What's new

Welcome!

Kronika Policyjna Liska

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Przydupas Olimka nazywa nas przydupasami Himbeere. Mamy remis!



Hmm. W takim razie delete za bezpodstawny szantaż i obie strony zadowolone. Ty nie musisz się fatygować do prokuratora, a PA może mieć w dupie Twoją skargę, bo miałeś ją złożyć za bana tylko. Także... Aga! ^^



X razy powtarzasz, że nie umiemy czytać ze zrozumieniem i co? I też nie umiesz. Do szkoły!

I NAUCZ SIĘ KU*WA ORTOGRAFII, BO MI OCZY KRWAWIĄ![/QUOTE]

Weź się już nie spinaj nie masz lepszych rzeczy do roboty? Idź lizać dalej dupe tutorom.
 

electrical

Active member
Joined
Dec 7, 2012
Messages
172
Reaction score
68
ja wale. przeczytałem jeden artykuł i czyje chodzi by mi połowa mózgu wyparowała. hrupeg masz 100% racji. niżej spaść się nie da
 

Himbeere

Community Managers
Staff member
Joined
Apr 17, 2014
Messages
1,176
Reaction score
3,547
Location
Gliwice, Poland
Nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Zgadzam się z kolegami powyżej. Gorszych pierdół nigdy nie czytałam.
 

huberto

Well-known member
Joined
Sep 14, 2012
Messages
1,276
Reaction score
4,639
Location
Poland
Nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Zgadzam się z kolegami powyżej. Gorszych pierdół nigdy nie czytałam.

Ja czekałem na materiały przez, które miałaś stracić tutora, tak dzisiaj straszył a tu nic. Jestem rozczarowany : /
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
symbole iluminatów są wszędzie, w bajkach, filmach i grach, nie sądzę żeby staff tej gry robił to specjalni, raczej kierują się samą grą i symbole są w niej nieświadomie. Sam zauważyłem, że któryś z ataków to pojawiające się trójkąty z okiem w środku. Myślę, że sami iluminaci wiedzą jak ukradkiem wpychać swoje symbole gdzie się da a staff tej gry nawet nie wie kim są iluminaci dlatego reagują jak reagują. Każdy z Nas jest sterowany przez otoczenie media, internet itd. to wszystko ma na Nas wpływ, samo powiedzenie, że "coś jest teraz modne" jest dowodem na to, że coś Nas pokierował, żeby ubrać się tak a nie inaczej. To trudny temat i myślę, że nie ma sensu go tutaj dalej ciągnąć. Jeśli kogoś temat zainteresuje to na początek polecam obejrzeć ten film https://www.youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M ale jeśli wolisz żyć w nieświadomości że oś Tobą steruje lepiej tego nie oglądaj =] tyle ode mnie
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
9PDkGBi.png
 

Molibdenowy

New member
Joined
May 9, 2014
Messages
72
Reaction score
178
Location
Lubelskie
Nie dziwcie się, że takie znaki są w PA. "1 Jana 5:19 Wiemy, że pochodzimy od Boga, lecz cały świat podlega mocy niegodziwca". Zamiast szukać takiego dziadostwa to znajdźcie sobie dziewczyny chłopaki.
 
Back
Top