What's new

Welcome!

Problem z zalogowaniem

Status
Not open for further replies.

Foxiowof

New member
Joined
Oct 17, 2014
Messages
3
Reaction score
0
Witam ,od wczoraj mam problem z zalogowaniem się do gry . Problem dotyczy moich postaci i na diamond i na pearl.
Podczas gry zaloguje się na konto i wybieram postać wyskakuje napis "Prosze czekać. Łączenie z serwerem gry.." i tak przez 10 - 20 minut,pewnie byłoby i dłużej gdyby chciało mi się czekać. Nie jest to wina klienta ,próbowałem się logować i na classiku i na tym nowszym. Bez skutku ,efekt dalej ten sam. Robiłem także nowe postacie ,na żadną nie mogę się zalogować. Z tego co widzę ,gracze ciągle są na serwerze także jest to tylko problem dotyczący mojego konta.

Jakieś pomysły?!


Edit : Na inne konta też nie mogę się zalogować..
 
Last edited:

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,613
Reaction score
31,501
Location
Poland.
Zablokowałam Twoje konto za nadużywanie błędu w grze. Mogę je odblokować, pod warunkiem, że oddasz pieniądze w ten sposób zdobyte, tj 15,049HD
Jeżeli się zgadzasz, i wyślesz parcelem całą kasę zaraz po zalogowaniu, to daj mi znać.
 

Foxiowof

New member
Joined
Oct 17, 2014
Messages
3
Reaction score
0
Pozwól w takim razie mi chociaż zalogować się na konto i napisz do mnie. Chcę z Tobą w jakiś sposób pogadać ,a prv msg na forum działa od 15 postów..

Edit : Pisz w grze pod nickiem Marvolo
 
Last edited:

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,613
Reaction score
31,501
Location
Poland.
zaloguj się na maina. Masz konto odblokowane. Bedę czekać na parcel z kasą, którą powienieneś wysłać lub pokemonami, które za nią kupiłeś. Możesz je prędzej sprzedać i wysłać kasę.
 

Foxiowof

New member
Joined
Oct 17, 2014
Messages
3
Reaction score
0
Podaj mi swój nick ,nie za abrdzo wiem do kogo . Poza tym najpierw daj mi ze Sobą chwilę porozmawiać
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top