What's new

Welcome!

Czekam na unbana od 13-11-11

Drax

New member
Joined
Jan 19, 2011
Messages
134
Reaction score
4
Witam, jak mogliście zauważyć, na unbana czekam dosyć długo, do tej pory żadnej z adminów się nie wypowiedział... Nie grałem dość długi czas, a tu nagle chce wejść i nie mogę, gdyż mam usunięte konto reason Destructive Behaviour :eek: Chciałbym otrzymać wyjaśnienie z jakiego powodu mam tego bana, bo naprawdę nie mam pojęcia. Tu jest link do oryginału, pozdrawiam i liczę na wypowiedź administratora... http://46.105.24.210/showthread.php?11377-Account-deleted-why&p=114277&posted=1 Postać, na której grałem to Drax.
 
Last edited:

Hipek

New member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,676
Reaction score
802
Location
Poland, Elbląg
Rozmawiałem dziś (dosłownie przed chwilą) z Hohenheimem, ponieważ myślałem, że to on cię zdeletował. Otóż nie. Zrobił to Nino, na postaci Pac-pac czy jakoś tak, niestety do decyzji administratora nie mamy prawa się wtrącać.
 

Drax

New member
Joined
Jan 19, 2011
Messages
134
Reaction score
4
Rozmawiałem dziś (dosłownie przed chwilą) z Hohenheimem, ponieważ myślałem, że to on cię zdeletował. Otóż nie. Zrobił to Nino, na postaci Pac-pac czy jakoś tak, niestety do decyzji administratora nie mamy prawa się wtrącać.

Poważnie? :eek: Zapomniałem wgl, że ja tą postać miałem, a nie mógłbyś przynajmniej dowiedzieć się za co dostałem bana, albo, żeby ten ban był tylko na tę postać pac-pac? Proszę Cię, chociaż się dowiedz... Możliwe, że miałem włam czy coś...
 

Hipek

New member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,676
Reaction score
802
Location
Poland, Elbląg
Szczerze lepiej byś zrobił jakbyś odświeżał temat na forum anglojęzycznym. Może Nino by go zerknął albo coś. ^^"
 

Drax

New member
Joined
Jan 19, 2011
Messages
134
Reaction score
4
Odświerzam go już od 2 miesięcy ;p Ciężko jest otrzymać pomoc... Gdyby gamemasterowi byli adminami byłoby znacznie łatwiej, a tak, zanim coś się odzyska to mija pół roku ehh. Nie masz z nim jakiegokolwiek kontaktu?:< Jeszcze nadzieje mam, to chyba dobrze.
 
Back
Top