What's new

Welcome!

Cosinus LEave

Status
Not open for further replies.

Matheo010q

New member
Joined
Nov 13, 2015
Messages
93
Reaction score
13
Hello im here ,to ask about player Cosinus

What do you think to demoted from tutor>player ?
He could be demoted to more fun play etc...
All thanks to help with your opinion with this player....
 

Matheo010q

New member
Joined
Nov 13, 2015
Messages
93
Reaction score
13
Hello im here ,to ask about player Cosinus

What do you think to demoted from tutor>player ?
He could be demoted to more fun play etc...
All thanks to help with your opinion with this player....



13:41 Wydepilowany Tomus [71]: Cos czuje, ze spadnie dupka ze stoleczka.
13:41 Mietek Diamond [73]: +1
13:41 Cosinus [62]: cos czuje
13:41 Cosinus [62]: ze mi to lotto
13:41 Cosinus [62]: teraz mam jeden cel
13:41 Cosinus [62]: perma mute albo elete
13:41 Cosinus [62]: dla Mietka


Arguments and more can find it.
 

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
A, Mateo xD Ty już mnie raz przepraszałeś kiedyś, obyś i kolejny raz nie musiał.

No trudno, będę musiał pisać tego posta płacząc ze śmiechu. Dam rade! ^^

Znasz sytuację z wczoraj? Nie znasz. A jak znasz, to przekręconą, jak to często ludzie mają w zwyczaju, by ''ugryźć'' kogoś ze staffu.

Mietek Diamond - nie wiem czyja ta postać, bo ten ktoś się nie chce przedstawić (to, że ma w nazwie Mietek nie znaczy, że musi to być Gruby Mietek, tak dla przykładu). Cóż, nie dziwie się. Ta osoba po prostu się boi, bo nie ma racji. Ale od nowa...
Wczoraj, kiedy stwierdziłem, że połapię sobie Cacturny, które były wolne (był tam jeden gracz, którego zapytałem ''czy siedzi na Cacturnach'' i napisał, że nie i że są wolne) wbił Mietek i wyjechał z czymś typu ''Tutor i ksuje?''. Na mojej mordeczce od razu pojawiła się dziwna mina, a w głowie skrót w stylu ''WTF?''. Teraz to wytłumaczmy czemu:
1. KS jest legalny!
2. Tutor jest jak gracz - też może ksuć JEŚLI JUŻ MUSI.
3. Całkowicie ma prawo bronić się ksuciem, jeśli ktoś ksuje jemu.
Logiczne i uzasadnione 3 proste punkty. Ale mimo że mogłem, to nie ksułem, bo byłem na Cacturnach pierwszy. To Mietek starał się - nie pykło. Mniejsza o to.

Po tej sytuacji napisałem, że prowokują Olimka i sami powinni mieć perma mute, a nie Olimek, a jak już, to wszyscy zamieszani w robienie gówna na polish czacie Diamonda. Można powiedzieć, że zagroziłem mu pisząc coś w stylu ''ujebę Was jak będziecie prowokować Olimka'', po czym Mietek Diamond strasznie zbulwersował się pisząc mi, że nie mam prawa go straszyć. Wszystko byłoby okej, gdyby on sam mnie... nie ''straszył''! xD Otóż Pan Mietek Diamond ''zagroził'' (w cudzysłowiu, bo taką groźbę sobie możesz w majtki wsadzić), że rozważa specjalnie dla mnie przeniesienie postaci na serwer Pearl. xD Grzecznie go tam zaprosiłem pisząc nawet, że zdam mu relacje gdzie będę expił i kiedy.
Oprócz tego obraził także serwer Pearl i grających na nim graczy, pisząc coś w stylu ''Pearl co ma 3 graczy''. Tyle z wczoraj.

Co było dzisiaj? Bardzo podobnie. Powiedziałbym tak samo. Biję sobie NA WOLNYM RESPIE Hariyamy, wbija Mietek Diamond i zaczyna ksuć. Tym razem mu się udało (gratuluję!)... ale tylko dlatego, że pomagałem nnemu graczowi - konkretniej: odpowiadałem na pytania innego gracza.
Po chwili również zagroziłem, że postaram się uwalić jego dupę, jeśli będę miał okazję. Czy to jest jakieś złamanie regulaminu? To tylko zapewnienie, że zwrócę uwagę na czyjeś zachowanie w przeszłości, przynajmniej moim zdaniem.

To by było na tyle. Ocenę całej sytuacji zostawię Adze. Opinię graczy z Diamonda pokroju Matheo010q mam głęboko w du***. Wy się tak ''pięknie'' zachowujecie na polish czacie, że walczyć o Waszą opinię to najgorsze poniżenie.

Dodam jeszcze tylko tyle, że ja nie mam screenów, więc jeśli Wy płaczki chcecie jakieś dodać to zróbcie to, ale od samego początku rozmowy - minuta po minucie. Braknie jakiejś minutki to przewinę screena, a może nawet i posta czytał nie będę.

Pozdrawiam.

Aaa, co do rozmowy, którą wkleiłeś - źle ją odebrałeś. Miałem na myśli to, że ty sądzisz, że ''spadnie dupa ze stołeczka'' i to mam własnie - powtórzę jeszcze raz - W DUPIE! Jesteś zbyt głupi, jak widać.

Posted in polish, because it's about problems between polish players.
 
Last edited:

Matheo010q

New member
Joined
Nov 13, 2015
Messages
93
Reaction score
13
A, Mateo xD Ty już mnie raz przepraszałeś kiedyś, obyś i kolejny raz nie musiał.

No trudno, będę musiał pisać tego posta płacząc ze śmiechu. Dam rade! ^^

Znasz sytuację z wczoraj? Nie znasz. A jak znasz, to przekręconą, jak to często ludzie mają w zwyczaju, by ''ugryźć'' kogoś ze staffu.

Mietek Diamond - nie wiem czyja ta postać, bo ten ktoś się nie chce przedstawić (to, że ma w nazwie Mietek nie znaczy, że musi to być Gruby Mietek, tak dla przykładu). Cóż, nie dziwie się. Ta osoba po prostu się boi, bo nie ma racji. Ale od nowa...
Wczoraj, kiedy stwierdziłem, że połapię sobie Cacturny, które były wolne (był tam jeden gracz, którego zapytałem ''czy siedzi na Cacturnach'' i napisał, że nie i że są wolne) wbił Mietek i wyjechał z czymś typu ''Tutor i ksuje?''. Na mojej mordeczce od razu pojawiła się dziwna mina, a w głowie skrót w stylu ''WTF?''. Teraz to wytłumaczmy czemu:
1. KS jest legalny!
2. Tutor jest jak gracz - też może ksuć JEŚLI JUŻ MUSI.
3. Całkowicie ma prawo bronić się ksuciem, jeśli ktoś ksuje jemu.
Logiczne i uzasadnione 3 proste punkty. Ale mimo że mogłem, to nie ksułem, bo byłem na Cacturnach pierwszy. To Mietek starał się - nie pykło. Mniejsza o to.

Po tej sytuacji napisałem, że prowokują Olimka i sami powinni mieć perma mute, a nie Olimek, a jak już, to wszyscy zamieszani w robienie gówna na polish czacie Diamonda. Można powiedzieć, że zagroziłem mu pisząc coś w stylu ''ujebę Was jak będziecie prowokować Olimka'', po czym Mietek Diamond strasznie zbulwersował się pisząc mi, że nie mam prawa go straszyć. Wszystko byłoby okej, gdyby on sam mnie... nie ''straszył''! xD Otóż Pan Mietek Diamond ''zagroził'' (w cudzysłowiu, bo taką groźbę sobie możesz w majtki wsadzić), że rozważa specjalnie dla mnie przeniesienie postaci na serwer Pearl. xD Grzecznie go tam zaprosiłem pisząc nawet, że zdam mu relacje gdzie będę expił i kiedy.
Oprócz tego obraził także serwer Pearl i grających na nim graczy, pisząc coś w stylu ''Pearl co ma 3 graczy''. Tyle z wczoraj.

Co było dzisiaj? Bardzo podobnie. Powiedziałbym tak samo. Biję sobie NA WOLNYM RESPIE Hariyamy, wbija Mietek Diamond i zaczyna ksuć. Tym razem mu się udało (gratuluję!)... ale tylko dlatego, że pomagałem nnemu graczowi - konkretniej: odpowiadałem na pytania innego gracza.
Po chwili również zagroziłem, że postaram się uwalić jego dupę, jeśli będę miał okazję. Czy to jest jakieś złamanie regulaminu? To tylko zapewnienie, że zwrócę uwagę na czyjeś zachowanie w przeszłości, przynajmniej moim zdaniem.

To by było na tyle. Ocenę całej sytuacji zostawię Adze. Opinię graczy z Diamonda pokroju Matheo010q mam głęboko w du***. Wy się tak ''pięknie'' zachowujecie na polish czacie, że walczyć o Waszą opinię to najgorsze poniżenie.

Dodam jeszcze tylko tyle, że ja nie mam screenów, więc jeśli Wy płaczki chcecie jakieś dodać to zróbcie to, ale od samego początku rozmowy - minuta po minucie. Braknie jakiejś minutki to przewinę screena, a może nawet i posta czytał nie będę.

Pozdrawiam.

Aaa, co do rozmowy, którą wkleiłeś - źle ją odebrałeś. Miałem na myśli to, że ty sądzisz, że ''spadnie dupa ze stołeczka'' i to mam własnie - powtórzę jeszcze raz - W DUPIE! Jesteś zbyt głupi, jak widać.

Posted in polish, because it's about problems between polish players.

Nie chodzi o Ks a stosunek gracza w tym przypadku dodatkowo tutora do innego gracza ,kazdego jedynie uraza to ze nie pomagasz,nie podpowiadasz nikomu nowemu,czy wracajacemu do gry graczowi i wykorzystujesz wladze i przez to obrazasz ,a ten kawalek jest z dzisiaj :) niestety trzeba cos robic z tym ,bo jak tacy tutorzy beda to pozniej bedzie lament i zgrzyt zebami ze coraz mniej ludzi gra ,dlaczego? bo zostana tyle tacy jak Ty w sumie juz zauwazyles ze sie robi coraz mniej ludzi na serverach ,bo wiecej jest tzw gimba style +obrazanie itdk.. reagujemy jako zwykli ludzie po to by dalo sie przyjemnie grac bez klotni,bez wyzwisk,bez wykorzystywania wladzy(wylizanej)
 

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
Człowieku, kurwa mać!

Ja już nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać.

Wylizanej władzy? Przyjrzyj się, co Ty robisz! Ale nie to mnie najbardziej rozbroiło - ja nie pomagam, nie odpowiadam na pytania? SKĄD TY MOŻESZ TO DO KURWY WIEDZIEĆ, GRAJĄC NA DIAMONDZIE GDY JA GRAM NA PEALRU! A na Platynie odpowiadam - zapytaj graczy i kup okulary. A co do ''wiecej jest tzw gimba style +obrazanie itdk..'' (pisownia oryginalna) - to odejdź i będzie jednego mniej. Ja właśnie takich, czyli Was, chcę UJEBAĆ.

A teraz się pośmiejmy. W poprzednim moim poście napisałem:
A, Mateo xD Ty już mnie raz przepraszałeś kiedyś, obyś i kolejny raz nie musiał.
Po czym dostaję prywatną wiadomość. Oto i ona:
bohatergross.png


Kończymy? Czy nokautować dalej?
 

Gruby Mietek

New member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
437
Reaction score
673
Location
Australia
Trochę mniej agresji, skoro dostałeś tutora uczciwie to powinieneś wiedzieć jak się zachować na forum.

Oto 1 dzień naszej rozmowy
gjusnl.jpg


ow8zui.jpg


2yvt1l.jpg


l62h5e.jpg


2 dzień

ivmyg8.jpg


Jako tutor powinieneś dawać przykład dla innych a nie pokazywać jaki to ty nie jesteś, bo takich cwaniaków na PA jest dużo.
Grożenie mi perm mute lub delete to trochę średnie zachowanie jak na tutora, a poza tym co ty na mnie masz? Nic.
To że olimek to twój kolega to nie znaczy że nie zasłużył na perm mute, należało mu się.
 

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
Mój błąd polegał na tym, że dałem się sprowokować. I tyle z moich błędów. Ty kolejny raz pokazałeś, że potrafisz prowokować. Nieraz robisz to samo z Olimkiem. A ze szczuciem kogoś Herogrosem to przegiąłeś - za samo to już powinien być ban imo.
Co do Olimka - na jakiej podstawie uważasz, że się kolegujemy? Otóż nie mój drogi, my tylko od czasu do czasu pogadamy o keczach, czy pokach. To, że komuś chcę pomóc nie znaczy, że od razu jestem jego kolegą. Różnica między mną, a Wami polega na tym, że ja go szanuję, bo na ten szacunek na moje oko zasługuje. Wracają jednak do naszej sytuacji. Co teraz? Ja przyznałem się do błędu, czy ty zrobisz to samo? Czy dalej będziesz uważał się za bezbłędnego króla PA?

SCREENY POWYCINANE JAKBY CO
 

Gruby Mietek

New member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
437
Reaction score
673
Location
Australia
Ja nic herogrosowi nie kazałem on po prostu ma takie samo zdanie na twój temat jak ja. Nie nadajesz się na tutora pokazałeś to przez te 2 dni. Wiele innych osób tez się nie nadaje ale to inny temat. Tym razem nie popełniłem żadnego błędu.
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
Ogólnie niezła szopka na tym Platinum.
Pewnie moje zdanie jest tu mało ważne, ale Szacho nie powinieneś aż tak się sprowokować, żeby wyzywać itp itd. Trochę takie przykre zachowanie. A Mietek? No cóż, nie sądziłem, że z niego taki prowokator xD i w sumie na tych ssach nie widać by coś Ci zrobił oprócz "jakiegoś tam" braku szacunku do tutora.
 

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
Ja nic herogrosowi nie kazałem on po prostu ma takie samo zdanie na twój temat jak ja. Nie nadajesz się na tutora pokazałeś to przez te 2 dni. Wiele innych osób tez się nie nadaje ale to inny temat. Tym razem nie popełniłem żadnego błędu.

Nie znasz mnie, bo jesteś z Diamonda, kiedy ja ''pochodzę'' z Pearl i twierdzisz, że nie zasługuje na tutora. Hmm. Mietek to Twoja postać na Pearl? Jesli tak, to nie pamiętasz już do kogo pisałeś na Pearlu z pytaniami i kto Ci na nie odpowiadał? Ale nieeeee, przecież ja nie pomagam. ;)

Lewuseq. Nie wszystko jest na screenach, z dzisiaj wyciął akurat najważniejsze, kiedy wbił na Hariyamy tylko po to, bo zrobić mi na złość pomimo tego, że wczorajsze zaszłości jeszcze wczoraj starałem się załagodzić. Aaa i wezwał pieska Herogrossa. To wyciął ze screena. ;)
 

Gruby Mietek

New member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
437
Reaction score
673
Location
Australia
Ogólnie wiesz ze Wydepilowany Tomus to nie Herogros? Bo jeżeli tak sądzisz to masz słabe info. ^-^
 
Last edited:

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
Ogólnie wiesz ze Wydepilowany Tomus to nie Herogros? Bo jeżeli tak sądzisz to masz słabe info. ^-^

Jemu chodziło o to, że on tu napisał o tym, tak sądzę.

#edit: już poprawiam przecinek xD
 
Last edited:

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
Jemu chodziło, o to że on tu napisał o tym, tak sądzę.

Dokładnie. źle postawiłeś przecinek

Mietek, jeszcze się przyznawaj, że po KILKU kumpli poleciałeś. ;)
Prowokatorku, nie uważaj się za jakiegoś boga, bo nim nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz. Swoją drogą ciekawi mnie, po co dzisiaj wbiłeś mnie wkurwiać na te Hariyamy po tym, jak wczoraj złagodziłem dobrowolnie sytuację między nami.
Nadal utrzymujesz brak Twojej winy tutaj?
 

Pandel

New member
Joined
Oct 25, 2013
Messages
201
Reaction score
251
Location
Poland
Dokładnie. źle postawiłeś przecinek

Mietek, jeszcze się przyznawaj, że po KILKU kumpli poleciałeś. ;)
Prowokatorku, nie uważaj się za jakiegoś boga, bo nim nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz. Swoją drogą ciekawi mnie, po co dzisiaj wbiłeś mnie wkurwiać na te Hariyamy po tym, jak wczoraj złagodziłem dobrowolnie sytuację między nami.
Nadal utrzymujesz brak Twojej winy tutaj?

Szacho.
Po 1. On nie ma kumpli zacznijmy od tego (jego "koledzy z klasy" rzucają go kiepami w twarz)
Po 2. To jest internetowy napinacz, cwaniakuje przez kabelek, a co do czego by spier*alał : )
I nie warto z nim wchodzić w konwersacje bo to wygląda jak kłócenie się z gównem, taka prawda :)
 

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
Szacho.
Po 1. On nie ma kumpli zacznijmy od tego (jego "koledzy z klasy" rzucają go kiepami w twarz)
Po 2. To jest internetowy napinacz, cwaniakuje przez kabelek, a co do czego by spier*alał : )
I nie warto z nim wchodzić w konwersacje bo to wygląda jak kłócenie się z gównem, taka prawda :)

Wiesz Pandel, najgorsze jest to, że nie potrafi przyznać się do błędu. A to on sprowokował te sytuację zarówno wczoraj, jak i dzisiaj. Moja wina polega na tym, że ''dałem się podejść''. I też mnie obraził. Przykro mi tylko, że buntuje przeciwko mnie innych, a Ci później za to przepraszają (patrz post #5 w tym topicu).
 

Gruby Mietek

New member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
437
Reaction score
673
Location
Australia
Jeszcze tego tu brakowało. Teraz to szkoda się odzywać. Bo zaraz walnie jakaś wyimaginowana historyjkę na mój temat.
 

Pandel

New member
Joined
Oct 25, 2013
Messages
201
Reaction score
251
Location
Poland
No taka prawda nie potrafi się przyznać.
Np. jak ja byłem z nim w gildi, siedzimy sobie spokojnie na TS gadamy śmiechy hihy, a Mietek nagle mówi "Zaraz wracam idę po telefon mamy" wracam po pewnym czasie i mówi, że wysyła SMS na PA, a kiedy wspomnę o tym, to pieprzy głupoty, że takiej sytuacji nie było. Ehh takie są dzieci w tych czasach :)
 

Gruby Mietek

New member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
437
Reaction score
673
Location
Australia
Ta historie zna chyba 50% PA i ci którzy mają chociaż trochę rozumu wiedzą że wymyśliłem nie jedna taka bajkę.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top