What's new

Welcome!

Kronika Policyjna Liska

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
Sheeper jedna rzecz. Może na Pearlu się normalnie zachowują, ale nie wiesz co się działo na Diamondzie, bo najzwyczajniej w świecie nie graasz tu i nie byli w porządku. Tak na marginesie.
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Jak Vakri to i ja polece troszeczkę mocniej i bardziej merytorycznie.
Nie zgodze się z argumentem, że tutorów powinno być max 2 na server lub o 1 Gma więcej. Tutorów mogłoby być dwóch (aktywnych) na każdy channel, wtedy miałoby to sens - jeżeli o to ci chodziło to zignoruj ten punkt.
Co do prowokacyjnych zachowań tutorów, to jest to poprostu śmiechu warte, Himbeere zachowuje się jak wściekła gimnazjalistka, która myśli, że wszystko jej wolno (I niestety tak jest a przynajmniej tak to wygląda) - po tylu reportach dziwie się, że jeszcze nie wyłapała demota.
Inną śmieszną kwestią jest, że ludzie, którzy "uciekają" przed diamondową tutornią do nas, na pearla, są bardzo wporządku i nie ma z nimi problemu (wspomniany już Olimeczek), tylko taki pro TIP dla tutorów z diamonda, jak chcecie szacunku to szanujcie innych i bądźcie wobec nich wporządku - to działą <confirmed>.
Co do Liska to najzwyczajniej w świecie ciśnie beke z całej sytuacji i uśmiał się przy tym temacie chyba najbardziej - inicjatywa fajna, ale wykonanie kiepskie 2/10.
co do ostatniej części wypowiedzi Vakriego, jak już tak usiadłem na tej himbeere to dokończe: Ona, jako tutor, powinna nie dawać się prowokować, zresztą ma ku temu możliwości - ktoś obraził ją na PW - mute i koniec rozmowy, proste. W momencie, kiedy tutorzy dają się prowokować, robi się gównoburza w grze i na forum to jest coś nie tak. Jak już gdzieś pisałem, jak tutor ma problem z ogarnięciem ludzi i czatu to jest to tylko i wyłącznie jego wina, albo się dogadać, co odnosi się do w/w szacunku, albo mutować nie dająć się prowokować. Tutor który daje się prowokować to nie tutor - proste.
Odnośnie jednego ze screenów, tutor nie ma prawa odmówić pomocy odnośnie tego, co jest w jego zakresie obowiązków oraz wymaganej wiedzy, czyż nie?

Podsumowując, albo kształtujemy szacunek Tutorzy <=> Gracze, albo trzymamy lokalnych trolli krótko i nie dajemy się prowokować - proste.

Właśnie się przeniosłem na Pearl i jestem zadowolony. Diamond server spinaczy
 

Biedaczek

New member
Joined
Jul 22, 2014
Messages
23
Reaction score
4
Sheeper jedna rzecz. Może na Pearlu się normalnie zachowują, ale nie wiesz co się działo na Diamondzie, bo najzwyczajniej w świecie nie graasz tu i nie byli w porządku. Tak na marginesie.

To napisz im jacy jesteśmy. Każdy tak wypisuje a nikt nie podaje argumentów.
 

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Chodzi mi generalnie o to, że jeżeli ktoś na diamondzie zachowuje się jak troll i prowokator, a na pearlu nagle jest wporządku, to powód do bycia trollem i prowokatorem tkwi w diamondzie i jego graczach, na siłę doszukujecie się wad tych jakże wielkich trolli i złych ludzi, a jakoś my dogadujemy się z nimi bez problemu, nie latają u nas Mutehammery co 5minut a tutorzy nie strzelają focha o byle co. Może warto się zastanowić, czy jednak wina nie leży po drugiej stronie barykady.

PS nie musze grać na diamondzie, żeby wiedzieć jak to wygląda, mam siatkę wywiadowczą lepiej rozwiniętą niż stalinowskie ZSRR :)
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
Nie wiem czy dobrze robię, ale powołam się na przykład Marcinapl, którzy też do Was doszedł. Jak zaczynał grę to pisał normalnie na chacie, wiadomo, jak nowy szukał pomocy, która jak każdy mógł dawał. Natomiast gdy wstąpił do Olimków zaczął się zachowywać jak oni, trollować i pisać różne głupoty. Być może wina nie leży tylko po ich stronie, ale to w końcu oni sami zachowywali się jak zachowywali, nikt im tego nie kazał robić.
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Nie wiem czy dobrze robię, ale powołam się na przykład Marcinapl, którzy też do Was doszedł. Jak zaczynał grę to pisał normalnie na chacie, wiadomo, jak nowy szukał pomocy, która jak każdy mógł dawał. Natomiast gdy wstąpił do Olimków zaczął się zachowywać jak oni, trollować i pisać różne głupoty. Być może wina nie leży tylko po ich stronie, ale to w końcu oni sami zachowywali się jak zachowywali, nikt im tego nie kazał robić.

Ludzie , którzy byli ciśnięci na diamond jakoś nie mają teraz problemu na Pearl, więc moim zdaniem wiadomo po której stronie leży wina
 

matheo01q

New member
Joined
Aug 26, 2014
Messages
318
Reaction score
46
Ludzie , którzy byli ciśnięci na diamond jakoś nie mają teraz problemu na Pearl, więc moim zdaniem wiadomo po której stronie leży wina

Po stronie trolli xD ,graczy ktorzy graja tylko po to by sie osmieszac i wnerwiac innych + dawac prace dodatkowa dla tutorow a pozniej pretensje ze jest tak lub tak skoro jeden gracz moze duzo zniszczyc a pozniej placz,pretensje i niepotrzebne spory forum.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Nie wiem czy dobrze robię, ale powołam się na przykład Marcinapl, którzy też do Was doszedł. Jak zaczynał grę to pisał normalnie na chacie, wiadomo, jak nowy szukał pomocy, która jak każdy mógł dawał. Natomiast gdy wstąpił do Olimków zaczął się zachowywać jak oni, trollować i pisać różne głupoty. Być może wina nie leży tylko po ich stronie, ale to w końcu oni sami zachowywali się jak zachowywali, nikt im tego nie kazał robić.

podaj choć jeden przykład mojego trollowania - chyba nie wiesz to to znaczy. Jeśli tutor jest niewporządku i gracz zwraca mu uwagę to nie nazywa się to trollowanie tylko zwracanie uwagi że jest nie fer. Na pearlu z nikim sie nie musze klocic o swoje czy o niesprawiedliwość a na diamondzie zamiast sie relaksować przy grze to non stop chodziłem wkurzony.

Zeasumując - mam Was w dupie, kłóćcie sie dalej w swoim gronie, jesteście siebie warci - WSZYSCY. A mnie do tego prosze nie mieszać bo z Wami nie gram.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
ps. jeśli chodzi o pomoc to prawie zawsze ja miałem od tutorów, nie mogę powiedzieć, jedynie tolerowanie idiotow na pl czacie mnie irytowalo i to jest moj zarzut w ich stronę. Za zwracanie uwagi można było dostac muta a za przeklinanie czy obraze nic.
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
podaj choć jeden przykład mojego trollowania - chyba nie wiesz to to znaczy. Jeśli tutor jest niewporządku i gracz zwraca mu uwagę to nie nazywa się to trollowanie tylko zwracanie uwagi że jest nie fer. Na pearlu z nikim sie nie musze klocic o swoje czy o niesprawiedliwość a na diamondzie zamiast sie relaksować przy grze to non stop chodziłem wkurzony.

Zeasumując - mam Was w dupie, kłóćcie sie dalej w swoim gronie, jesteście siebie warci - WSZYSCY. A mnie do tego prosze nie mieszać bo z Wami nie gram.

Nie robiłem ss'ów. Przykro mi. Wybacz, że użyłem Twojej osoby ale to był najlepszy przykład. O trollowaniu, możliwe Twojej osoby nie dotyczy ale uogólniłem Was - Olimków. Głupoty pisałeś.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Nie ma to jak kogoś oskarżyć bez dowodów. W dupie mam jakie masz o mnie zdanie. Poszła fala z diamonda na Pearl - podobno poszli wszyscy Ci niezadowoleni cyzli teoretycznie powinno być spokojniej a jednak nie jest czyli to oznacza, że to nie takie osoby jak Olimeczek, Pajonk czy ja byliśmy źródłem tej patologii bo nie ma nas już jakiś czas a na diamondzie jak był syf tak dalej jest syf i jeśli nie przyznacie się do błędów i nie poprawicie to syf będzie trwał i trwał.
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
ja chce dodac ze perm mute mam juz okolo pol roku co znaczy ze przez pol roku nic nie pisalem i nie bylem zaangazowany publicznie na diamondzie-polish chacie.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Jakbyśmy to my byli źródłem patologii to Michalak musiałby non sto Nas mutować i banować a jakoś nie musi - co więcej! ROZMAWIAMY !!!! Aaaa ten Michalaj jest jakiś dziwny że z nami NORMALNIE rozmawia!
 

huberto

Well-known member
Joined
Sep 14, 2012
Messages
1,276
Reaction score
4,639
Location
Poland
Nie ma to jak kogoś oskarżyć bez dowodów. W dupie mam jakie masz o mnie zdanie. Poszła fala z diamonda na Pearl - podobno poszli wszyscy Ci niezadowoleni cyzli teoretycznie powinno być spokojniej a jednak nie jest czyli to oznacza, że to nie takie osoby jak Olimeczek, Pajonk czy ja byliśmy źródłem tej patologii bo nie ma nas już jakiś czas a na diamondzie jak był syf tak dalej jest syf i jeśli nie przyznacie się do błędów i nie poprawicie to syf będzie trwał i trwał.

Nie wiem skąd masz informacje że nadal jest syf ale jak byłem online jakieś 12-15h w ciągu dwóch dni to widziałem może 2-3 sprzeczki które szybko się uspokoiły. Jedyny wybryk był jak jakiś troll wszedł i pytał tutorów czy mogą mu itemki robić + kiedy odwiedza Nas funkcjonariusz lisek chwaląc się jak mu dobrze na pearlu. Poza tym jest względny spokój, bez kłótni i wyzwisk.
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
ja chce dodac ze perm mute mam juz okolo pol roku co znaczy ze przez pol roku nic nie pisalem i nie bylem zaangazowany publicznie na diamondzie-polish chacie.

Przejęli po Tobie pałeczkę inni, w tym Marcin.

Nie wiem skąd masz informacje że nadal jest syf ale jak byłem online jakieś 12-15h w ciągu dwóch dni to widziałem może 2-3 sprzeczki które szybko się uspokoiły. Jedyny wybryk był jak jakiś troll wszedł i pytał tutorów czy mogą mu itemki robić + kiedy odwiedza Nas funkcjonariusz lisek chwaląc się jak mu dobrze na pearlu. Poza tym jest względny spokój, bez kłótni i wyzwisk.

Otóż to! Macie błędne informacje, które przypuszczam donosi Wam Funkcjonariusz Lisek [ być może się mylę, nie wiem ].

Marcin, bardzo żałuję że nie mam ss'ów. Być może WTEDY byś sobie przypomniał jak się wasza cała banda zachowywała.
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Nie wiem skąd masz informacje że nadal jest syf ale jak byłem online jakieś 12-15h w ciągu dwóch dni to widziałem może 2-3 sprzeczki które szybko się uspokoiły. Jedyny wybryk był jak jakiś troll wszedł i pytał tutorów czy mogą mu itemki robić + kiedy odwiedza Nas funkcjonariusz lisek chwaląc się jak mu dobrze na pearlu. Poza tym jest względny spokój, bez kłótni i wyzwisk.

Ohh jak mi dobrze na Pearl
 

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
Kurwa, Marcin, serio?
Szkoda, że nie zrobiłem screenów gdy pisałeś, że Jennefer (moja bardzo dobra kumpela) jest nikim, bo idzie na studia. Szkoda, że nie zrobiłem screena, gdy nazwałeś mnie żałosnym po tym, jak udostępniłem wiadomość mojej gildii w której ich obrażasz. Szkoda, że nie zrobiłem screena, gdy przyznałeś się do wykorzystania ''dziury'' w grze. Szkoda... że jesteś niedorozwinięty.
Pierdoli mnie to, że praca PA staffu Tobie nie odpowiada. Ciekawe czemu mi odpowiada, mimo że uważają mnie za lizodupa... No właśnie. Ja wiem, co to obiektywizm.
Przestań płakać, wymądrzać się. Twoja osoba tylko potwierdza fakt, że politycy w naszym kraju nie mają mózgu.
Reasumując - w odbycie mam to, co myślicie o PA staffie. Raissa, Michalak - oni flaki wypruwają, żeby gra szła do przodu, ale Wam ciągle mało. Wrzucacie ich do jednego worka zwanego ''GÓWNA''. Tylko kurde... dlaczego?
Bo bronią się i odpowiadają na Wasze żałosne prowokacje? To Wy jesteście temu winni.
Gdyby oni się nie bronili i nie traktowali takich jak Wy jak gówna (a zasługujecie na to, przykro mi), to jeszcze bardziej byście ich poniżali i atakowali, bo myślelibyście, że nic Wam nie grozi.
Ja mam tylko nadzieję, że nadal BĘDĄ NA WAS SRALI.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Nigdy nie powiedziałem że ktoś jest nikim tylko że studia nic nie daja w tym kraju, jeśli się ze mnie śmiałeś miałem prawo stwierdzić, że jesteś żałosny a w tej chwili to Ty mnie obraziłeś iale obraza człowieka o tak małej inteligensji spływa po mnie jak po kaczce. Szkoda, że nie masz ss bo ja mam WSZYSTKIE, na Ciebie, smoczenka, klarunie, mortycje itd. i sa to całe rozmowy a nie tylko wyrywki którę udostpniałem nawet tutorom ale stwierdziłem że wystarczy z Wami nie rozmawiać. Dalej je mam więc proszę nie ośmieszaj się. Do mnie każdy coś ma tylko nikt nie ma przypadkowo ss żadnych, bardzo ciekawe... I przestańcie mnie nazywac politykiem bo jak ktoś się interesuje samochodami to nie znaczy że jest mechanikiem prawda? Interesuje mnie co się dzieje w kraju dzięki temu stwierdzam, że studia nic teraz nie dają. Jestem w gildi gdzie jest 9 graczy, każdy w wieku 22+ i jest dobrze, po prostu ciężko się dogadać z dziećmi na to wychodzi bo macie inne problemy "życiowe" niż trochę starsi. Nie mówię, że jesteście gorsi od Nas żeby nie było, po prostu jestescie na innym etapie. Odchodząc z diamonda po kilku dniach w swoim temacie napisałem przeprosiny dla wszystkich których w jakikolwiek sposób uraziłem na tym serwerze i nie było to pod publikę. Mam nadzieję że raz na zawsze się ode mnie odwalicie bo to Wy mnie tu ciagle atakujecie a nie ja Was.

Pozdrawiam

ps. jakbys czytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że Michalaka bronię rękami i nogami - najlepszy Polski tutor ever. Potem Raissa i Sqnik.
 
Last edited:
Back
Top