What's new

Welcome!

Kronika Policyjna Liska

Lord Sqnik

Gamemasters
Staff member
Joined
Jan 5, 2012
Messages
1,580
Reaction score
4,267
Location
Poland
ctcd__police_cajun_fox_by_metaknights1luver-d37spiy.png


Mały prezent : D
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Proszę się nie wygłupiać w tym temacie opisuję wyłącznie ważne sprawy
 

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Co drugi post w tym temacie napawa mnie niesamowitą ochotą użycia ironii bądź sarkazmu, lub w jakimś stopniu ubliżających (aczkolwiek nie bezpośrednio) wtrąceń względem obu stron konfliktu (zwłaszcza wobec ludzi, którzy uważają się na niewiadomo kogo). Jednak doszedłem do wniosku, że za wyrażanie własnej opinii wolałbym perm muta nie dostać.
 

Villz

New member
Joined
Apr 17, 2014
Messages
151
Reaction score
128
Co drugi post w tym temacie napawa mnie niesamowitą ochotą użycia ironii bądź sarkazmu, lub w jakimś stopniu ubliżających (aczkolwiek nie bezpośrednio) wtrąceń względem obu stron konfliktu (zwłaszcza wobec ludzi, którzy uważają się na niewiadomo kogo). Jednak doszedłem do wniosku, że za wyrażanie własnej opinii wolałbym perm muta nie dostać.

Wiem co masz na myśli, też mam ochote to napisać.
 

huberto

Well-known member
Joined
Sep 14, 2012
Messages
1,276
Reaction score
4,639
Location
Poland
Nie jesteś uprawniona, żeby mi zadawać takie pytania ja swoje kwalifikacje i papiery mam, nikogo nie zastraszam ale zapowiadam koniec władzy "armii czerwonej", która tej władzy nadużywa poza tym skąd mamy wiedzieć, że screen nie jest sfałszowany staffowy trollu

Ja tam nie mam wątpliwości co do kwalifikacji (do leczenia psychiatrycznego) i papierów (żółtych) Funkcjonariusza.
 

Villz

New member
Joined
Apr 17, 2014
Messages
151
Reaction score
128
huberto obrazil uzytkownika tego forum, zobaczymy co zrobia tutorzy
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
1.) Zielone papiery jak coś nie żółte
2.) Próbujesz być zabawny? Nie wychodzi ci
3.) nie życzę sobie takich postów bo mnie nie znasz, to podlega pod obrazę i pytam się gdzie jest jakaś interwencja ze strony staffu za to powinien ban być ale nie ma bo administracja jak widać jest zajęta nękaniem innych graczy
 

huberto

Well-known member
Joined
Sep 14, 2012
Messages
1,276
Reaction score
4,639
Location
Poland
Przecież to żadna obraza, jedynie potwierdzenie kwalifikacji i papierów jakie posiada założyciel tego tematu, w innych okolicznościach ciężko byłoby o tak rzeczową komedię khmm khmm komendę, przepraszam za przejęzyczenie.

EDIT:
Ad 1) Chyba jednak żółte, braki w edukacji u funkcjonariusza, nie świadczy to zbyt dobrze.
Ad 2) Masz rację próbuję, lecz niektórych jeszcze to udaje mi się rozbawić więc do mistrza prób bycia zabawnym jeszcze wiele mi brakuje. Ale myślę że kilka raportów kryminalnych z życia Diamond i opanuję tę sztukę do perfekcji.
 
Last edited:

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Przecież to żadna obraza, jedynie potwierdzenie kwalifikacji i papierów jakie posiada założyciel tego tematu, w innych okolicznościach ciężko byłoby o tak rzeczową komedię khmm khmm komendę, przepraszam za przejęzyczenie.

To idź stąd nie kompromituj się nikt Ci nie każe tego czytać a tym bardziej komentować
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
a na początku próbowałem sie dogadać ze staffem ale wyraźnie widac ze są to... ugryzę sie w język - ludzie z którymi NIE WARTO wcale wchodzić w dyskusję bo to .... eh... gdybyście byli wporządku to nie byłoby takich tematow a niezadowolonych jest coraz więce!
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Witam teraz na poważnie to mój ostatni post w tym temacie, w tym poście chciałem poruszyć 2 sprawy.

1.) Temat został tylko i wyłącznie stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu obrazić kogokolwiek. Niestety ludzie nie mają poczucia humory przez co zaczęli mnie wyzywać i się spinać. Z tego powodu przenoszę się na server Pearl i jeżeli gracze na pearl będą mieli ochotę mogę ten temat kontynuować jeżeli nie poproszę o zamknięcie.

2.) Chciałbym poruszyć sprawę tutorów i zapytać czy są oni naprawdę potrzebni. Tutor z języka angielskiego to nauczyciel, czyli taki "nauczyciel" powinien siedzieć na help channelu i po prostu pomagać a nie wywoływać różnego rodzaju spiny i nadużywać władzy. Nawet jeżeli tutorzy są potrzebni to max 2 na server a nie 5, gdzie tworzy się "armia czerwona" (chodzi o pisanie na czerwono na pl chacie), którym nic nie można zrobić ani udowodnić. Moja propozycja jest taka ograniczyć liczbę tutorów do max 2 na serverze lub zlikwidować tutorów a zwiększyć liczbę GM'ów o 1 na server.

Przykład: Taką pomoc dzisiaj otrzymałem od tutora, dyskryminacja, chamstwo, huligaństwo

 

Villz

New member
Joined
Apr 17, 2014
Messages
151
Reaction score
128
zaraz tutorzy zaczną pisać o sobie jacy oni są wspaniali i jacy pomocni. Szkoda, że mało jaki użytkownik o nich tak napisze.
 

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
Dla mnie żałośni są Ci, którzy w ogóle podjęli dyskusję w tym GÓWNO temacie. Łącznie z PA staffem.
Aż mnie oczy bolą, jak widzę coś takiego.
Wy macie do cholery jasnej pomagać i pilnować czatu, a nie prowokować, cwaniakować i siedzieć w tego typu tematach, które sieją tylko raka w Waszych mózgach.
Przykro mi, że muszę użyć tak mocnych słów, ale ich wykorzystanie jest w pełni świadome i uzasadnione.
Obudźcie się ludzie i odpowiedzcie sobie na pytanie, czy zasługujecie na pozycję tutora.
A Ty Lisek dorośnij. Mimo, że stworzyłeś ten temat dla jaj, żartów, to musisz zdawać sobie sprawę, że tym tematem prowokowałeś tutorów do obrony - jak np. sprawa z Himbeere, w której to Ty pierwszy ją obraziłeś, wycinając screena.
 

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Jak Vakri to i ja polece troszeczkę mocniej i bardziej merytorycznie.
Nie zgodze się z argumentem, że tutorów powinno być max 2 na server lub o 1 Gma więcej. Tutorów mogłoby być dwóch (aktywnych) na każdy channel, wtedy miałoby to sens - jeżeli o to ci chodziło to zignoruj ten punkt.
Co do prowokacyjnych zachowań tutorów, to jest to poprostu śmiechu warte, Himbeere zachowuje się jak wściekła gimnazjalistka, która myśli, że wszystko jej wolno (I niestety tak jest a przynajmniej tak to wygląda) - po tylu reportach dziwie się, że jeszcze nie wyłapała demota.
Inną śmieszną kwestią jest, że ludzie, którzy "uciekają" przed diamondową tutornią do nas, na pearla, są bardzo wporządku i nie ma z nimi problemu (wspomniany już Olimeczek), tylko taki pro TIP dla tutorów z diamonda, jak chcecie szacunku to szanujcie innych i bądźcie wobec nich wporządku - to działą <confirmed>.
Co do Liska to najzwyczajniej w świecie ciśnie beke z całej sytuacji i uśmiał się przy tym temacie chyba najbardziej - inicjatywa fajna, ale wykonanie kiepskie 2/10.
co do ostatniej części wypowiedzi Vakriego, jak już tak usiadłem na tej himbeere to dokończe: Ona, jako tutor, powinna nie dawać się prowokować, zresztą ma ku temu możliwości - ktoś obraził ją na PW - mute i koniec rozmowy, proste. W momencie, kiedy tutorzy dają się prowokować, robi się gównoburza w grze i na forum to jest coś nie tak. Jak już gdzieś pisałem, jak tutor ma problem z ogarnięciem ludzi i czatu to jest to tylko i wyłącznie jego wina, albo się dogadać, co odnosi się do w/w szacunku, albo mutować nie dająć się prowokować. Tutor który daje się prowokować to nie tutor - proste.
Odnośnie jednego ze screenów, tutor nie ma prawa odmówić pomocy odnośnie tego, co jest w jego zakresie obowiązków oraz wymaganej wiedzy, czyż nie?

Podsumowując, albo kształtujemy szacunek Tutorzy <=> Gracze, albo trzymamy lokalnych trolli krótko i nie dajemy się prowokować - proste.
 

Bogdan

Member
Joined
Dec 2, 2012
Messages
59
Reaction score
45
Jak Vakri to i ja polece troszeczkę mocniej i bardziej merytorycznie.
Nie zgodze się z argumentem, że tutorów powinno być max 2 na server lub o 1 Gma więcej. Tutorów mogłoby być dwóch (aktywnych) na każdy channel, wtedy miałoby to sens - jeżeli o to ci chodziło to zignoruj ten punkt.
Co do prowokacyjnych zachowań tutorów, to jest to poprostu śmiechu warte, Himbeere zachowuje się jak wściekła gimnazjalistka, która myśli, że wszystko jej wolno (I niestety tak jest a przynajmniej tak to wygląda) - po tylu reportach dziwie się, że jeszcze nie wyłapała demota.
Inną śmieszną kwestią jest, że ludzie, którzy "uciekają" przed diamondową tutornią do nas, na pearla, są bardzo wporządku i nie ma z nimi problemu (wspomniany już Olimeczek), tylko taki pro TIP dla tutorów z diamonda, jak chcecie szacunku to szanujcie innych i bądźcie wobec nich wporządku - to działą <confirmed>.
Co do Liska to najzwyczajniej w świecie ciśnie beke z całej sytuacji i uśmiał się przy tym temacie chyba najbardziej - inicjatywa fajna, ale wykonanie kiepskie 2/10.
co do ostatniej części wypowiedzi Vakriego, jak już tak usiadłem na tej himbeere to dokończe: Ona, jako tutor, powinna nie dawać się prowokować, zresztą ma ku temu możliwości - ktoś obraził ją na PW - mute i koniec rozmowy, proste. W momencie, kiedy tutorzy dają się prowokować, robi się gównoburza w grze i na forum to jest coś nie tak. Jak już gdzieś pisałem, jak tutor ma problem z ogarnięciem ludzi i czatu to jest to tylko i wyłącznie jego wina, albo się dogadać, co odnosi się do w/w szacunku, albo mutować nie dająć się prowokować. Tutor który daje się prowokować to nie tutor - proste.
Odnośnie jednego ze screenów, tutor nie ma prawa odmówić pomocy odnośnie tego, co jest w jego zakresie obowiązków oraz wymaganej wiedzy, czyż nie?

Podsumowując, albo kształtujemy szacunek Tutorzy <=> Gracze, albo trzymamy lokalnych trolli krótko i nie dajemy się prowokować - proste.

Kim jesteś i co zrobiłeś z neutralnym Sziperem? A co do grona wściekłych gimnazjalistów to dodałbym jeszcze michalaka
 
Back
Top