What's new

Welcome!

Kronika Policyjna Liska

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
bardzo dobrze wiesz, chodzi o twoj wybuch, o nieposkromiona agresje

wolałbym nie poruszać takich tematów publicznie poza tym to było zanim zostałem szefem policje na diamond
#mentalny tutor
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,976
Reaction score
4,163
"Hulianów" I nie powinno być "wspomniał coś o swojej przeszłości" a nie "... przyszłości"? Takie tam literówki.
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Wiadomość z ostatniej chwili o pomoc zwrócił się do mnie gracz o nicku Koniec, twierdził, że nie może wyjść z kościoła, natychmiastowo ruszyłem na pomoc. Teraz problem jest taki, że chciałem pomóc a teraz sam potrzebuję pomocy. Proszę o naprawę buga nie da się wyjść
 
Last edited:

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,976
Reaction score
4,163
Czy Ty przypadkiem jak wklejasz ss'a nie naciskasz entera że taka duża przestrzeń wolna?
 

Lord Sqnik

Gamemasters
Staff member
Joined
Jan 5, 2012
Messages
1,580
Reaction score
4,267
Location
Poland
BrxdFqMz.png

a może tak jakieś dowody że tutor był online ?
 

Papryk

Banned user
Joined
Jan 1, 2012
Messages
62
Reaction score
74
Location
Kraków
Po co masz się ograniczać do screenów? Od teraz zamiast screenować wjedź na jakiegoś actiona czy bandicama i nagrywaj wszystko co się dzieje na PA a następnie wycinaj ciekawsze momenty. Proponowałbym dodać swój głosowy komentarz, gdzie wyrażasz oburzenie i zainwestować w znak wodny aby nikt nie używał Twoich filmów bez pozwolenia, w razie czego możesz się również skontaktować z najbliższą kancelarią adwokacką i dać mecenasowi do przeanalizowania regulamin PAdventures oraz upubliczniać mu dowody aby napisał komentarz opierający się na regulaminie. W ten sposób zwiększysz wydajność swojej pracy.
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Po co masz się ograniczać do screenów? Od teraz zamiast screenować wjedź na jakiegoś actiona czy bandicama i nagrywaj wszystko co się dzieje na PA a następnie wycinaj ciekawsze momenty. Proponowałbym dodać swój głosowy komentarz, gdzie wyrażasz oburzenie i zainwestować w znak wodny aby nikt nie używał Twoich filmów bez pozwolenia, w razie czego możesz się również skontaktować z najbliższą kancelarią adwokacką i dać mecenasowi do przeanalizowania regulamin PAdventures oraz upubliczniać mu dowody aby napisał komentarz opierający się na regulaminie. W ten sposób zwiększysz wydajność swojej pracy.

Ciekawy pomysł na pewno przemyślę ale taki film a PA nie byłby zwykłym pokazem slajdów?
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Fałszywa kronika, screenshoty poucinane.

AB7TZdyQd.png

Takiego screena otrzymałem na komisariacie, jeżeli chcesz się odwołać od zarzutów prosimy skontaktować się z nami jutro w godzinach od 10-19
 
Last edited:
Back
Top