What's new

Welcome!

Taxer Pogromca Diamond

Status
Not open for further replies.

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
czesc w dziejszym poscie nie bedzie zbyt duzo screenow przez event i questy ktore robie/robilem.
tak wiec zaczynajmy :)
lvl :)
L8Cnntt.png

catch torkoal niestety juz wczesniej zlapalem w jakies 450gb ale w sumie nie pogardze szczegolnie ze wpadl 55lvl czyli juz taki pelnoprawny z wszystkimi movesami :)
ze-ifKD.png

catch 176 (hb3) troche sie nameczylem zeby zlocic potrzebne itemki 80clefairy plushy 100 flame orbow ale przynajmniej podczas locenia orbow wpadl torkoal :] a catch z boxa tez nie jest zly przynajmniej nie bede musial go lapac ;]
4sm5xMu.png

catch 177 :]
ukZTBIa.png

niestety to juz prawie koniec screenow poniewaz przez event i questy nie mam kiedy lapac pokow :<
a tutaj maly dodatek idac sobie spokojnie po 2 misje z eventu napotkalem 3 takie przebrzydle kreatury chociaz o tyle dobrze ze po kolei a nie na raz :> w sumie dawaly po 10k expa wiec calkiem spoko ;p
AMRUqAh.png
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
witam dzisiaj krotko i zwiezle moze pod koniec sie rozpisze ale zobaczymy :] tak wiec
lvl 141 :]
wUr8omj.png

catch snoruntow chcialbym dodac ze kazdy ktory wpadl jest male ;]
TfL9syA.png

moje nowe pokemony ktore zamierzam expic :] w sumie nie wrzucalem tak jak wczesniej poniewaz tylko arbok ma jakis tm a konkretnie venom blast w przyszlosci dorzuce jescze poison gas :]
rLUfh6u.png

catch 178
piUUtNa.png

catch 179 w sumie na ss nie widac ale wpadl chyba w 50ub? moze troche wiecej ale na pewno mniej niz 100 xd
nljGTG.png

catch 180 bydle nie pokemon 1,1k gb na niego musialem zmarnowac ;L
D4psLD0.png

catch 181 :]
qxwKZ8u.png

i w sumie co moge napisac hmm moze zacznijmy od tego ze razem z "Lee Powracaa" zalozylem gildie "Dies Irae" i zapraszamy aktywnych i ogarnietych graczy lvl nie ma znaczenia jezeli potrafisz grac i masz ambicje by wbic wiekszy :]
i w sumie to na tyle jak cos mi sie przypomni to edytuje po prostu :confused:
edit: no to w sumie powiem tak zamierzam grac raczej w sposob nie zlape jakiegos poka to go nie uzywam oraz zamierzam kolekcjonowac poki i miec przynajmniej po 1 sztuce kazdego ;]
 
Last edited:

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
witam po dluzszej przerwie. zwykle wrzucalm co 2-3 dni cos ale teraz byl event robilem taski do papoi locilem itemki expilem nowego poka itd wiec nie bylo co wrzucac wiec prosze nacieszcie swe oczy moimi ss:]
catch 182
yj5Ps2z.png

catch 183
5E3-h_k.png

lvl up
9C8ZIK-.png

lvl up moj i crawdaunta hehe
NkggAMo.png

a tutaj moja nagroda z eventu chcialem dostac wszystko byle nie zebre i co? zobaczcie sami
vTQzrbg.png

nie zebym mial jakis do niej uraz czy uwazal ja za gorsza po prostu kolejny electric a chcialem co ciekawszego
naszczscie ktos obok byl niezadowolony z tegoz pokemona a tak sie sklada ze to jego najbardziej chcialem dostac z tego eventu :]
q6wQjDk.png

poza tym robie teraz papoi akutalnie task na c onixa :]
z pokow to dzisiaj tyle ale pomyslalem ze same pokemony to w sumie sa wszedzie jak ktos chce ogladac 500 keczy i lvl upow to selasor zaprasza
tak wiec w moim lt bede wrzucal zdjecia z wycieczek rowerowych. aktualnie planuje schudnac okolo 20kg (obecna waga ~100kg xd)
45zddah.png

6BwolS0.png

f_PQiMt.png

ZEhLjf.png

powyzsze zdjecia wykonane na zamku olsztyn albo raczej na tym co z niego zostalo w sumie moglem podjechac gdzies indziej niz od dupy strony i zrobic zdjecie calosci ale zapomnialem :l
z gory tez moglem zrobic ale jestem za gruby zeby taszczyc rower na sama gore ;p
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
Dawno go nie było tutaj. Chyba za bardzo się wziął za siebie, że zapomniał o swoim temacie : D.
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
CZOLEM po dlugiej przerwie wracam do gry chyba prawdopodobnie XD
23:23 Sr. Eko: You have purchased 30 premium days.
no wiec wrzuce zalegle kecze i lvl upa do tego jakies foty czy cos i lece expac bo dacc sie marnuje :]
184 na ss nie widac ale z tego co pamietam to wyrzucilem jakies 3,3-3,5k :]
MHQw8EM.png

185 i 186 z kb3 troche smieszna historia ale okazalo sie ze na takim lvl nie mialem zrobionego kb3 i jb2 :llll XDDDD 1kb3 zrobilem a 2 kupilem ;p (A co stac mnie)
sWEi-cM.png

187
A1urnp2.png

188 w sumie z tego boxa nie bylo praktycznie dla mnie nic tylko ledian (chyba) i to co spadlo modlilem sie zeby mi spadlo to co spadlo i sie udalo :]
uFRFI5.png

189
wP8sUT7.png

lvl up ;D
MM8d21F.png


no to moze tera cos poza pokemonami jak zwykle
no moze jeszcze zostanmy przy pokemonach ale troche innych tak wiec
dragonite jasna gora i tlum ktory biegl (A ja razem z nimi jak lemming) niestety dragonite postanowil zrobic "chmurka elo" ;<
hyM-bEF.jpg

a tutaj typowy przykald "trust me im an engineer"
9T-o6pE.jpg

a tu moj krzywy ryj jak ktos nie chce patrzec to umieszczam go w spoilerze xd
Spoiler:
2FGWbOJ.png

fbGdDPa.png


a tutaj mily widoczek zrobiony przez mistrza fotografii :]
IBesVpv.png

edit lub tez nie ostatnio jak chcialem wjebac to na forum czyli no /\ jak kupilem dacca tera zostalo dni 11 (nie gralem prawie) wyjebalo forum tak to bylo by wczesniej XD
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
korzystajac z okazji ze sie nudze a serv off wrzuce wiec pare ssow z keczami :)
kecz 190 troche zepsuty ss ale myslalem ze wyszedl jak trzeba na venu rzucilem z 1.6k okolo nie jestem pewien :l
a1CyEFM.png

191 troche uparty gejot ;L
WT1j-1y.png

192 bardzo trudny kecz !
1Ca69qv.png

jako ciekawostke na szybko moge podac moja aktualna pozycje w rankingu
Z_37BSV.png

i to tyle w sumie bo nima o czym pisac
ps:selasor dej no poexpic na ice ;(
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
elo dzisiaj bez nowych keczow bo siedze jak selasor na ice ;L (za sprawa tego ze ogarnalem wkoncu 6 steel czyli team taki jaki chcialem i musze go wyexpac ;D)

snorunt x6 btw 6 male bo female sa dla slabych trenerow kazdy wie ze male ma wiekszy dmg ! :]
f4_RClg.png

piloswine nr 2 troszke uparty ;L
mGIzJI2.png

piloswine nr 3
NtWdbIv.png

piloswine nr 4 w sumie smieszna sytuacja ten pilo i sneasel ktory jest nastepny wpadly w ciagu 10 sekund :eek:
gUCOQ4m.png

sneasel troszke uparty ale za to w kombo z piloswiniakiem
4pwgObA.png

lvl 145
MrgLdcZ.png

lvl 146
m8E4Z5m.png

ps: mam nadzieje na 150 do niedzieli ;D uda sie?
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
czolem towarzysze ! w dzisiejszym wydaniu bedzie .... zreszta nie chce mi sie pisac zobaczcie sami

193 (lekka cenzura ze wzgledu na nieodpowiednie slownictwo gejucha z pa)
f2lFaCm.png

194
B6Hsj1R.png

195 tutaj zainstniala ciekawa sytuacja lapalem sobie milftanka i ogladalem cos na yt nagle wbijam ubic respa patrze sequel przylecial i chcial polapac no mowie spoko to sobie nie polapie bo ja siedze a tu ubijam i wpada hehe chyba nie musze pisac ze sequel byl bardzo zadowolony z tego powodu :]
HeesPE.png

ps:no mial byc 150 a wyszlo gowno miala byc okupacja na ice od rana a wstalem o 13 no i tyle :<
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top