What's new

Welcome!

Wasze Pytania

Suka Diabla

New member
Joined
Sep 16, 2010
Messages
134
Reaction score
0
1.Kiedy server on
-22 pa?dziernik(pi?tek)
2.Ile potrwa open beta
- 20/30 dni
3.Czy wszyscy którzy pisali posty typu kiedy b?dzie online s? je#@!#$ noobami
-Tak s?

@No chyba tak ju? pisa? ?e je?li zobaczy posty z takimi pytaniami to poleca warny....
jak dla mnie to bany powinny lecie? do 2300roku na 300lat tak jak to si? robi w innych grach ;)
tylko nie piszcie ze kto? ma neo i se ip zmieni bo mam na to wyje.... :)

@Je?li macie jakie? pytania piszcie tutaj udziele wam odp i piszcie tylko pytania ?eby si? spam nie robi? bo potem trudno odp znale?? i wgl

Pozdrawiam :)
 

Legendary

New member
Joined
Oct 21, 2010
Messages
12
Reaction score
0
ja mam takie jedno pytanie... odnosnie vip/pacc/dacc - jak zwal tak zwal, z tego co wyczytalem ma byc przez PayPala... cos o sms tez bylo wiec... jaka bedzie forma kupowania premium?
 

Suka Diabla

New member
Joined
Sep 16, 2010
Messages
134
Reaction score
0
Legendary said:
ja mam takie jedno pytanie... odnosnie vip/pacc/dacc - jak zwal tak zwal, z tego co wyczytalem ma byc przez PayPala... cos o sms tez bylo wiec... jaka bedzie forma kupowania premium?

pacc bd do kupienia za 6$ albo 8$ jakos tak nie pamietam dokladnie bd mozna kupic pacca w grze tak jak bylo na po br i paypal tylko bo sms shopu jeszcze nie widzialem zeby ktos to robil i wgl
 

Kogucik

New member
Joined
Oct 6, 2010
Messages
133
Reaction score
0
Location
Poland
3.Czy wszyscy którzy pisali posty typu kiedy b?dzie online s? je#@!#$ noobami
-Tak s?
4.Czy za?o?yciel tematu wie co to je#@!@$ noob ?
-Nie, nie wie :)

Czy wiesz w ogóle co to noob ?
Pozdrawiam m?drego za?o?yciela tematu.
 

Suka Diabla

New member
Joined
Sep 16, 2010
Messages
134
Reaction score
0
noob-to ty(kogucik)
newbie-to ktos niedoswiadczony a ty kogucik patrzysz tylko zeby posta napisac qrwa pisalem zeby nie spamowac tutaj tylko sie pytac a nie zal mi cie poprostu nie bede pisal "12stolatku" do cbie bo wiek niema znaczenia liczy sie umysl... ^
 

Suka Diabla

New member
Joined
Sep 16, 2010
Messages
134
Reaction score
0
chcesz cos to pisz pw a nie spamoj......................................................................................
 
Back
Top