What's new

Welcome!

Podania do Szanownych Maniaków

wiks23

New member
Joined
Feb 11, 2011
Messages
13
Reaction score
2
Jaki masz nick?Wikssx
Ile masz lat?16(od sierpnia ^^)
Ile grasz już na PA ?od 3 lat
Napisz coś o sobie. Wiktor przyszły technik elektryk. Jestem miły, w pewnym stopniu zabawny, posiadam dużą wiedze o pokemonach
Dlaczego chcesz do nas dojść ?Gra solo jest nudna więc chce się pobawić w grupie
Wcześniejsza gildia ?Było ich parę lecz nie pamiętam nazw
Jakie masz doświadczenie w grze Pokemon Adventures ?gram od 3 lat więc całkiem spore
 

Xplewex

Member
Joined
Nov 22, 2013
Messages
32
Reaction score
8
1.Xplewex
2.gimbus ^^
3.gram w PA 3 lata~
4. fan sportów zimowych ^.^
5.mam cichą nadzieje, ze ta gildia bedzie lepsze od poprzednich
6.wcześniejsza gildia Last Resort
7.konto 123lvl, wczesniej przed delete na starym koncie 70 okolo
 

zbojcas

New member
Joined
Sep 20, 2010
Messages
2
Reaction score
0
1. Szalonyszynszyl
2. 18
3. Na tym koncie z 2 miesiące
4. Damian, chodzę do 3 klasy technikum informatycznego w Oleśnicy. Towarzyski i zazwyczaj pozytywnie nastawiony
5. Poprzednia gildia się rozpadła, a słyszałem, że ta jest chyba jedyną w miarę ogarniętą
6. Kraktor Team
7. Grałem jeszcze w czasach bety ale zrobiłem sobie potem długą przerwę, teraz też zdążyłem już chyba obcykać większość rzeczy.
 

Konsument

New member
Joined
Jul 17, 2014
Messages
5
Reaction score
9
Maj nejm is Pieciros.

Mam 19lat oraz spore poczucie humoru czasem lubie kogos "podenerwowac".
Ogolnie na PA zaczalem grac 3 lata temu, no moze nie tyle grac co zalozylem swoje konta, teraz ok. po roku przerwy postanowilem wrocic
do gry. Co do doswiadczenia to gralem wczesniej 1 postacia(lvl128 z tego co pamietam
ktora dostala deleta (poczatek mojej przerwy)). Skladam podanie poniewaz chce w dalszym ciagu dreczyc swoja osoba Mietka i nie mam zamiaru dac mu spokoju. A tak serio to chce zobaczyc jak wyglada jedna z czolowych polskich gildii w pa. Moja poprzednia gildia to Kraktor Team.
Pozdrawiam._/
 

quan

New member
Joined
Jun 10, 2013
Messages
42
Reaction score
1
Jaki masz nick? Pro Ogar Quan
Ile masz lat? 16 prawie 17 xd
Ile grasz już na PA ? od 2 lat z przerwami
Napisz coś o sobie. Mam na imie Mateusz. Lubie grac w noge.
Dlaczego chcesz do nas dojść ? poniewaz guildia sie rozpadla lider usunal ja a lubie byc w guildi poniewaz zawsze mozna komus cos pomoc itp.
Wcześniejsza gildia ? smerfna rodzinka
Jakie masz doświadczenie w grze Pokemon Adventures ? no mam lvl 97 dzisiaj bedzie 98 i jutro 100 wiec moim zdaniem biorac wszystko pod uwage to srednie ;d
 

Lord Sqnik

Gamemasters
Staff member
Joined
Jan 5, 2012
Messages
1,580
Reaction score
4,267
Location
Poland
Jaki masz nick? Pro Ogar Quan
Ile masz lat? 16 prawie 17 xd
Ile grasz już na PA ? od 2 lat z przerwami
Napisz coś o sobie. Mam na imie Mateusz. Lubie grac w noge.
Dlaczego chcesz do nas dojść ? poniewaz guildia sie rozpadla lider usunal ja a lubie byc w guildi poniewaz zawsze mozna komus cos pomoc itp.
Wcześniejsza gildia ? smerfna rodzinka
Jakie masz doświadczenie w grze Pokemon Adventures ? no mam lvl 97 dzisiaj bedzie 98 i jutro 100 wiec moim zdaniem biorac wszystko pod uwage to srednie ;d

Witam \o



REK OFF
 
Last edited:

flame natsu

New member
Joined
Feb 24, 2014
Messages
25
Reaction score
0
Jaki masz nick? - Flame Natsu
Ile masz lat? - w grudniu 20
Ile grasz już na PA ? - okolo 4 lat. - to moja 5 postac :)
Napisz coś o sobie. - Gram w gry mmo od okolo 6 lat ,pracuje od 2 lat , ogolnie jestem spokojna osoba chyba ze ktos mnie wkurzy to przestaje byc mily i spokojny :) Uprawiam regularnie sport i wlasciwie jesli sa jakies pytania to moge odpowiedziec :p bo nwm co jeszcze moge napisac :)
Dlaczego chcesz do nas dojść ? Duzo dobrego slyszalem o tej gildi a pozatym widze ze ogarniete osoby ją prowadzą i w niej są i takze jest tam moj znajomy :)
Wcześniejsza gildia ? okolo rok temu ostatnia nazwy nie pamietam, cos typu traktor
Jakie masz doświadczenie w grze Pokemon Adventures ? no 4 lata gry robia swoje :)

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej wypowiedzi. CV i List Motywacyjny prześle na email :D
 

Lord Sqnik

Gamemasters
Staff member
Joined
Jan 5, 2012
Messages
1,580
Reaction score
4,267
Location
Poland
Jaki masz nick? - Flame Natsu
Ile masz lat? - w grudniu 20
Ile grasz już na PA ? - okolo 4 lat. - to moja 5 postac :)
Napisz coś o sobie. - Gram w gry mmo od okolo 6 lat ,pracuje od 2 lat , ogolnie jestem spokojna osoba chyba ze ktos mnie wkurzy to przestaje byc mily i spokojny :) Uprawiam regularnie sport i wlasciwie jesli sa jakies pytania to moge odpowiedziec :p bo nwm co jeszcze moge napisac :)
Dlaczego chcesz do nas dojść ? Duzo dobrego slyszalem o tej gildi a pozatym widze ze ogarniete osoby ją prowadzą i w niej są i takze jest tam moj znajomy :)
Wcześniejsza gildia ? okolo rok temu ostatnia nazwy nie pamietam, cos typu traktor
Jakie masz doświadczenie w grze Pokemon Adventures ? no 4 lata gry robia swoje :)

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej wypowiedzi. CV i List Motywacyjny prześle na email :D

witamy \o
 

koles

New member
Joined
Dec 31, 2011
Messages
1,282
Reaction score
654
Jaki masz nick? Maj nejm is Tatusiek
Ile masz lat? Ich bin 17 Jahre alt.
Ile grasz już na PA ? Ich spiele PA 3 lata.
Napisz coś o sobie. Maj nejm is Damian. Ich bin noob und retard.
Dlaczego chcesz do nas dojść ? Nikt mnie nie chce.
Wcześniejsza gildia ? Szanowni Maniacy czy jakoś tak.
Jakie masz doświadczenie w grze Pokemon Adventures ? Duże.
 

Gloomy

New member
Joined
Jun 26, 2013
Messages
35
Reaction score
13
Jaki masz nick? Gloomy
Ile masz lat? 23
Ile grasz już na PA ? bedzie wnet 2 lata
Napisz coś o sobie. cos o sobie:) a serio. Uparty jak osiol i twardo dyskutujacy. Jednakze uprzejmy(zazwyczaj)
Dlaczego chcesz do nas dojść ? Szukam nowej gildii a u was szczegolnie odpowiada mi "przesiew" kandydatow. Ogolnie wydajecie sie ciekawi
Wcześniejsza gildia ? Freedom riders
Jakie masz doświadczenie w grze Pokemon Adventures ? Wiele przegranych godzin. Kilka ciekawych catchow. Jednak pechunio do tych najbardziej rare
 

dave'

Well-known member
Joined
Sep 25, 2011
Messages
628
Reaction score
643
Location
home.
Jaki masz nick? Gloomy
Ile masz lat? 23
Ile grasz już na PA ? bedzie wnet 2 lata
Napisz coś o sobie. cos o sobie:) a serio. Uparty jak osiol i twardo dyskutujacy. Jednakze uprzejmy(zazwyczaj)
Dlaczego chcesz do nas dojść ? Szukam nowej gildii a u was szczegolnie odpowiada mi "przesiew" kandydatow. Ogolnie wydajecie sie ciekawi
Wcześniejsza gildia ? Freedom riders
Jakie masz doświadczenie w grze Pokemon Adventures ? Wiele przegranych godzin. Kilka ciekawych catchow. Jednak pechunio do tych najbardziej rare

Prawie jak dejfunio no i bad luck też. Ja bym tam przyjął. o/
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
jaki mam nick? bardzo znane i lubiane i szanowane olimeczek
ile mam lat? 22 i pol
ile grma juz w PA? pol roku
cos o mnie? jestem prawie inzynierem i ostatnio dali mi warunek za ocene 4, a tak to jestem lubiany, szanowany, inteligentny i dobrym graczem.
czemu do was? bo mnie lubicie
wczesniejsza gildia? lizaczki
doswiadczenie w grze? no pisalem ze gram pol roku. Jestem twardy jak suchy kij i zawsze osiagam swoj cel.
 

Lord Sqnik

Gamemasters
Staff member
Joined
Jan 5, 2012
Messages
1,580
Reaction score
4,267
Location
Poland
Jaki masz nick? Gloomy
Ile masz lat? 23
Ile grasz już na PA ? bedzie wnet 2 lata
Napisz coś o sobie. cos o sobie:) a serio. Uparty jak osiol i twardo dyskutujacy. Jednakze uprzejmy(zazwyczaj)
Dlaczego chcesz do nas dojść ? Szukam nowej gildii a u was szczegolnie odpowiada mi "przesiew" kandydatow. Ogolnie wydajecie sie ciekawi
Wcześniejsza gildia ? Freedom riders
Jakie masz doświadczenie w grze Pokemon Adventures ? Wiele przegranych godzin. Kilka ciekawych catchow. Jednak pechunio do tych najbardziej rare

Witamy \o

jaki mam nick? bardzo znane i lubiane i szanowane olimeczek
ile mam lat? 22 i pol
ile grma juz w PA? pol roku
cos o mnie? jestem prawie inzynierem i ostatnio dali mi warunek za ocene 4, a tak to jestem lubiany, szanowany, inteligentny i dobrym graczem.
czemu do was? bo mnie lubicie
wczesniejsza gildia? lizaczki
doswiadczenie w grze? no pisalem ze gram pol roku. Jestem twardy jak suchy kij i zawsze osiagam swoj cel.

Odmowa. Nie ma tu miejsca dla takich jak ty.
 

Xarions

New member
Joined
Dec 10, 2014
Messages
1
Reaction score
0
Jaki masz nick? Mavodi
Ile masz lat?19
Ile grasz już na PA ? Ogólnie gram 2 tygodnie :p
Napisz coś o sobie. Kończę technikum i mam zamiar iść na Studia Medyczne,Moje dziecko ma roczek .
Dlaczego chcesz do nas dojść ?Ponieważ lepiej się gra w dobrej atmosferze niż samemu a także zależny mi na miłej gildii .
Wcześniejsza gildia ? cocacolacompany
Jakie masz doświadczenie w grze Pokemon Adventures ? Słabe ale to da się wyćwiczyć xd
 

dave'

Well-known member
Joined
Sep 25, 2011
Messages
628
Reaction score
643
Location
home.
Olimeczka na lidera!

9b6118fba378.gif
 

bazio2004

New member
Joined
Sep 30, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Jaki masz nick? Bazik
Ile masz lat? 28 wiosen
Ile grasz już na PA ? od poczatku z przerwami
Napisz coś o sobie. Jestem milym, uprzejmym gosciem, choc czasem upartym
Dlaczego chcesz do nas dojść ? W kasynie przesiedzialem z wami kawal czasu :D, zawsze w razie potrzeby pomagaliscie, wiec wiem ze znalazl bym sie wsrod swoich.
Wcześniejsza gildia ? NiePodskakuj.
Jakie masz doświadczenie w grze Pokemon Adventures ? troche juz gram, 130 lvl sam sie nie zrobil :p.
 
Back
Top