What's new

Welcome!

Problem z clientem pod Linuxa ( UBUNDU )

Status
Not open for further replies.

Hrupeg

I love Kebab
Joined
Sep 21, 2013
Messages
435
Reaction score
1,014
Location
My House
z tego co wiem, nie ma wersji na linuxa.
kiedy wejdziesz na strone mediafire gdzie jest plik do ściągnięcia to z prawej strony jest ''Can be opened with...'' i Linuxa tam nie ma. Ewentualnie mozesz sie uprzeć i ściągnąć wszystkie pliki+ patch 2.5 co był wcześniej przed wprowadzeniem nowego clienta
 

Baginsky

New member
Joined
Jun 15, 2011
Messages
65
Reaction score
78
Location
Cracovia/ Poland
Wiem, że kiedyś była wersja pod linuxa a teraz to nie wiadomo bo są 2x klient gry do pobrania, ale to jest to samo tyle, że z innego serwera.
A wiesz może gdzie można znaleźć wszystkie wcześniejsze klienty gry, patche itp?
 

Hrupeg

I love Kebab
Joined
Sep 21, 2013
Messages
435
Reaction score
1,014
Location
My House
wcześniejsze clienty nie działają, a patch możesz znaleźć gdzieś w starszych postach w sekcji ''News'' chyba
 

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,614
Reaction score
31,519
Location
Poland.
Czasami można znaleźć na necie łatki, które pozwalają programom pod windows działać na linuxie.
 

Baginsky

New member
Joined
Jun 15, 2011
Messages
65
Reaction score
78
Location
Cracovia/ Poland
Dobrze by było też wiedzieć gdzie szukać :/ Kurde Aga a nie wiesz czy staff planuje robić client pod linuxa bo jestem przekonany, że wcześniejsze wersje były do pobrania pod windowsa jak i linuxa od niedawna dopiero zauważam, że pozostały już downloady jedynie pod wina :C
 

Smierdzacy

New member
Joined
May 31, 2015
Messages
16
Reaction score
0
wersja na liuxa by się przydała :/ pograłbym w pracy bez potrzeby kombinowania :/
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top