What's new

Welcome!

Stracone Pokemony i itemy

Status
Not open for further replies.

NorekxPL

Banned user
Joined
Jan 10, 2016
Messages
17
Reaction score
1
Jakiś czas temu wymieniałem sie z jakimś graczem z Teamu między serverami. Ja miałem dać poki i itemy na Platinium on na Diamond.
Dałem mu wcześniej wszystkie swoje pokemony na Platinium, pieniądze i jakieś tam rzeczy a on miał mi dać Poki na Diamond. Itemów na Diamond nie dostałem, ponieważ nie było jego brata ( głównego właściciela konta) i miał on wrócić około 20 stycznia. Czekałem na niego aż dostane poki na Diamond jak sie umawialiśmy, on zaś nie wchodził do gry. Zorientowałem sie że dostał delete dopiero nie dawno od kolegi z Team'u za jakieś oszustwa. Od tamtej pory do teraz nie mam z nim kontaktu, nie odpisuje.. Nie mam ani Poków na Platinium ani na Diamond. Chciałbym odzyskać chociaż część swoich poków ( za dużo wysiłku mnie to kosztowało przez tyle czasu by to tak po prostu przepadło) Mam nadzieje że uda sie jakoś odzyskać moje przedmioty. Moge wysłać także screeny rozmów z wymiany, podać dane poków, przybliżony czas/data wymiany itp..
Liczę na wyrozumiałość i z góry dziękuję za poświęcony czas
 

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Nie sądze, żeby ktoś ci cokolwiek zwrócił, głównie dlatego, ze takich wymian dokonuje się raczej na własną odpowiedzialność i nikt nie ma obowiązku ci czegokolwiek odzyskiwać :p
 

NorekxPL

Banned user
Joined
Jan 10, 2016
Messages
17
Reaction score
1
Nie sądze, żeby ktoś ci cokolwiek zwrócił, głównie dlatego, ze takich wymian dokonuje się raczej na własną odpowiedzialność i nikt nie ma obowiązku ci czegokolwiek odzyskiwać :p

No tak, na własną odpowiedzialność. Ale co jak co, są to servery tej samej gry, i jeżeli mam dowód na oszukanie mnie, to raczej chyba powinno się jakoś pomóc :rolleyes:
 

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Dlatego nie napisałem, ze nic się nie zrobi, tylko, że nie sądzę, chociaż szanse jakieś tam pewnie są.
Przede wszystkim podaj nick twój i tego typa. A tak to czekaj na odpowiedź kogoś z góry.
 

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,612
Reaction score
31,481
Location
Poland.
1. Nie podałeś swojego nicku
2. Nie powiedziałeś jakie pokemony straciłeś
3. Zgłosiłeś się 2,5 tygodnia za późno, co za tym idzie, Twoje pokemony są już w innych rękach
4. Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że dałam mu delete na wszystkie konta z uwagi na wiele reportów dotyczących scammu
 

NorekxPL

Banned user
Joined
Jan 10, 2016
Messages
17
Reaction score
1
1. Nie podałeś swojego nicku
2. Nie powiedziałeś jakie pokemony straciłeś
3. Zgłosiłeś się 2,5 tygodnia za późno, co za tym idzie, Twoje pokemony są już w innych rękach
4. Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że dałam mu delete na wszystkie konta z uwagi na wiele reportów dotyczących scammu

2.5 tygodnia? Mineło 6 dni odkąd dostał delete... Miałem 2.5 tyg. wcześniej zgłosić to że moge być oszukany?

'2. Empoleon 80+lvl, Monferno bodajże 43 lvl z TM Lava Plume, Sandslash 98 lvl, 85 lvl Octilery z TM Hydropump, Cloned Electrode 40 lvl, około 18k w gotówce
'3. Moje pokemony są już w innych rękach? Na jakiej podstawie? :)
 
Last edited:

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,612
Reaction score
31,481
Location
Poland.
2.5 tygodnia? Mineło 6 dni odkąd dostał delete... Miałem 2.5 tyg. wcześniej zgłosić to że moge być oszukany?

'2. Empoleon 80+lvl, Monferno bodajże 43 lvl z TM Lava Plume, Sandslash 98 lvl, 85 lvl Octilery z TM Hydropump, Cloned Electrode 40 lvl, około 18k w gotówce
'3. Moje pokemony są już w innych rękach? Na jakiej podstawie? :)
2,5 tygodnia temu dałeś mu swoje pokemony, które oddał innemu graczowi (prawdopodobnie wymienil za pokemony na pearlu). W tym wypadku nie mogę Ci pomóc.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top