What's new

Welcome!

Beta Testy

zurek132

New member
Joined
Apr 7, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Jak kto? b?dzie wiedzia? kiedy b?d? beta testy niech tu napisz i czy ju? jest zamkni?ta lista czy nie Jak co? to niech GM Polski zapisuje sobie tych polaków którzy b?d? chcieli by? beta testerami
 

mlody2321

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
42
Reaction score
0
z tego ci mi wiadomo to Open Beta bd 20 ;] a Zamkni?ta Beta teraz 15 ;p ale daty zawsze mog? si? zmieni? ;];]
 

Fellers

New member
Joined
Apr 2, 2010
Messages
59
Reaction score
0
Location
Poland/Lord Of North
Zamkni?te beta maj? ruszy? 15 i trwa? do 20, tak? :?

ps. jestem ciekaw czy b?dzie us?uga kupna DACC przez sms, chocia? bardzo w to w?tpi?.
 

mlody2321

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
42
Reaction score
0
hmm ;p mog?o to by? ale na poczt? si? bardziej op?aca bo ka?dy kto uko?czy? 13/14 lat ?? ;p nie pami?tam to mo?e i?? na poczt? i zrobi? przelew i bd taniej ni? sms na pewno;p
 

mlody2321

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
42
Reaction score
0
;p spox no moim zdaniem bdzie tak ?e za sms z 20zl+Vat ;D a na poczt? z 10zl albo troch? dro?ej
 

Fellers

New member
Joined
Apr 2, 2010
Messages
59
Reaction score
0
Location
Poland/Lord Of North
Kto wie czy w ogóle b?dzie system sms ;D bo jako? sobie tego nie wyobra?am.

najlepiej jak by wypowiedzia?a si? jaka? osoba z GTW - Grupa Trzymaj?ca W?adz?.
 

Notjet

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Lepiej i tak SMS bo nie ka?demu si? chce i?? na poczt? (mo?e tez jecha? jak ma daleko) i robi? przelew..
 

mlody2321

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
42
Reaction score
0
;p no ja te? mam z tym problem ?e nie chce si? i?? na t? poczt? ale mo?na te? zrobi? przelew przez internet jak kto? ma w?asne konto bankowe lub poprosi? rodzica/opiekuna lub rodze?stwo ;D
 

NEMEZIS

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Uwa?am ?e SMS-em by?oby szybciej i ?atwiej, aczkolwiek powinni zrobi? kilka rodzajów systemu p?atno?ci, ?eby ka?dy móg? wybra? jaki sposób jest dla niego wygodniejszy/lepszy.
 

mlody2321

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
42
Reaction score
0
NEMEZIS w 100% zgadzam si? z tob? ;] ?e powinno by? kilka sposobów kona dacc ;] PozDro
 
D

Deleted_iKoob

Guest
mlody2321 said:
no to jest oczywiste ?e si? kupuje jak najtaniej ;p

Jak najtaniej = przelew. Niestety operatorzy zabieraja ~60% kwoty z kazdego SMSa.
 
Back
Top