What's new

Welcome!

Cosinus LEave

Status
Not open for further replies.

Pandel

New member
Joined
Oct 25, 2013
Messages
201
Reaction score
251
Location
Poland
he he he hi hi hi Dobre Mietek, jesteś dobrym komikiem. Bajka to jest Ty i real życie : )
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
jestem tu czesto wsominany wiec sie wypowiem.
Po 1. CM pisala ze jesli sie raportuje kogos screenami to nalezy dawac cale screeny a tutaj mietek powycinal.
Po 2. Mietek na ss prowokuje i szantażuje tutora ("nie wiesz kim jestem"- czyli kim? GM? i cos jeszcze napisal ze 1 slowo i go nie ma)

Mam nie 1 ss i nie 1 raport dalem na mietka jak chodzi po pvp i mnie wyzywa i obraza. Chodzi i krzyczy "olimek to ciota" itp. Herogros wcale nie jest lepszy bo na forum wszedzie pisze o mnie "ocipek" a kiedys CM prosila zeby mnie w ten sposob nie nazywac bo to prowokacja i obraza.

Szacho to tutor z pearla i chyba wam sie pomylilo z tutorami z diamondu. Szacho to tutor, ktorego powinniscie szanowac i nie obrazac, a jesli jest jakas brzydka sytuacja z tutorem to nalezy to zraportowac na forum bez dyskusji i prowokowania. Mietek pamietaj ze Szacho to nie twoj kolega wiec troche szacunku.
 

Gruby Mietek

New member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
437
Reaction score
673
Location
Australia
Po twojej wypowiedzi zrozumiałem ze shacho to nie mój kolega i mam go nie obrażać. Czyli on moze mnie? On jest tutorem powinien mieć trochę szacunku a nie jechać po każdym jak chce.
 

Pandel

New member
Joined
Oct 25, 2013
Messages
201
Reaction score
251
Location
Poland
Po twojej wypowiedzi zrozumiałem ze shacho to nie mój kolega i mam go nie obrażać. Czyli on moze mnie? On jest tutorem powinien mieć trochę szacunku a nie jechać po każdym jak chce.

Ciebie i tak każdy obraża, więc?
 

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
Po twojej wypowiedzi zrozumiałem ze shacho to nie mój kolega i mam go nie obrażać. Czyli on moze mnie? On jest tutorem powinien mieć trochę szacunku a nie jechać po każdym jak chce.

Ej, Mietku, ale to Ty mnie obraziłeś jako pierwszy. Gdybyś nie zmyślał, że byłeś pierwszy na respie, na którym nie byłeś, bo całkiem inna osoba tego respa mi zwolniła (a pamiętajmy, że i tak miałbym prawo ksuć, bo to nic nielegalnego), to tej całej sytuacji wczoraj by nie było. To samo dzisiaj. Po chamsku wbiłeś mi się na Hariyamy znowu zgrywając niewiniątko i znowu prowokowałeś i cwaniakowałeś. Przeszedłeś samego siebie nasyłając na mnie innych, których na sprawa w ogóle nie dotyczyła. Tyle ode mnie, był to mój ostatni post w tym temacie. Zostawcie sprawę Adze.
 

Matheo010q

New member
Joined
Nov 13, 2015
Messages
93
Reaction score
13
Ej, Mietku, ale to Ty mnie obraziłeś jako pierwszy. Gdybyś nie zmyślał, że byłeś pierwszy na respie, na którym nie byłeś, bo całkiem inna osoba tego respa mi zwolniła (a pamiętajmy, że i tak miałbym prawo ksuć, bo to nic nielegalnego), to tej całej sytuacji wczoraj by nie było. To samo dzisiaj. Po chamsku wbiłeś mi się na Hariyamy znowu zgrywając niewiniątko i znowu prowokowałeś i cwaniakowałeś. Przeszedłeś samego siebie nasyłając na mnie innych, których na sprawa w ogóle nie dotyczyła. Tyle ode mnie, był to mój ostatni post w tym temacie. Zostawcie sprawę Adze.



Szacho jeszcze jedno przed zamknieciem tematu ,jakbys byl przez chwile na diamondzie ,widzialbys jak ,,chlodna glowe " maja tamci tutorz to sa prawdziwi tutorzy ktorzy prowokacja,nie odpowiadaja tym samym ,poprostu musisz przyznac ze nie kazdy sie do tego nadaje i ty o tym wiesz teraz sie klocisz bo niestety ,,hak" na ciebie wielki i sznur coraz blizej nad twoja tragicznie i w beznadziejny sposob konczaca sie wladza ,przykro mi ze nie dotrzymales wszystkiego co powinien miec tutor ,ale widzimy sie jako zwykli gracze powodzenia :) i prosze o 0 klotni i milego catchowania hail.
 

Zelricks

Well-known member
Joined
Nov 22, 2010
Messages
1,810
Reaction score
5,715
Location
Darkness City
Thread moved to Polish

If you want to make a report or something it should be in english
As you did in your first post, but later all turns into Polish
 
Last edited:

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,612
Reaction score
31,490
Location
Poland.
a) Na przyszłość proszę tego typu raporty robić w języku angielskim
b) Nie odpowiedziałam wczoraj na ten temat, ponieważ chciałam poczekać na opinię innych CMów oraz GMów z development teamu.
Decyzja, jaka została podjęte to demote i właściwie na to składa się kilka rzeczy, nie tylko ten temat, ale również kłótnie w staffie na temat unmute Olimka.
@Szacho, mówiliśmy Ci to kilkukrotnie, ale Ty nigdy nie chciałeś nas słuchać, bo wierzysz ślepo Olimkowi, bo przecież to on jest taki biedny, a cała reszta świata winna złu, jakie go spotkało. Z pewnością to cały polish chat go prowokuje, a on jest tą biedną ofiarą. Tym, że prowokował i robił burdel na portuguese chacie już się z pewnością nie przyznał? O tym, że tamcie gracze i tutorzy się skarżyli to już zapewne nie wiesz? Dałeś się zmanipulować jak małe dziecko. I tak, jak ostrzegałam, że Olimek w końcu dostanie delete za staff tooling, tak też się stało. Może w końcu czas na posłuchanie większości.

@Gruby Mietek
gdybyś miał wątpliwości dlaczego dostałes bana - bo na to zasługujesz i Twoje zachowanie również odbiega od normy. Proszę, abyś zmienił swoje zachowanie.

@Herogros
Widzę, że Ty całe życie masz ból 4 liter. Zachowujesz się jak rozkapryszona panienka, albo dziecko, które histeryzuje, bo mamy nie stać na kupno zabawki. Jak nie płacz, że eventy są za poźno (gdzie większość z nich, a z pewnościa duele i tic tac robione na ogół przez Hrupka są pomiędzy 18 a 20). Jeżeli chodzisz spać po dobranocce, to wybacz, ale my nie jesteśmy za to odpowiedzialni. To samo tyczy się raidów, będą one w różnych godzinach, w amerykańskich jak i europejskich i pogódź się z tym w końcu, bo widząc ja płaczesz dzień w dzień robi mi się Ciebie szkoda. Tutaj nie ma, ani nie będzie czegoś takiego jak serwis na zamówienie. Ale do rzeczy, dostałeś bana, bo nie będziemy tolerowali tekstów typu "dostał tutora, bo wylizał". - Obrażasz tym nie tylko tutora, ale również development staff (CMowie, GMowie + admini)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top