What's new

Welcome!

Gra ktoś jeszcze? Jak z aktywnością, prośba.

quatroo

New member
Joined
Oct 27, 2015
Messages
3
Reaction score
3
Witam Serdecznie. Jako iż doszedłem do wniosku, że mógłbym znowu wrócić do PAdventures.
Jak według was wygląda teraz serwer, zmienił się na dobre czy gorszę? Grałem ostatnio 1,5 - 2 lata temu.
Gra tutaj dużo polaków, a konkretniej na którym serwerze? Zauważyłem, że serwer Diamond nadal utrzymuje dużą ilość osób (Tak było także za czasów gdy grałem, wcześniej było full, teraz 160 diamond, ~80 Pearl... Platinum? Nowy serwer? :) )

Jaki serwer polecacie (nadal chciałbym grać na diamond ^^)?

Nie chcę zachowywać się jak "cebula", free items pls << itd., ale napiszę wprost. Pomoglibyście mi na start? Np. jakieś pokeballe, hajs, pomoc w jakimś queście, ewentualnie jakieś początkowe pokemony, które wam zalegają w depozycie.
Sami pewnie kiedyś mieliście taką sytuację, że nic nie mieliście i fajnie byłoby wspomóc początkowego gracza.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużych leveli, a także złapania jakiegoś (shiny) "cloned" pokemona :))
 

matheo01q

New member
Joined
Aug 26, 2014
Messages
318
Reaction score
46
Witam Serdecznie. Jako iż doszedłem do wniosku, że mógłbym znowu wrócić do PAdventures.
Jak według was wygląda teraz serwer, zmienił się na dobre czy gorszę? Grałem ostatnio 1,5 - 2 lata temu.
Gra tutaj dużo polaków, a konkretniej na którym serwerze? Zauważyłem, że serwer Diamond nadal utrzymuje dużą ilość osób (Tak było także za czasów gdy grałem, wcześniej było full, teraz 160 diamond, ~80 Pearl... Platinum? Nowy serwer? :) )

Jaki serwer polecacie (nadal chciałbym grać na diamond ^^)?

Nie chcę zachowywać się jak "cebula", free items pls << itd., ale napiszę wprost. Pomoglibyście mi na start? Np. jakieś pokeballe, hajs, pomoc w jakimś queście, ewentualnie jakieś początkowe pokemony, które wam zalegają w depozycie.
Sami pewnie kiedyś mieliście taką sytuację, że nic nie mieliście i fajnie byłoby wspomóc początkowego gracza.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużych leveli, a także złapania jakiegoś (shiny) "cloned" pokemona :))

Co do pomocy to mozesz sam za pomoca facebooka duzo pokeballi,potkow nazbierac wiec gra jest bardzo latwa nawet od zera.A co sie zmienilo? napewno zmiany przynosza duzo dobrego najlepiej wejsc ,grac i samemu zobaczyc,a server to juz zalezy od Ciebie ,kazdy ma taki swoj wybrany ktorego sie trzyma.
 

RPP

Member
Joined
Feb 22, 2011
Messages
100
Reaction score
11
padventures sie rozwija ale tibia upada, niestety taka prawda.

jak chcesz zaczac grac od 0 to tylko diamond
 

quatroo

New member
Joined
Oct 27, 2015
Messages
3
Reaction score
3
Co do pomocy to mozesz sam za pomoca facebooka duzo pokeballi,potkow nazbierac wiec gra jest bardzo latwa nawet od zera.A co sie zmienilo? napewno zmiany przynosza duzo dobrego najlepiej wejsc ,grac i samemu zobaczyc,a server to juz zalezy od Ciebie ,kazdy ma taki swoj wybrany ktorego sie trzyma.

Facebooka, tzn? :) O co chodzi??
 

quatroo

New member
Joined
Oct 27, 2015
Messages
3
Reaction score
3
padventures sie rozwija ale tibia upada, niestety taka prawda.

jak chcesz zaczac grac od 0 to tylko diamond

Mam właśnie zamiar zacząć na diamond :p Według mnie tibia upadła od 8.1, >8.0 to był klimat. Teraz syf szczerze mówiąc.
 

Lazurianis

New member
Joined
Feb 27, 2011
Messages
113
Reaction score
69
Location
Poland
Szkoda, że ten system z facebookiem działa tylko od 50 poziomu :/ A co do tego czy ktoś gra, to pewnie grają i zawsze będą przychodzić nowi, tacy jak ja!
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
moim zdaniem ze wzgląd na plczat wybrałbym server pearl... zapraszam, coś się pomoże.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Mietek to po ciekawe bo często do Nas wpadasz =] po za tym dzięki mniejszej ilości graczy nie ma syfu i respy w większości wolne. Łatwiej się gra.
 

Himbeere

Community Managers
Staff member
Joined
Apr 17, 2014
Messages
1,176
Reaction score
3,547
Location
Gliwice, Poland
No cóż, pomimo tego, że kocham Diamond to muszę się zgodzić z Marcinem. Nie ma co ukrywać, że na naszym PL jest lekka "patola", za to na Pearl jest większy spokój. Minusem jest jednak mała ilość graczy, co dla jednych może być zaletą, ale przez to jest bardziej nudno i mniej się dzieje :) Kolega już i tak pewnie dokonał wyboru, więc nie ma co drążyć tematu (chyba że nie).
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
Mietek to po ciekawe bo często do Nas wpadasz =] po za tym dzięki mniejszej ilości graczy nie ma syfu i respy w większości wolne. Łatwiej się gra.
Po to samo jak ludzie z Pearla na Diamond. Żeby np coś znaleźć jak nie ma na danym servie?
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Mietek wszedł na czas i zaczepiał innych. Nie wiem czy gracze z pearla robią to samo bo ja tego nie robię więc skąd mam wiedzieć.
 

Lord Sqnik

Gamemasters
Staff member
Joined
Jan 5, 2012
Messages
1,580
Reaction score
4,267
Location
Poland
Mietek wszedł na czas i zaczepiał innych. Nie wiem czy gracze z pearla robią to samo bo ja tego nie robię więc skąd mam wiedzieć.

Jeśli będziesz Ty świadkiem tego albo ktoś inny to możecie zrobić ssy i dać dla tutorów.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Lord nieee nie był opryskliwy, po prostu gadał, dowcipkował normalnie. Wpadł pogadać. Mi chodzi o to że gracze logują się na inne serwery nie tylko po to aby sprawdzać market ale również towarzysko.
 

Gruby Mietek

New member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
437
Reaction score
673
Location
Australia
Lord nieee nie był opryskliwy, po prostu gadał, dowcipkował normalnie. Wpadł pogadać. Mi chodzi o to że gracze logują się na inne serwery nie tylko po to aby sprawdzać market ale również towarzysko.

Tu się z tobą zgodzę. No ale tutor Lord Sqnik miał wątpliwości co do moich wizyt na pearlu, pewnie myślał że kogoś wyzywałem :/ A ja tak naprawdę jestem miłym graczem.
 

Himbeere

Community Managers
Staff member
Joined
Apr 17, 2014
Messages
1,176
Reaction score
3,547
Location
Gliwice, Poland
Mietek oj nie ładnie kłamać. Wielu graczy z Pearla się skarży na Ciebie :)
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
Mietek oj nie ładnie kłamać. Wielu graczy z Pearla się skarży na Ciebie :)

Niech też gracze z Pearla spojrzą na swoje zachowanie : ). To nie nasza wina, że część z nich ma jakiś problem do ludzi z servera Diamond.
 
Back
Top