What's new

Welcome!

Taxer Pogromca Diamond

Status
Not open for further replies.

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
Witam wszystkich serdecznie w moim life thread. bedzie to "kontynuacja" tego co zaczalem w gildyjnym life thread "Ainz ooal gown" http://www.padventures.org/forum/showthread.php?37366-Guild-LT-Ainz-Ooal-Gown-%28Diamond%29. z pewnych przyczyn opuscilem te gildie a prowadzenie life thread nawet mi sie spodobalo wiec nie zamierzam przestawac. tak wiec nie marnujac waszego czasu na czytanie moich wypocin zapraszam do ogladania moich ss :).
154
zI6fEoo.png

155 Nidorina F troche zepsulem ss ale bywa :rolleyes:
lb879BU.png

156 wrozbita maciej ;)
H5uuOfT.png

cgw3c0.png

157
JzEQEVB.png

158 rowniez troche zepsuty ss bo mialem otwarty polish chat i musialem zrobic ss screen shu ;p
_rob5tO.png

159
oj_e9nA.png

160 okolo 740-750gb rzucilem niestety na ss nie widac
ywBHVru.png

161 troche fartowny ale rowniez zacny.
deS51yx.png

edit: prawie zapomnialem no ale trudno. chcialbym rowniez napisac ze moim celem jest top 10 diamond w keczu :)
a tutaj moja aktualna pozycja ktora bede aktualizowal po kazdej paczce keczow w tym temacie.
9tnhC2-.png
 
Last edited:

koles

New member
Joined
Dec 31, 2011
Messages
1,282
Reaction score
654
he forgot something
83afec0b0d7011d45c6e5120470d95e1.jpeg


Butterfree catch

Nie czytajcie chatu.
 
Last edited:

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
Witam ponownie w moim temacie niestety dzisiejszy dzien nie byl zbyt owocny wiec nie mam za duzo screenow ;<.
lvl up a wlasciwie powrot do 137 poniewaz przez zabawe pewnego czlonka staffu ocenzuruje aby nei wiadomo bylo o kogo chodzi Ra*s*a stracilem kolo 70% lvla.
2Bi2KSW.png

vR8j1KM.png

a teraz troche moich nowych nabytkow ktore sobie sprawilem :)
j5d-Co9.png

L_6z1tB.png

ghMrFaq.png

SHfra3f.png

a tutaj to nad czym teraz pracuje. troche przeklete miejsce jest 120+ dewford bywa tak ze padam tam i po 2x z rzedu nie ubijajac zadnego respa a lacznie padlem tam z 50x ale aggrona musze zlapac i nie ma ch... we wsi hehe
_dKCyBE.png
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
siema! ostatnie 2 dni sa dla mnie bardzo uciazliwe pewien pokemon bardzo sie opiera (Aggron) ale ja wierze w to ze uda sie go zlapac!
jKwpILC.png

tak wiec teraz sa jakies kecze
162kecz bardzo uparty tyle balli to jeszcze na nic nie rzucilem ma nadzieje ze aggron wejdzie szybciej niz on ;L
h4DOcki.png

rhydon nr2 hehe jakos 450gb
e8QkWGm.png

kecz 163 w sumie calkiem kozacko wyszedl z tym skillem goldaka ;p
2uip9Px.png

oraz lvl up 138 ;)
UrSHlaI.png

no mam nadzieje ze przyszle dni beda bardziej owocne jesli chodzi o kecze :) do zobaczenia w nastepnym poscie hehe
l7D06z5.png

qQjQuFL.png
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
dzisiejszy dzien mimo problemow i tym ze server przez wieksza czesc dnia byl off moge zaliczyc do "udanych" zlapalem to co chcialem i przenosze sie do nowego miejsca w celu keczowania :)
kecz 164 moze na ss nie widac ale seedot mimo tego ze jest "medium" byl bardzo uparty rzucilem 110gb i jakos 130-140ub (wpadl w ub).
dpjJ7Zn.png

165 wkoncu nareszcie po wielu godzinach wpadl co niezwykle mnie raduje ze moge opuscic to przeklete miejsce w ktorym padlem z 50x ....
NPV7iNG.png

a tutaj moj nastepny target oraz obecne miejsce w rankingu keczy :)
05tozzL.png

1IR17qg.png

poza tym chcialbym sie wypowiedziec w pewnym temacie a mianowicie rebalans nie wiem i w sumie nie chce wiedziec kto dokladnie jest za niego odpowiedzialny ale gra chyba w inna gre niz my zeby nerfic i tak slabe juz poki (magnezone i mory) to jest jakas porazka.
poza tym nr 2 nie wiem czy lepiej prowadzic to tak jak teraz zeby wrzucac post co 1/2 dni czy np raz w tygodniu z wieksza ilsocia keczy i lvli ale w sumie to samo wyjdzie czy bedzie mi sie chcialo i czy bede nadazal aby miec co wrzucic co te 1/2 dni.
w takim razie mam nadzieje ze milo sie czytalo i zapraszam ponownie hehe.
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
Giezet.
Wrzucaj co pare dni ale nie raz na tydzień. Za dużo na raz xD. Chyba, że niewiele tego będzie.
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
no nie mam pojecia jak tym razem zaczac wiec zaczne tak i przejde do konkretow :) w dzisiejszym dniu zlapalem pare pokemonow no i wpadl lvl co w sumie nie jest dziwne biorac pod uwage ze exp jest x2 to fajnie szybko leci ;).
tak wiec catch nr 166 ledwo widac ale tam jest 223gb ;p
E7LehQu.png

catch nr 167
cnyWjb.png

a tutaj kolejny masq cos tam tak btw nie zwracajcie uwage na chat kazdy pisze czsasami glupoty XD
H55hHFw.png

catch 168
ytiMSpb.png

oraz lvl up ;)
FxBWtx8.png

EDIT 2 ;l zapomnialm wrzucic moje nowe nabytki ;l
ozP2ii.png

EoHVEWp.png

agrona zamierzalem sam wyexpic po zlapaniu ale uznalem ze taniej wyjdzie kupic juz z tm :)
074JPNa.png

nie wiem co napisac jako ciekawostke wiec wrzuce wam hotkeye z gaypaczem ktory oznajmil ze bardzo chcie sie znalezc w lt :)
poza tym teskt kierowany na ss byl w jego strone wiec to jego wina ze tak wyszedl ;<
15:47 Gazpaczjo [136]: rznij mnie dzis 22:55 Gazpaczjo [111]: jakis niedojebany jestem 22:55 Gazpaczjo [111]: chcesz mnie wyruchac? 11:51 Gazpaczjo [111]: ja mam pecha w homoseksualizmie zawsze mnie ktos wykorzysta i zostawi 22:50 Gazpaczjo [111]: lubie sie oddawac 22:50 Gazpaczjo [111]: mezczyznom 20:27 Gazpaczjo [138]: ja pomocna reka sluze 20:27 Gazpaczjo [138]: nawet zwale komu trzeba 19:22 Gazpaczjo [111]: mnie sie nie daje XD 19:22 Gazpaczjo [111]: chyba ze do buzi 00:52 Gazpaczjo [110]: powalimy sobie konia? razem ale osobno xD 15:04 Gazpaczjo [111]: caly czas mnie jebia w dupe
edit: prawie zapomnialem ale w sumie nie chce mi sie juz robic ss wiec po prostu wkleje ;p
22:57 Used 587 great balls[0.0587%], 5 ultra balls[0.001%] on Sudowoodo.
22:57 Used 1016 great balls[0.1016%], 18 ultra balls[0.0036%] on Golem.
 
Last edited:

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
jeśli myślisz, że wklejanie takiej rozmowy jest fajne to się pomyliłeś.
 

Gruby Mietek

New member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
437
Reaction score
673
Location
Australia
Taxer ale fajnie ze dodałeś ta rozmowę, przynajmniej na twoim lt jest ciekawie i milo się na to patrzy w porównaniu do innych lt w polskim dziale, pozdrawiam.
Ps. Fajny Aggron xD
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,968
Reaction score
4,144
jeśli myślisz, że wklejanie takiej rozmowy jest fajne to się pomyliłeś.

Tylko, że to wszystko to wiesz, tak dla żartów : D.
Taxer jeszcze trochę i top10 twoje !
 

tosterek

Banned user
Joined
Apr 9, 2014
Messages
135
Reaction score
176
Location
Poland
witam jako ze server jest off poniewaz prawdopodobnie startuje event to ja akurat wykorzystam ten czas i napisze kolejny post w moim lt :)
tak wiec przejdzmy do keczy
169 w sumie zlapany troche przypadkiem przelatywalem i zobaczylem ze jest ich duzo to pomyslalem ze rzuce z 50ub sprobuje szczescia no i pyklo ;)
WSw6xM3.png

170 byleby byl ;p
_k9doB8.png

171
b6l278l.png

172 niby medium a jednak troche uparty ;p
Cu8Lyro.png

173
sOgj2F9.png

174 to niestety moj ostatni "medium" kecz ;<
rE9Izyt.png

175 i moj "cel" zlapany hehe szkoda tylko ze tak smieszny lvl, chcialem go wyexpic ale biorac pod uwage ze ma tylko 2 ataki raczej po prostu kupie sobie troche wiekszy lvl bo nie ma sensu meczyc tego ;L
FHbjFE3.png

a jaki dodatek na dzisiaj? w sobote u mnie rozpetala sie niezla burza chodnikiem plynal strumien a w niektorych miejscach na ziemi wygladalo jakby spadl snieg hehe udalo mi sie uwiecznic ten moment lecz tym co mialem pod reka (Stara cegla hehe)
edit: zapomnialem dodac moja obecna pozycje w rankingu ;L
QxybJ5n.png
 
Last edited:

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
go go top 10 =] dobrze Ci idzie oby tak dalej!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top