What's new

Welcome!

zbugowane konto

Status
Not open for further replies.

zbity95

New member
Joined
Dec 17, 2015
Messages
6
Reaction score
0
Witam mam problem grałem wczoraj jak zawsze w PA i nagle mnie rozłączyło od tego czasu nie mogę się zalogować na żadną postać na tym kącie wie ktoś może o co chodzi ? bana na pewno nie dostałem bo nic takiego nie robiłem nick postaci na której grałem przed zbugowaniem to : Virgardium Leviosa
 

zbity95

New member
Joined
Dec 17, 2015
Messages
6
Reaction score
0
wtf niby za co takiego poproszę o ss jak ja prawie wogole nigdzie sie nie udzielam
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,143
Poczekaj na odpowiedź kogoś ze Staffu. Ja tylko wyjaśniłem dlaczego nie możesz się zalogować.
 

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,612
Reaction score
31,481
Location
Poland.
wtf niby za co takiego poproszę o ss jak ja prawie wogole nigdzie sie nie udzielam

Jeśli mówisz na pl chacie, że robię loda z dojazdem, to teraz się dziwisz?


Możesz dostać undelete po tygodniu, ale na to się składa kilka czynników, i oczywiście sam powinieneś wiedzieć jakich ^^.
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,143
Mój komentarz jest tu zbędny, ale jednak się na niego pokuszę.
Co za patola..
 

zbity95

New member
Joined
Dec 17, 2015
Messages
6
Reaction score
0
przepraszam czy napisałem Raissa robi loda ? czy napisałem aga ? mi nawet o tobie dziewczynko nie chodziło bo nie jesteś tu jedyną kobietą :)
 

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,612
Reaction score
31,481
Location
Poland.
przepraszam czy napisałem Raissa robi loda ? czy napisałem aga ? mi nawet o tobie dziewczynko nie chodziło bo nie jesteś tu jedyną kobietą :)
Poza faktem, ze 90% graczy zna moje imię i tak się do mnie zwraca, ale skoro tak to traktujesz, to nie mamy o czym rozmawiać.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top