomagal!
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Ja tu gram juz ponad rok wiec smialo moge powiedziec ze jestem dosiwadczonym graczem. Jako doswiadczony gracz przezylem duzo w PA i pewnie nawet wiecej niz osoby ktore graja tu 3 lata. Moze czasem bylem nie mily dla innych ale nigdy bez powodu! Zawsze mialem powod zeby walczyc za swoja racje! CM moze wam nie powie ale ona dokladnie wie jak bawila sie moim kosztem! CM wie ze pomagalaem naprawic blad i nawet mi nie podziekowali bo mysleli ze dadza mi jakiegos itemka i bedzie ok. Gdy naprawili blad powiedzieli tylko takie cos "juz blad naprawilismy no troche pomogles ale wiekszosc to ja na to wpadlam" mimo ze 2 miesiace testowalem buga i nawet chara mi zmienili co nie szlo mi na reke bo mialbym teraz aczka za duele+aczek za rok grania. Czasem oceniajcie obiektywnie osoby bo jesli mnie oceniacie to tylko oczerniacie! Nic o mnie nie wiecie! CM dawno dalaby mi bana lub delete chocby o takie gowno jak villz dostal "pulok" ale wie ze czasem pomagalem. Vilzz tez pomagal!

Zrobiłeś więcej dla PA niż cała "armia czerwona" (tutorzy) przez całą swoją kadencję
 

phibrizzo

Active member
Joined
Apr 12, 2011
Messages
157
Reaction score
131
hahahahahahha.. Marcin a co do screenow to tak wjezdxałeś a jak zalogowała Himb czy Raissa to siedzialeś cicho xDDDD a lisek ty wiecej krwii psujesz jak pomagasz więc na jedno wychodzi xD
 

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
Nigdy nie powiedziałem że ktoś jest nikim tylko że studia nic nie daja w tym kraju, jeśli się ze mnie śmiałeś miałem prawo stwierdzić, że jesteś żałosny a w tej chwili to Ty mnie obraziłeś iale obraza człowieka o tak małej inteligensji spływa po mnie jak po kaczce. Szkoda, że nie masz ss bo ja mam WSZYSTKIE, na Ciebie, smoczenka, klarunie, mortycje itd. i sa to całe rozmowy a nie tylko wyrywki którę udostpniałem nawet tutorom ale stwierdziłem że wystarczy z Wami nie rozmawiać. Dalej je mam więc proszę nie ośmieszaj się. Do mnie każdy coś ma tylko nikt nie ma przypadkowo ss żadnych, bardzo ciekawe... I przestańcie mnie nazywac politykiem bo jak ktoś się interesuje samochodami to nie znaczy że jest mechanikiem prawda? Interesuje mnie co się dzieje w kraju dzięki temu stwierdzam, że studia nic teraz nie dają. Jestem w gildi gdzie jest 9 graczy, każdy w wieku 22+ i jest dobrze, po prostu ciężko się dogadać z dziećmi na to wychodzi bo macie inne problemy "życiowe" niż trochę starsi. Nie mówię, że jesteście gorsi od Nas żeby nie było, po prostu jestescie na innym etapie. Odchodząc z diamonda po kilku dniach w swoim temacie napisałem przeprosiny dla wszystkich których w jakikolwiek sposób uraziłem na tym serwerze i nie było to pod publikę. Mam nadzieję że raz na zawsze się ode mnie odwalicie bo to Wy mnie tu ciagle atakujecie a nie ja Was.

Pozdrawiam

ps. jakbys czytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że Michalaka bronię rękami i nogami - najlepszy Polski tutor ever. Potem Raissa i Sqnik.

Człowieku. Po pierwsze, nie nazywaj mnie dzieckiem, bo skoro rzeczywiście masz 22 lata, to ja jestem od Ciebie starszy. Po drugie - screeny masz na mnie... A całe? Czy powycinane? Masz screena, jak obrażasz moją koleżankę, która w przeszłości także poświęcała się serwerowi? Masz screena, jak nazywasz mnie żałosnym po tym, jak udostępiłem obraźliwą wiadomość w kierunku mojej gildii (a miałem prawo, bo obraziłeś moją gildię, a my jesteśmy zżyci i trzymamy się razem)? Masz screena, na którym zachowując się jak dziecko i niedorozwinięty pajac, piszesz że mamy kreta, bo wiesz co piszemy, a w rzeczywistości bezczelnie wykorzystałeś lukę w grze? Ja nie mam i żałuję. A nie mam, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem mściwy i nie mam zamiaru niszczyć społeczeństwa PA, tak jak Ty. Szantażujesz, obrażasz, poniżasz, wymądrzasz się... Starczy, kurwa!

Armia przydupasów Himbeere w natarciu ;3
Zrobiłeś więcej dla PA niż cała "armia czerwona" (tutorzy) przez całą swoją kadencję

Przydupas Olimka nazywa nas przydupasami Himbeere. Mamy remis!

09:16 Marcinpl [105]: jak dostane bana to zloze zawiadomienie do propokuratory na cala gre za brak licencji na grafike :)

Hmm. W takim razie delete za bezpodstawny szantaż i obie strony zadowolone. Ty nie musisz się fatygować do prokuratora, a PA może mieć w dupie Twoją skargę, bo miałeś ją złożyć za bana tylko. Także... Aga! ^^

Matheo nie będę się wypierał tego co napisałes bo to prawda, czyłem zarzenowanie i bezsilność i napisałem co napisałem za co później przeprosiłem, i Himbeere też bo to było gównierskie zachowanie. Co do szacho to nie będę się wdawał w przepuchanki bo mam wszystko na ss czarno na białym. Po diamondzie się nauczyłem większość dokumentować żeby własnie uniknąć bezpodstawnych ataków w moja stronę, każdy kto posiada rozum przyznaje mi rację po obejrzeniu ss, które dostępne sa tylko dla staff. Z ludźmi mnie atakującymi nie będę konwersował, nie ma sensu.

X razy powtarzasz, że nie umiemy czytać ze zrozumieniem i co? I też nie umiesz. Do szkoły!

I NAUCZ SIĘ KU*WA ORTOGRAFII, BO MI OCZY KRWAWIĄ!
 

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Masz screena, na którym zachowując się jak dziecko i niedorozwinięty pajac [...] nie mam zamiaru niszczyć społeczeństwa PA
Może i troche za mocne słowa z tym niedorozwiniętym pajacem czy coś, ale po tym, jak marcin od was z gildii wyleciał, to nagonke na Pl chacie mogliście sobie darować, z tego co widziałem, momentami to już pod harrasment podchodziło (harrasment to nie tylko ksucie na potęge).
 
Last edited:

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
Może i troche za mocne słowa z tym niedorozwiniętym pajacem czy coś, ale po tym, jak marcin od was z gildii wyleciał, to nagonke na Pl chacie mogliście sobie darować, z tego co widziałem, momentami to już pod harrasment podchodziło (harrasment to nie tylko ksucie na potęge).

Po tym jak nas potraktował Sheeper... błagam Cię...
 
Back
Top