What's new

Welcome!

Pytanie do koob

Ghoost

New member
Joined
Dec 26, 2010
Messages
52
Reaction score
0
Ostatnio na polish czacie pojawila sie plotka, ze kazdy pokeball obojetnie czy super czy great ma taki sam % do zlapania, ze podobno macie to dopiero zrobic.Czy to prawda?
Podobno ktos z teamu komus powiedzial tak,ze w nastepnym updacie dopiero bedzie naprawione.
 

Loniu

New member
Joined
Dec 27, 2010
Messages
20
Reaction score
2
to chyba prawda bo wczoraj straciłem 200 ultra bali na złapanie 1 pokemona i nie złapałem ;//
 
Last edited:

Loniu

New member
Joined
Dec 27, 2010
Messages
20
Reaction score
2
to jestem ciekaw czemu straciłem 200 ultra bali a nie złapałem ani 1 pokemona ;/
 
D

Deleted_Koob

Guest
to jestem ciekaw czemu straciłem 200 ultra bali a nie złapałem ani 1 pokemona ;/

Miales pecha. Zalezy tez co chciales zlapac - kazdy pokemon ma swoj wlasny mnoznik catch rate.
 

Loniu

New member
Joined
Dec 27, 2010
Messages
20
Reaction score
2
Graveler chciałem złapać no jak na 200 ultra bali nie moglem go zlapać to jestem ciekaw jaki ma on % na złapanie go 1% ?? czy 0.5%
 

Blueq

New member
Joined
Dec 27, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Tak samo ja miałem jak chciałem złapać clefairy a miałem 150 super bali
 

Allunos

New member
Joined
Dec 27, 2010
Messages
180
Reaction score
2
To nie prawda. Wszystko dziala tak jak powinno.

Nie chce podważać twoich słów ale możliwe ze gracze maja racje skoro ja złapałem Arboka w 5 Pb, wiem może i miałem farta ale mi się wydaje ze jednak mogło coś zawieść w waszymi systemie i mogło się coś poprzestawiać
 
D

Deleted_Koob

Guest
Nie chce podważać twoich słów ale możliwe ze gracze maja racje skoro ja złapałem Arboka w 5 Pb, wiem może i miałem farta ale mi się wydaje ze jednak mogło coś zawieść w waszymi systemie i mogło się coś poprzestawiać

To ze zlapales Arboka w 5pb nie swiadczy o niczym. Miales po prostu szczescie.
 
Back
Top