What's new

Welcome!

Kronika Policyjna Liska

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Witam. Nazywam się Lisek i jestem szefem policji na serverze Diamond. Moim zadaniem jest nadrabiać nieumiejętność pilnowania porządku przez tutorów. Będę przyłapywał huliganów różnej maści na łamaniu regulaminu, pod tym postem będę zamieszczał dowody rzeczowe. Pamiętajcie, gdzie tutor nie może, tam Lisek pomoże.





Ja i mój Charizard policyjny będziemy strzec porządku na serverze. Jeżeli Wy zobaczycie huligana łamiącego regulamin to możecie podrzucać mi ssy w prywatnej wiadomości na forum lub w grze
 

Attachments

  • policja.jpg
    policja.jpg
    18.1 KB · Views: 53
  • policja.jpg
    policja.jpg
    15.8 KB · Views: 30
Last edited:

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Przepraszam za jakość, ale policja ma za zadanie utrzymywać porządek a nie zapewniać dobre wrażenia estetyczne, jednak w kolejnym wydaniu postaram się poprawić jakość
 

Papryk

Banned user
Joined
Jan 1, 2012
Messages
62
Reaction score
74
Location
Kraków

Dzień dobry, szczęść Boże. Na początku lisku chciałbym Ci pogratulować talentu dziennikarskiego jako prezentujesz podobny poziom merytoryczny do profesjonalistów z wyborczej.
Teraz przejdę do krótkiego zaorania... miałem na myśli komentarza.
Na screenie nr 1. Wyrazam swoją niechęć do pewnego gatunku muzycznego w sposób cyniczny - zgaduję, że nie masz pojęcia co to cynizm ale nie martw się tutaj linkuje definicje specjalnie dla Ciebie drogi przyjacielu https://pl.wikipedia.org/wiki/Cynizm
Kontynuując - nie używam tam żadnego wulgaryzmu więc tutor nie widział potrzeby aby zareagować, jeżeli chodzi o screena nr 2 to owszem wulgaryzmy zostały użyte i tutor mnie upomniał tak jak jest w regulaminie - proste.
Przechodząc do obrazka numer 3. jak z resztą każdy widzimy tutaj screena wyrwanego nieco z kontekstu na chacie nawiązała się rozmowa na temat gustów w napojach procentowych i wyraziłem tam swoje zdanie o koncernowych browarach w polsce przy okazji przytoczyłem cytat wiesława wszywki. Jeżeli spojrzysz w regulamin nie ma tam żadnego punktu który odnosi się do tematyki rozmów na polish chacie - więc ja jak i inni ludzie mieliśmy prawo pisać o takich rzeczach.
Teraz przyszła pora na screen nr 4. Ktoś zadał mi zwykłe pytanie na temat mojej orientacji i gustów towarzyskich odpowiedziałem - nie narusza to w żaden sposób punktu o sexual contencie więc kolejne lanie wody byle by zwiększyć atencje.
Urazy do Ciebie przyjacielu nie żywię bo nawet śmiechłem czytając wypociny nie mniej jednak życzę Ci dalszych sukcesów w screenowaniu i karierze dziennikarskiej

~ Pozdrawiam Frykas ;)
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Dzień dobry, szczęść Boże. Na początku lisku chciałbym Ci pogratulować talentu dziennikarskiego jako prezentujesz podobny poziom merytoryczny do profesjonalistów z wyborczej.
Teraz przejdę do krótkiego zaorania... miałem na myśli komentarza.
Na screenie nr 1. Wyrazam swoją niechęć do pewnego gatunku muzycznego w sposób cyniczny - zgaduję, że nie masz pojęcia co to cynizm ale nie martw się tutaj linkuje definicje specjalnie dla Ciebie drogi przyjacielu https://pl.wikipedia.org/wiki/Cynizm
Kontynuując - nie używam tam żadnego wulgaryzmu więc tutor nie widział potrzeby aby zareagować, jeżeli chodzi o screena nr 2 to owszem wulgaryzmy zostały użyte i tutor mnie upomniał tak jak jest w regulaminie - proste.
Przechodząc do obrazka numer 3. jak z resztą każdy widzimy tutaj screena wyrwanego nieco z kontekstu na chacie nawiązała się rozmowa na temat gustów w napojach procentowych i wyraziłem tam swoje zdanie o koncernowych browarach w polsce przy okazji przytoczyłem cytat wiesława wszywki. Jeżeli spojrzysz w regulamin nie ma tam żadnego punktu który odnosi się do tematyki rozmów na polish chacie - więc ja jak i inni ludzie mieliśmy prawo pisać o takich rzeczach.
Teraz przyszła pora na screen nr 4. Ktoś zadał mi zwykłe pytanie na temat mojej orientacji i gustów towarzyskich odpowiedziałem - nie narusza to w żaden sposób punktu o sexual contencie więc kolejne lanie wody byle by zwiększyć atencje.
Urazy do Ciebie przyjacielu nie żywię bo nawet śmiechłem czytając wypociny nie mniej jednak życzę Ci dalszych sukcesów w screenowaniu i karierze dziennikarskiej

~ Pozdrawiam Frykas ;)

Od tego typu rozmów jest np: skype, pw. pl chat nie jest miejscem na rozmowy o orientacjach seksualnych, ani o napojach procentowych
 

Papryk

Banned user
Joined
Jan 1, 2012
Messages
62
Reaction score
74
Location
Kraków
Od tego typu rozmów jest np: skype, pw. pl chat nie jest miejscem na rozmowy o orientacjach seksualnych, ani o napojach procentowych

Pokaż mi miejsce w regulaminie ,które nawiązuje do tematyki rozmów. Dialog był prowadzony w sporej grupie osób. A jeżeli chodzi o gusta to było zwykłe pytanie na które odpowiedziałem - równie dobrze ktoś mógłby Cię zapytać czy masz dziewczynę - faktycznie pytanie może w Twoim przypadku nieco zaboleć niemniej jednak jest to dość powszechne pytanie nie naruszające żadnych standardów. W dwóch słowach - próbuj dalej :)
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
Może kiedyś Ci się uda >.< Powodzenia!
 

dave'

Well-known member
Joined
Sep 25, 2011
Messages
628
Reaction score
643
Location
home.
eb5adad2750c.gif
 

huberto

Well-known member
Joined
Sep 14, 2012
Messages
1,276
Reaction score
4,639
Location
Poland
Wrzucisz screen tej grzywy za 500 hd? Może też się zdecyduje.
 

Ellein

Banned user
Joined
Aug 18, 2013
Messages
47
Reaction score
15
ja mam pytanie co to znaczy ze funkcjonariusz obrazal graczy na polish chacie i grozil im pobiciem
 
Back
Top