Welcome!

Recent content by Argiks

  1. A

    Tolerancja okiem graczy PA.

    co wy mnie tak cytujecie ja tylko za?artowa?em xD ja wie?e w ?ycie pozaludzkie skoro istniej? ludzie to dlaczego ma nie istnie? inna rasa ?? przecie? przestrze? kosmiczna to nie tylko nasz uk?ad s?oneczny ale s? przecie? galaktyki a na ka?dej z nich uk?ady :) tak?e.... przemy?lcie xD a propo...
  2. A

    Tolerancja okiem graczy PA.

    nie martw si? wygini?ciem rasy ludzkiej xD kosmici nas sklonuj? xD
  3. A

    Tolerancja okiem graczy PA.

    a propo tego obojniactwa wpisz w wikipedii obojnak i obojniak wyjdzie to samo :) nie ma ró?nicy :D ale wpisz xD i nie chcia?em nowego postka wbija? i co wysz?o ?? hehe wi?c twoja poprawa mojego s?owa by?a zb?dna, obydwa s?owa s? poprawne
  4. A

    Tolerancja okiem graczy PA.

    ekhm... pisze si? obojniak-pojedy?cza obojniaki-mnoga wpisz nawet w google obojnaki lub obojnak
  5. A

    Tolerancja okiem graczy PA.

    dobra panowie,panie i obojniaki ka?dy ma prawo do w?asnego zdania i nie powinno si? go krytykowa? je?li nie zgadzacie si? z opini? osoby wy?ej to nie powód ?eby si? k?óci? :) ka?dy ma przecie? prawa i obowi?zki :) to tyle dzi?kuj? i polecam si? na przysz?o?? :D
  6. A

    Serwery

    hehehe pozwólcie ?e si? wtr?c? yy.... wi?c tak to chyba jest forum o pokach :P a nie o tematach homo-rasistowsko-?ydowskich dziwi? si? ?e dyskutujecie na te tematy xD ale wyra?anie swoich pogl?dów w stylu cytuje "Wszystko ma swoje granice. Facet powinien by? prawdziwym facetem" lub "Ja nie...
  7. A

    Beta ?

    Jeste?cie totalnymi po****** debilami, kretynami i noob'ami po cholere si? k?ócicie ?? za?o?yciel jest takim samym noob'em jak i Kogucik który "grzecznie mu odpowiedzia?" wszyscy wchodz? na forum ?eby si? czego? dowiedzie? o starcie, a nie ?eby s?ucha? waszej k?ótni !! napisa? bym to w ka?dym...
  8. A

    Wszystko o No Chyba Tak.

    Normalnie komedia si? uk?ada czy SySiO i Bonifacy przeprosz? moda ?? czy Bonifacy jest w ci??y ?? czy No Chyba Tak jest prawdziwym ojcem ?? czy vudo123 jest w to wmieszany ?? tego dowiecie si? w nast?pnym odcinku !!
  9. A

    Zapraszam na pokequiz

    i tu bym si? k?óci? ;) ale spoko, zrobi? co? trudniejszego (jak mi si? zachce :D) x2 czekajcie cierpliwie :D
  10. A

    Zapraszam na pokequiz

    mówisz trudniejszy a nie masz 100% ;)
  11. A

    Zapraszam na pokequiz

    OOOooOOO spodoba?o si? :D
  12. A

    Serwer

    tego nikt nie wie. Mówi? ?e od 1tyg-3tyg ale ja tam nie wiem :) nawet sami admini,moderatorzy ani nawet twórcy tego niewiedz? :D to tyle ;) czekaj cierpliwie
  13. A

    Prosze o wypowied? osób, które wiedz? napewno.

    Re: Prosze o wypowied? osób, które wiedz? napewno. Ju? jest temat z takim pytaniem ;) a nazywa si? 'Jedno pytanie!' Prosi? by? Admina o zamkni?cie :)
  14. A

    Poke Quiz

    Wszyscy cierpliwie czekamy na start PA :) by umili? wam atmosfer? i by czas mile mija? zrobi?em pokequiz !!! Serdecznie Zapraszam !!! wersja Polska ;) Polish Version http://www.funtest.pl/test/pokemonquizz/ a tu wersja Angielska ;) English Version...
  15. A

    Zapraszam na pokequiz

    Wszyscy cierpliwie czekamy na start PA :) by umili? wam atmosfer? i by czas mile mija? zrobi?em pokequiz !!! Serdecznie Zapraszam !!! wersja Polska ;) Polish Version http://www.funtest.pl/test/pokemonquizz/ a tu wersja Angielska ;) English Version...
Back
Top