What's new

Welcome!

Wszystko o No Chyba Tak.

Status
Not open for further replies.

Bonifacy

New member
Joined
Sep 14, 2010
Messages
27
Reaction score
0
No Chyba Tak- Gdy dosta? Modka zmieni? si? nie poznania, wywy?sza si? i w ogóle jest CENSORED CENSORED, nie dziwie si? ze niema RL ?ycia jak ca?y dzie? sp?dza przed komputerem, pewno ma max 12 lat.

jakby niemia? modka to by si? nawet nie odzewa?. pozdro.

//Wez sie ogarnij i ochlon troche.
//Zapytaj kogokolwiek co s?dzi o tobie...
//Kazdy uwaza ze jestes gówniarzem 10 letnim wiec gz.
//Placzesz bo sie na Closed nie dostales? gz x2
//btw rl zycie mam na 100% lepsze niz ty ;)
//NCT
//WARN
 

vudo123

New member
Joined
Sep 18, 2010
Messages
43
Reaction score
1
Co to ma byc? No chyba tak jest dobrym modkiem i taki tego jest final.
Wgl na grzyba zalozyles taki temat?



Ps. No chyba sa jakies newsy =) ? bo naprawde nudaaaa xd
 

SySiO

New member
Joined
Sep 28, 2010
Messages
38
Reaction score
0
No i popieram Bonifacy.
No Chyba Tak zachowujesz sie gorzej niz dziecko napewno masz max 12 lat.A jak nie masz to dawaj na skype lub ventrillo i zobaczymy ile masz.
Kozak bo ma modka gdyby nie mial modka to by sie na forum nie pokazywal znajac zycie.

//Drogie dziecko pokazywalem sie, a nawet bylem czestym bywalcem na forum zanim dostalem moda...
//Dlaczego dostalem moda? Wlasnie dlatego ze bylem aktywny na forum i pomagalem innym.
//NCT
 

Kogucik

New member
Joined
Oct 6, 2010
Messages
133
Reaction score
0
Location
Poland
Co fakt to fakt. Jak dosta?e? tego moderatora i uwa?asz si? jakby? by? jednym z twórc PA...
Wyluzuj i nie kozacz t? pot?g? moda :)
 

No Chyba Tak

New member
Joined
Sep 15, 2010
Messages
230
Reaction score
0
Location
Poland
Ehh te dzieci. spoko dzis po 20 jak wroce z pracy moge wbic na vt albo ts ;) nie ma problemu.
jestem na 100% pewien ze SySiO i Bonifacy nie maja wiecej niz 14 lat ;>
I nie, nie zachowuje si? jak 1 z tworców PA lol... Poprostu pilnuje porz?dku na forum, bo od tego jestem.
A z tego co widze to SySiO i Bonifacy placza bo nie dostali sie na Closed i zamknelem ich bezsensowne tematy.


@edit
Nie zamkne tematu bo chce zobaczyc co ciekawego jeszcze napiszecie ;)


//NCT
 

No Chyba Tak

New member
Joined
Sep 15, 2010
Messages
230
Reaction score
0
Location
Poland
Chce zobaczyc o co jeszcze b?d? p?akac i co jeszcze do mnie maj? ;P
Potem zamkne i todd usunie ;)
 

Shady1090

New member
Joined
Oct 6, 2010
Messages
189
Reaction score
4
Location
Poland
W grze mo?e troch? irytuj?cy jest jak wi?kszo?? ludzi, ale jakby? si? z nim zakolegowa? (w jaki? sposób) to by? inaczej pisa? (nie, nie jestem jego koleg?, znajomym nic z tych rzeczy).
Bonifacy po twoich postach s?dz?, ?e sam nie masz wi?cej ni? 15-16la wi?c nie wiem na co liczysz pisz?c 'on ma 12lat!!@'. Czyta?em niektóre posty NCT i twoje :eek:
Streszczaj?c to :
  • Ty piszesz bzdury, zero.
    NCT pomaga, moderuje forum.

Pozdrawiam milutko.

@Dó?
:D
Zapowiada si? druga moda na sukces.
 

Argiks

New member
Joined
Sep 29, 2010
Messages
23
Reaction score
0
Normalnie komedia si? uk?ada

czy SySiO i Bonifacy przeprosz? moda ??
czy Bonifacy jest w ci??y ??
czy No Chyba Tak jest prawdziwym ojcem ??
czy vudo123 jest w to wmieszany ??

tego dowiecie si? w nast?pnym odcinku !!
 

nibycheater

New member
Joined
Oct 2, 2010
Messages
55
Reaction score
0
NCT nie jest wcale sztywnym go?ciem, gra?em z nim na PA i normalnie z nim gada?em jak z normalnym cz?owiekiem, a nie jak z wywy?szaj?cym si? kolesiem. Na PW te? normalnie z nim rozmawiam, wi?c nie wiem czemu si? go czepiacie, ma moderatora pilnuje porz?dku na forum. W sumie taki jest jego obowi?zek.
 

Suka Diabla

New member
Joined
Sep 16, 2010
Messages
134
Reaction score
0
kurwa mac jebane cwele sami macie po 12 lat ja pierdole macie problem to wyplaczcie sie mamie zeby nie No Chyba Tak to byscie polowy info nie mieli i na chuj takiego posta piszesz?? wez sie ogarnij omg masz jakis problem do no chyba to napisz do niego a nie posty bijesz GZ
wiec jesli macie cos do No Chyba Tak
to macie cos do mnie a jesli macie cos do mnie to macie przejebane

@no chyba tak musisz mi i tak dac warna za uzywanie wulgaryzmow a ale co zrobisz trza byc fair
@i tak dla waszej informacji to no chyba ma 24 lata i niedawno urodzilo mu sie dziecko czego gratuluje oczywiscie;]]
 

Bonifacy

New member
Joined
Sep 14, 2010
Messages
27
Reaction score
0
Szkoda mi na was s?ów widz? ze szykuje si? drugie PO, wi?c niema sensu w to gra?, Alba Wszystko olewa, tak jak Admin z PO wi?c wiecie co "JEBIE WAS I NA WAS SRAM"

Pewno druga gra si? szykuje dla kasy pozdro.

PS
mam 18 lat.
mog? w ka?dej chwili wbi? na VT czy tam skype.
 

vudo123

New member
Joined
Sep 18, 2010
Messages
43
Reaction score
1
Argiks said:
Normalnie komedia si? uk?ada

czy vudo123 jest w to wmieszany ??


hahaha ;D znam No chyba tak z gry nie raz napisze do niego cos w stylu "Hi co robisz i poprosze o pomoc albo mu za spamuje nieraz" a co do tematu bez sensu jest ale jak no chyba tak chce zobaczyc co o nim napisza to prosze bardzo ;x
 

Suka Diabla

New member
Joined
Sep 16, 2010
Messages
134
Reaction score
0
omg bonifacy zrob jaki kolwiek swoj server o tematyce po/wodbo mialem swoje wodbo i wiem co to jest byc adminem i jak by to w skrocie powiedziec mozna poprostu dostac chuja do glowy od takiej masy noobasow naraz jesli chcesz to przekonaj sie sam... postaw se swoj server itp jak dasz rade zrobic baze danych itp itd.. ^
 

Bonifacy

New member
Joined
Sep 14, 2010
Messages
27
Reaction score
0
Suko Powiem ci jedno nie znasz mnie wiec niemów ja stworzy?em WoDBo, DBKO, z Crashem i Hajbosem wi?c Zamknij Ju? t? brudn? jape

PS/
Jacolos HeRe.
 

vudo123

New member
Joined
Sep 18, 2010
Messages
43
Reaction score
1
Dobra przesadzacie z wulgaryzmem wiec albo sb albo skype?
Jak sie nie skonczy poprosze Nino zeby zamknal ten temat.
 

vudo123

New member
Joined
Sep 18, 2010
Messages
43
Reaction score
1
hahah od kogo ;D?


Ps. Suka diabla mam dla ciebie fajny avatar pasuje =)
Code:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://republika.pl/blog_av_4810773/7388001/tr/kobieta_i_diabel.jpg&imgrefurl=http://donna-maria.blog.onet.pl/&usg=__CPZ-C8MGsWR2YhR-DXVRS90DtGY=&h=462&w=662&sz=76&hl=pl&start=61&zoom=1&tbnid=9NB37u5cVX85HM:&tbnh=129&tbnw=172&prev=/images%3Fq%3DSuka%2BDiabla%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1024%26bih%3D585%26tbs%3Disch:10%2C1824&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=147&ei=a5a0TMa_OszAswbO8vmbCA&oei=UJa0TKWEDNmd4AaMu8CgDQ&esq=5&page=5&ndsp=16&ved=1t:429,r:7,s:61&tx=11&ty=14&biw=1024&bih=585
 

Suka Diabla

New member
Joined
Sep 16, 2010
Messages
134
Reaction score
0
jacolos o_O i ty kurwa wypowiadasz sie wgl na temat olewania ludzi hahahahahahahah

a avatarek 1 klasa;]
 
D

Deleted_iKoob

Guest
Bonifacy> gratuluje, jeste? pierwszym zbanowanym userem.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top