What's new

Welcome!

Tolerancja okiem graczy PA.

OG Kray-Z

New member
Joined
Dec 3, 2010
Messages
70
Reaction score
0
Poruszyli?my t? kwesti? w innym temacie, tutaj j? kontynuujmy.

Poower12pl said:
No dobrze ale pokolenia si? zmieniaj? ... powstaj? :
-Pokemony
-Dzieci neo....
A Homoseksualizm jest do?c znany ja tam jestem tolerancyjny nie mam nic do Homo...

OG-Kray-Z
To mo?e szukaj Homoseksualistów i pal na stosie? :D

// Nie doczyta?em

Chyba nie wierzysz w to co mówisz... :D
Jak ju? to nie znikn? Homoseksualizmy ale raczej wi?cej "gatunków" Typu dzieci Neo , Pokemony itd.. :D

Owszem, pokolenia si? zmieniaj?. Nie przeszkadza mi, ?e dwóch m??czyzn czy dwie kobiety darz? si? nawzajem mi?o?ci?, je?li jest im dobrze w takim zwi?zku i oboje s? szcz??liwi to nie mam ?adnego prawa, a tym bardziej powodu by ingerowa? w ich ?ycie. Jak zorganizuj? sobie ?ycie seksualne to ich sprawa, jednak dzieci nie powinni mie? - przynajmniej teraz. Co innego, gdy mowa o peda?ach, nie homoseksualistach. Peda?y ró?ni? si? tym, ?e robi? z siebie idiotów i manifestuj? w ka?dej mo?liwej sprawie byleby si? tylko pokaza?. To si? pewnie wi??e z brakiem akceptacji w?ród spo?ecze?stwa, ale có? si? dziwi?. Wspominaj?c o paleniu na stosie wcale nie mia?em na my?li, ?e takie rozwi?zanie sprawy mi odpowiada. Napomnia?em tylko, ?e kiedy? te? byli homoseksuali?ci i tak ich za?atwiano, nie jest to jaki? wymys? XXI wieku. Dlaczego homoseksuali?ci nie powinni mie? dzieci? Dzieci b?d? mia?y skrzywion? psychik? przez taki zwi?zek. Dzieci widzia?yby, ?e inni rówie?nicy maj? mam? i tat?, a ono ma powiedzmy dwie mamy. To jak wyt?umaczy? dziecku, ?e jest mama #1, jest mama #2, ale taty nie ma? Owszem, s? zwi?zki bez ojca ale nie ko?czy si? to dobrze. Jasne, ?e s? przypadki takie, w których matka daje sobie rad? z wychowaniem dziecka. Ale jak wyja?ni? dziecku zwi?zek mi?dzy matkami? I do której matki dziecko ma zwraca? si? per mamo? Do obu?

Czekam na wasze odpowiedzi, poruszyli?my teraz spraw? homoseksualizmu, ale to temat do dyskusji nie tylko o tym.

//Edit: Dlaczego mówisz, ?e nie wierz? w to co mówi?? (tj. pisz?) Wcale nie twierdz?, ?e homoseksualizm zniknie. Nie ma o tym mowy. A dzieci neo i pokemony to ju? jest inna sprawa.
 

Hulk

New member
Joined
Dec 3, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Hehe... Ja to z was nie mog? to jest Forum o Pokemonach a wy piszecie o tolerancji, homoseksualizmie, itp.. No we?cie ludzie... ;]] Dajcie Sobie z tym spokój albo piszcie na PM :D
 

Argiks

New member
Joined
Sep 29, 2010
Messages
23
Reaction score
0
dobra panowie,panie i obojniaki ka?dy ma prawo do w?asnego zdania i nie powinno si? go krytykowa?
je?li nie zgadzacie si? z opini? osoby wy?ej to nie powód ?eby si? k?óci? :)
ka?dy ma przecie? prawa i obowi?zki :)
to tyle dzi?kuj? i polecam si? na przysz?o?? :D
 

Poower12pl

New member
Joined
Oct 22, 2010
Messages
60
Reaction score
0
No wiesz ... to jest troch? "Kalectwo dla dziecka" ale jezeli dobrze wychowasz dziecko nie b?dzie mia?o CI tego za z?e... ale zawsze b?dzie czu?o t? pustk? w sercu... aczkolwiek chyba rzadko zdarzaj? si? takie Adopcje/Porody ..
 

OG Kray-Z

New member
Joined
Dec 3, 2010
Messages
70
Reaction score
0
Hulk said:
Hehe... Ja to z was nie mog? to jest Forum o Pokemonach a wy piszecie o tolerancji, homoseksualizmie, itp.. No we?cie ludzie... ;]] Dajcie Sobie z tym spokój albo piszcie na PM :D

Wyjd?, naprawd?. Jest to forum dyskusyjne i mamy prawo rozmawia? o czym nam si? ?ywnie podoba. Je?li si? w??czasz do dyskusji - prosz? bardzo. Dyskutowali?my na temat tolerancji wi?c zak?adam temat, ?eby nie ?mieci? innym. Ot co. Nie b?d? rozmawia? na pw z kilkoma osobami na raz, tutaj mo?e to przeczyta? ka?dy i ka?dy mo?e si? wypowiedzie?.
 

Kajotos

New member
Joined
Nov 23, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Zielony moge wiedzie? dlaczego ka?esz im i?? na pm?
SPecjalnie za?o?yli temat,?eby tu rozmawia? a nie na pm wi?c to jest zb?dne.
 

OG Kray-Z

New member
Joined
Dec 3, 2010
Messages
70
Reaction score
0
Hulk said:
Hehe... Ja to z was nie mog? to jest Forum o Pokemonach a wy piszecie o tolerancji, homoseksualizmie, itp.. No we?cie ludzie... ;]] Dajcie Sobie z tym spokój albo piszcie na PM :D

Wyjd?, naprawd?. Jest to forum dyskusyjne i mamy prawo rozmawia? o czym nam si? ?ywnie podoba. Je?li si? w??czasz do dyskusji - prosz? bardzo. Dyskutowali?my na temat tolerancji wi?c zak?adam temat, ?eby nie ?mieci? innym. Ot co. Nie b?d? rozmawia? na pw z kilkoma osobami na raz, tutaj mo?e to przeczyta? ka?dy i ka?dy mo?e si? wypowiedzie?.

Argiks said:
dobra panowie,panie i obojniaki ka?dy ma prawo do w?asnego zdania i nie powinno si? go krytykowa?
je?li nie zgadzacie si? z opini? osoby wy?ej to nie powód ?eby si? k?óci? :)
ka?dy ma przecie? prawa i obowi?zki :)
to tyle dzi?kuj? i polecam si? na przysz?o?? :D

Obojnaki* by the way. Oczywi?cie ?e tak, ca?kowicie popieram Twoje s?owa. Po to tworzy si? fora DYSKUSYJNE, ?eby DYSKUTOWA?. Nie narzucono nam odgórnie ?adnego okre?lonego tematu, wi?c mamy woln? r?k?.

Poower12pl said:
No wiesz ... to jest troch? "Kalectwo dla dziecka" ale jezeli dobrze wychowasz dziecko nie b?dzie mia?o CI tego za z?e... ale zawsze b?dzie czu?o t? pustk? w sercu... aczkolwiek chyba rzadko zdarzaj? si? takie Adopcje/Porody ..

Pewnie, je?li kto? jest pouk?adanym cz?owiekiem na poziomie i jest pewny tego, ?e poradzi sobie z wychowaniem dziecka w takim zwi?zku i jest w stanie wychowa? dziecko na porz?dnego cz?owieka to nie widz? problemu. Rzecz w tym, ?e nie ka?dy jest w stanie temu podo?a?, a je?li rz?d zezwoli?by na zwi?zki homoseksualne i wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne to na pewno trzeba by?oby my?le? o wszystkich, a nie tylko o osobach, które dadz? sobie rad?. Takich osób jest naprawd? niewiele.


/Kurwa, zamiast da? edit klikn??em quote. Wybaczcie missa.
 

Argiks

New member
Joined
Sep 29, 2010
Messages
23
Reaction score
0
ekhm... pisze si? obojniak-pojedy?cza obojniaki-mnoga wpisz nawet w google obojnaki lub obojnak
 

Lucaseq

New member
Joined
Oct 23, 2010
Messages
284
Reaction score
33
Szczerze jest mi to oboj?tne jakie kto ma wyznania i jakiej jest narodowo?ci (nie licz?c cyganów z?odziei) tym bardziej ?e nasz kraj jest "demokratyczny".
Problem le?y w mentalno?ci ludzi którzy nie wiedz? co si? dzieje na ?wiecie mimo ?e kurtyny która dzieli?a Europ? na 2 cz??ci ju? nie ma, tacy ludzie s? przeciwni nowym rzecz?. Brak te? jest tolerancyjnej m?odzie?y, ale to chyba problem wi?kszo?ci ?wiata.
 

Poower12pl

New member
Joined
Oct 22, 2010
Messages
60
Reaction score
0
Wiesz najbardziej mi zal tych dzieci ... jak je wychowasz to ok... ale jak nie / nie dasz rady - Oddajesz do adopcji/dziecko idzie do OHP .. itd... :< a? mi si? nie chce pisac xD
 

Tummi

New member
Joined
Nov 28, 2010
Messages
369
Reaction score
6
Location
Poland
Tak... potem b?dzie
tatu? #1 i tatu? #2 ,
mamusia #1 i mamusia #2
i gatunek ludzki umrze... Powodzenia :)
 

Argiks

New member
Joined
Sep 29, 2010
Messages
23
Reaction score
0
a propo tego obojniactwa wpisz w wikipedii obojnak i obojniak wyjdzie to samo :)
nie ma ró?nicy :D
ale wpisz xD

i nie chcia?em nowego postka wbija? i co wysz?o ??
hehe wi?c twoja poprawa mojego s?owa by?a zb?dna, obydwa s?owa s? poprawne
 

Poower12pl

New member
Joined
Oct 22, 2010
Messages
60
Reaction score
0
Ludzie staj? si? rasistami przez g?upie Stereotypy... np:
Polacy to pijacy - Nie zgodz? si? z tym aczkolwiek Polak my?li ze to wyró?nienie i chleje jak chlor wino/wód?/piwo i pó?niej pretensje do ca?ego ?wiata ?e Polacy Pij? ... a sami to jeszcze prowokujemy..
 

OG Kray-Z

New member
Joined
Dec 3, 2010
Messages
70
Reaction score
0
Poower12pl said:
Wiesz najbardziej mi zal tych dzieci ... jak je wychowasz to ok... ale jak nie / nie dasz rady - Oddajesz do adopcji/dziecko idzie do OHP .. itd... :< a? mi si? nie chce pisac xD
No w?a?nie w tym rzecz. Dlatego pary homoseksualne moim zdaniem nie powinny mie? przyzwolenia na wychowywanie dzieci.

Tummi said:
Tak... potem b?dzie
tatu? #1 i tatu? #2 ,
mamusia #1 i mamusia #1
i gatunek ludzki umrze... Powodzenia :)
Gatunek ludzki nie wymrze, bo je?li tak mia?oby by? to ju? dawno gatunek ludzki by wygin??. Homoseksuali?ci byli wcze?niej i nic takiego si? nie wydarzy?o. Co prawda jest ich teraz albo wi?cej, albo o nich g?o?niej, ale to jeszcze za ma?o.

Argiks said:
a propo tego obojniactwa wpisz w wikipedii obojnak i obojniak wyjdzie to samo :)
nie ma ró?nicy :D
ale wpisz xD
No w?a?nie, co za ró?nica?

Poower12pl said:
Ludzie staj? si? rasistami przez g?upie Stereotypy... np:
Polacy to pijacy - Nie zgodz? si? z tym aczkolwiek Polak my?li ze to wyró?nienie i chleje jak chlor wino/wód?/piwo i pó?niej pretensje do ca?ego ?wiata ?e Polacy Pij? ... a sami to jeszcze prowokujemy..
Stereotypy by?y, s? i b?d?. Najgorsze w stereotypie, który wymieni?e? jest to, ?e wiele polaków si? z tego cieszy, szczyc? si? tym i s? z siebie dumni. Ja osobi?cie wola?bym by? inaczej postrzegany na ?wiecie.
 

Argiks

New member
Joined
Sep 29, 2010
Messages
23
Reaction score
0
nie martw si? wygini?ciem rasy ludzkiej xD
kosmici nas sklonuj? xD
 

Kajotos

New member
Joined
Nov 23, 2010
Messages
28
Reaction score
0
OG Kray-Z said:
Argiks said:
nie martw si? wygini?ciem rasy ludzkiej xD
kosmici nas sklonuj? xD

Na to w najbli?szym czasie bym nie liczy?.


A to dlaczego?XD
Ka?dy mo?e mie? swoje zdanie :) ja osobi?cie nie wierze w co? takiego :/ aczkolwiek gdzie? tam mo?e jest co? :]
 

OG Kray-Z

New member
Joined
Dec 3, 2010
Messages
70
Reaction score
0
Kajotos said:
OG Kray-Z said:
Argiks said:
nie martw si? wygini?ciem rasy ludzkiej xD
kosmici nas sklonuj? xD

Na to w najbli?szym czasie bym nie liczy?.


A to dlaczego?XD
Ka?dy mo?e mie? swoje zdanie :) ja osobi?cie nie wierze w co? takiego :/ aczkolwiek gdzie? tam mo?e jest co? :]

Czy co? tam jest? No ja my?l?, ?e na pewno. W poznawaniu planet zrobili?my niewielki krok, a do zbadania mamy pe?no innych planet, miliony galaktyk i innego syfu. Na pewno gdzie? istnieje ?ycie. Ale b?d? co b?d? jeszcze nie uda?o si? sklonowa? cz?owieka na Ziemi.
 

MrNegative

New member
Joined
Dec 3, 2010
Messages
10
Reaction score
0
OG Kray-Z said:
Czy co? tam jest? No ja my?l?, ?e na pewno. W poznawaniu planet zrobili?my niewielki krok, a do zbadania mamy pe?no innych planet, miliony galaktyk i innego syfu. Na pewno gdzie? istnieje ?ycie. Ale b?d? co b?d? jeszcze nie uda?o si? sklonowa? cz?owieka na Ziemi.

Nie tyle nie uda?o si? co po prostu na to nie zezwolono. Ze wzgl?du na religie, etyk? itd. Geny i komórki ju? zaczynaj? klonowa?, wi?c nied?ugo kto? spróbuje sklonowa? i cz?owieka, i podejrzewam ?e raczej jest ju? to mo?liwe.
 
Back
Top