What's new

Welcome!

Insulting + racist

Status
Not open for further replies.

dokogos

New member
Joined
Nov 2, 2014
Messages
26
Reaction score
12
Hello,
i've had a fun time fighting for a spawn vs some guy, then he decided to call his friend. Everything was alright by the time he started insulting my mom, calling me a "nigga" and wishing me death. Imo that kind of people should be punished for doing such a pitiful things.
obraza1.jpg
There is a link to imgur if the image is too small https://imgur.com/35pgtkV

Greetings,
Damior
 

xGero

Banned user
Joined
Apr 16, 2020
Messages
67
Reaction score
54
Location
SzczecinBetter
Hi, nice pic, i mean there are so true words lmao :D and they shouldn't be banned just like you. Stop crying and keep trying to exp with somebody !
And not wishing dead, I just wanted to cheer you because your idea doesnt work, so i wanted cheer your ks ! And what is funny, piszesz posta po angielsku jak masz polskiego ss, gratulacje umyslu, dopingowalem go zeby w koncu cos sksul bo mu nie szlo i odebral to za życzenie smierci, takze pozdro i z fartem w nastepnym tryhardowaniu (tutaj nie udane wiec sie poplakal :( )
A I NOTATKA DLA POSTA ZE MOGLES WYSLAC CALA ROZMOWE A NIE ODKAD ZACZALEM CIE WYZYWAC :) JA OSOBISCIE SS NIE MAM BO NIE ZGLASZAM RANDOMOW
 
Last edited:

maestro50

Banned user
Joined
Mar 7, 2015
Messages
30
Reaction score
90
,,and wishing me death'' Pokaż całą rozmowę, bo nie widać, by Ci groził śmiercią xD Widać, że lubisz dramatyzować
 

dokogos

New member
Joined
Nov 2, 2014
Messages
26
Reaction score
12
Nie będę się z nim ani jego kolegami wdawał w rozmowy, ten kto jest do tego uprawniony zdecyduje. I to jest cala rozmowa, przyszedł zaczął wyzywać.
 

xGero

Banned user
Joined
Apr 16, 2020
Messages
67
Reaction score
54
Location
SzczecinBetter
Nie będę się z nim ani jego kolegami wdawał w rozmowy, ten kto jest do tego uprawniony zdecyduje. I to jest cala rozmowa, przyszedł zaczął wyzywać.

Chłopie juz tak improwizujesz, bo wyrwałeś fragment gdzie napisałem najwięcej, tym bardziej ze nigdzie ci nie życzyłem śmierci i jest to okłamywanie zagranicznych cmow/gmow/tutorow którzy nie znają tego języka...
 

maestro50

Banned user
Joined
Mar 7, 2015
Messages
30
Reaction score
90
Nie będę się z nim ani jego kolegami wdawał w rozmowy, ten kto jest do tego uprawniony zdecyduje. I to jest cala rozmowa, przyszedł zaczął wyzywać.

Ale czy Ty myślisz chociaż troszeczkę? Z jakimi kolegami nie chcesz dyskutować? Napisałeś, że groził Ci śmiercią, a ja Ci napisałem, że na podstawie tego ss'a tego nie widać, więc oskarżyłeś kogoś bezpodstawnie o coś poważnego.
 

Misfit

Well-known member
Joined
Nov 14, 2019
Messages
211
Reaction score
440
Wczoraj polakpatriota wyzywal mi rodzine, gildie, oraz oczywiscie mnie, zyczyl smierci i przeszkadzal w robieniu elementala stawiajac pokemona na wejsciu, mam to w dupie wiec nie bede robic screenow takich akcji, ale trzymam kciuki za osobe ktora wstawila tutaj posta, pozdrawiam
 

xGero

Banned user
Joined
Apr 16, 2020
Messages
67
Reaction score
54
Location
SzczecinBetter
Wczoraj polakpatriota wyzywal mi rodzine, gildie, oraz oczywiscie mnie, zyczyl smierci i przeszkadzal w robieniu elementala stawiajac pokemona na wejsciu, mam to w dupie wiec nie bede robic screenow takich akcji, ale trzymam kciuki za osobe ktora wstawila tutaj posta, pozdrawiam

Kiedy cie wyzwalem? Nigdy nie obrazilem wam gildi tylko 2 osoby ktore obrazaly mi rodzine, natomiast na elementalu swietnie sie bawilem z GM'em. Ktory musial otworzyc wam kamienie bo nie umieliscie 2 otworzyc :D
 

Misfit

Well-known member
Joined
Nov 14, 2019
Messages
211
Reaction score
440
"obys kys zaliczyl", no wcale nie zyczyl mu smierci XDDD
 
Last edited:

Misfit

Well-known member
Joined
Nov 14, 2019
Messages
211
Reaction score
440
prawdopodobnie tej podistocie chodzilo o "kill yourself", jest to swego rodzaju namawianie do samobójstwa
 

maestro50

Banned user
Joined
Mar 7, 2015
Messages
30
Reaction score
90
prawdopodobnie tej podistocie chodzilo o "kill yourself", jest to swego rodzaju namawianie do samobójstwa

no ale to bazujesz na ,,prawdopodobnie''? Weźcie ludzie nie róbcie idiotów z siebie publiczne, bo tylko ośmieszacie innych z tej gildii
 

xGero

Banned user
Joined
Apr 16, 2020
Messages
67
Reaction score
54
Location
SzczecinBetter
prawdopodobnie tej podistocie chodzilo o "kill yourself", jest to swego rodzaju namawianie do samobójstwa

Cześc misfit, nigdy nie rozmawialem z toba na pw ale tak, to co napisales to jest "kys" ale nie jestem tak glupi jak ty zeby do skrotu ktory oznacza to co napisales, dodawac "obys" oraz "zaliczyl", jaki to ma sens? Co by to znaczylo? Obys idz sie zabij zaliczyl? Chcialbym pozdrowic lekarzy ktorzy musza zabrac tego pana na diagnoze
 

xGero

Banned user
Joined
Apr 16, 2020
Messages
67
Reaction score
54
Location
SzczecinBetter
Kys=ks i tak jak juz wspomnialem dramatyzujacy misficie nie napisalbym "obys idz sie zabij zaliczyl" bo to nie ma sensu jak twoje odpowiedzi, drazysz to samo, tak kys znaczy "idz sie zabij" ale rowniez jest to synonim do "ks" a ewidentnie naszemu placzkowi to nie szlo wiec napisalem zeby cos sksul. Ja naprawde doceniam checi i starania ze az musiales wkleic nam link co znaczy "kys" ale niestety, taki glupi nigdy nie bylem zeby pisac "obys idz sie zabic zaliczyl". Idz sobie w lola na eune pograj czy cos.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top