What's new

Welcome!

Wiadomości Diamond

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Witam nazywam się Lisek i jestem reporterem stacji Diamond.tv. Codziennie o 19 będę przedstawiał wam najważniejsze wiadomości z servera Diamond. Na początku chciałem powiedzieć, że jesteśmy mediami niezależnymi i prezentujemy państwu cała prawdę, prawdziwą prawdę i tylko prawdę. Pierwsze wydanie ujrzy światło dzienne jutro o 19 tym czasem możecie wysyłać ssy z ciekawych wydarzeń lub swoje oferty handlowe, gdyż jest u nas miejsce na ogłoszenia. Z komputera Liska żegna się z wami Lisek.
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
Ja pierdole, moje oczy. :(

lubisz takie tematy bo skomentowales ten post, lubisz sie hejtowac z innymi i lubisz wmawiac innym ze sa gorsi od ciebie taka jest moja opinia o tobie jak obserwuje forum. "bola cie oczy" to nie czytaj po co to robisz skoro tego nie lubisz?
 

huberto

Well-known member
Joined
Sep 14, 2012
Messages
1,276
Reaction score
4,639
Location
Poland
Chciałbym zgłosić terrorystę na uchodźstwie a nie wiem gdzie mogę wysłać zgłoszenie. Osobnik znany jako "Lisekzalabastii", przez pewien okres gdy przeszedł metamorfozę jako "Funkcjonariusz Lisek", teraz wrócił do macierzy pod nickiem "Lisek". Jest to niestety największy hultaj servera Diamond, mimo że emigrował na Pearl nadal ubliża, grozi i używa wulgaryzmów w kierunku innych graczy Diamond, w dodatku prowokuje kłótnie swoimi rasistowskimi wypowiedziami (swoją drogą rasizm na kanale publicznym chyba jest karany banem, muszę się dowiedzieć czy powinienem to zgłosić). Proszę o zrobienie z tego głównego materiału w najbliższych wiadomościach, ktoś w końcu musi zrobić porządek z tą sprawą a wierzę że niezależne media są do tego najlepsze.

2TdfjPk.jpg




P.S. To zaledwie kilkugodzinna działalność tego szkodnika, takie sytuacje zdarzają się kilkukrotnie niemal każdego dnia.
 

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Dlaczego nie z Pearla skoro tam żyjecie?

Na pearlu jest spokojnie w przeciwieństwie do waszego cudownego servera, jakoś u nas trolle nie szaleją, a kadra pilnująca czatu jest uboga w porównaniu do waszej. Troll czy nie troll, może być śmiesznie, Lisek wyjdzie na trolla jak zawsze, a beka będzie, a jak sie nie podoba to czytać tego nie musisz :p
 

huberto

Well-known member
Joined
Sep 14, 2012
Messages
1,276
Reaction score
4,639
Location
Poland
Na pearlu jest spokojnie w przeciwieństwie do waszego cudownego servera, jakoś u nas trolle nie szaleją, a kadra pilnująca czatu jest uboga w porównaniu do waszej. Troll czy nie troll, może być śmiesznie, Lisek wyjdzie na trolla jak zawsze, a beka będzie, a jak sie nie podoba to czytać tego nie musisz :p

Pearl nie jest spokojny, pearl jest po prostu martwy. Co jakiś czas tam wchodzę zobaczyć market, trade itd, nawet wieczorem, że tak powiem w godzinach szczytu, na PL chat nie pisze nikt, w PVP jest ledwie 10 osób. Tam nawet nie ma kogo trollować w tym pewnie cały problem. Sam lisek przyznał że pearl jest martwy i dlatego wchodzi się wygłupiać na diamond.
Co do samej idei bycia "trollem", jest subtelna granica między zabawnym trollingiem a byciem zwykłym niezrównoważonym chamem bez grosza kultury, który z nudów ubliża ludziom których nawet nie zna. Jeśli jej nie widzisz to życzę żeby ktoś Tobie ubliżał, wyzywał i prowokował do kłótni prawie każdego dnia, jestem pewien że będziesz się dobrze bawił.
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Przepraszam bardzo a mało było takich sytuacji kiedy wszedłem na pl chat i się grzecznie przywitałem a już poleciały głupie komentarze i podteksty w moją stronę? Proszę się tu nie kłócić bo nie po to stworzyłem ten temat. Skoro nie bawią was te tematy macie zamiar narzekać i marudzić to proszę tego ni czytać i tyle sami w tym momencie wywołujecie kłótnie.
 

Ruqerr

New member
Joined
Sep 15, 2012
Messages
29
Reaction score
33
Zrób z tego tygodnik, będzie więcej ciekawszych newsów :v
 

matheo01q

New member
Joined
Aug 26, 2014
Messages
318
Reaction score
46
Na pearlu jest spokojnie w przeciwieństwie do waszego cudownego servera, jakoś u nas trolle nie szaleją, a kadra pilnująca czatu jest uboga w porównaniu do waszej. Troll czy nie troll, może być śmiesznie, Lisek wyjdzie na trolla jak zawsze, a beka będzie, a jak sie nie podoba to czytać tego nie musisz :p

Poniewaz na diamond sjest za duzo tutorow i nie potrzebuja wiecej ;)
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Na życzenie czytelników zrobię z tego tygodnik, ponieważ w ciągu jednego dnia ciężko uzbierać kilka sensacji rewelacji. Pozdrawiam
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
ala "lizaczek" marna podrobka swietnej, super zorganizowanej gazetki na czele super inteligentnego, doswiadczonego, milego i sympatycznego redaktora. Tak to juz jest jak ktos wymyslil kolo to kazdy z tego korzysta. "Lizaczku" PAMIETAMY!!
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
ala "lizaczek" marna podrobka swietnej, super zorganizowanej gazetki na czele super inteligentnego, doswiadczonego, milego i sympatycznego redaktora. Tak to juz jest jak ktos wymyslil kolo to kazdy z tego korzysta. "Lizaczku" PAMIETAMY!!

Lizaczek to było g**no prawda same zmyślone historie wyssane z palca
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
lizaczek prezentowal i przedstawial prawdziwa prawdziwosc z marnym fotografem z kupionym dyplomem inzyniera forogrametrii
 
Back
Top