What's new

Welcome!

Rekrutacja do gildii Freedom Riders.

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
FREEDOM RIDERS

poszukuje aktywnych, rozmownych i wyjątkowych osób na serwerze Diamond

dokladnie to co ja mam czyli jestem aktywny, rozmowny i wyjatkowy w szczegolnosci ta ostatnia cecha najbardziej mnie charakteryzuje.
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
odpowiedzi nie dostalem wiec rozumiem ze przyjeto moja propozycje? ale niestety rozmyslilem sie bo ide do SM. konkurencja GORA!!!!
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
poprosze o pytania do rekrutacji bo chce zlozyc wniosek rekrutacyjny a nie wiem czego odemnie oczekujecie. Jesli nei bedzie pytan to poprostu cos o sobie napisze. TO tak: jestem olimeczek gram tu od okolo 5-6lat z przerwami okolo 4 lat. Jestem po studiach inz. mgr dr i prof. Jestem inz. geodezji mgr astronomii dr tez astronmii i prof. kosmonautyki. Co roku zglaszam do NASA papiery zeby przyjeli mnie do pracy. Chce poleciec jako pierwsza ekipa na marsa, ktory lot jest zaplanowany w 2034 roku.
 

berollo

New member
Joined
Mar 28, 2013
Messages
491
Reaction score
204
Niestety Olimku Twoje podanie jest zbyt słabe. Rekrutacja jest zamknięta :) Gracze będą zapraszani tylko wtdy gdy będziemy chcieli i wybrani przez nas :) Dziękujemy za zgłoszenie :)
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
to pojde jeszcze dalej studiowac co innego naucze sie wszystkich jezykow i bede wam rozwiazywal zadania domowe.
 
Back
Top