What's new

Welcome!

Beta ?

Status
Not open for further replies.

Kogucik

New member
Joined
Oct 6, 2010
Messages
133
Reaction score
0
Location
Poland
Ku*** chyba ju? si? o to pyta?em ! Jeste? taki ograniczony czy tylko takiego udajesz ?
 

Argiks

New member
Joined
Sep 29, 2010
Messages
23
Reaction score
0
Jeste?cie totalnymi po****** debilami, kretynami i noob'ami
po cholere si? k?ócicie ??
za?o?yciel jest takim samym noob'em jak i Kogucik który "grzecznie mu odpowiedzia?"
wszyscy wchodz? na forum ?eby si? czego? dowiedzie? o starcie, a nie ?eby s?ucha? waszej k?ótni !!
napisa? bym to w ka?dym temacie tego typu ale wiem ?e i tak dostane jakiego? wara albo co? w tym stylu ;)
a wracaj?c do tematu 'my?cie zanim co? napiszecie' !!!
to tyle dzi?kuje :D
 

Kogucik

New member
Joined
Oct 6, 2010
Messages
133
Reaction score
0
Location
Poland
Nast?pny, bo co ma "noob" do pisania g?upot na forum ? Jednak wida? kto tu jest ograniczony.
 

niedziu94

New member
Joined
Oct 12, 2010
Messages
40
Reaction score
0
JEzu , wy to lubicie srac ogniem ... czlowiek sie pyta kulturystycznie o cos a wy z mord? jak zwykle. Wy to jakies ADHD macie czy cos? Chcialem sie dowiedziec o ktorej bedzie online jutro ... JEZU !
Edit@@
ok , dowiedzialem sie o ktorej mniej wiecej bedzie online ... temat do zamkniecia , by niebylo spamu takiego jaki jest Up^ . Jesli trzeba prosze o danie mi warna , ale dla tych co sie nabluzgali tez by sie przydala jakas kara.
Dziekuj? ###
 

gromekowka

New member
Joined
May 1, 2010
Messages
23
Reaction score
0
Kto ma widziec o ktorej ^^ jak nikt nie pisal i nie wiadomo moze byc nawet dopiero o 23 i.
 

Kogucik

New member
Joined
Oct 6, 2010
Messages
133
Reaction score
0
Location
Poland
Dok?adnie Pan z góry mówi, a ja ju? te? zada?em takie pytanie i trzeba by?oby troch? poszuka?, a nie zak?ada? zb?dne tematy.
 

niedziu94

New member
Joined
Oct 12, 2010
Messages
40
Reaction score
0
Przez ostatni tydzien niemoglem na dluzej posiedziec na kompie z prostego powodu ... brak czasu . Prosz? o wyrozumialosc z waszej strony , a nochyba o zamkniecie tematu aby niebylo Spamu .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top