What's new

Welcome!

Paint art "catch them all!"

Baginsky

New member
Joined
Jun 15, 2011
Messages
65
Reaction score
78
Location
Cracovia/ Poland
Jak nie chcecie rysowac pokemonow to zrobcie swoj temat. Chcialbym przypomniec ze rysujemy pokemony!

ps. jak ktos bedzie chcial byc "fajny" i robil z pokemonow pajace to poprosze staff o skasowanie postu.

Nie wiem co ci przeszkadza w tym by rysować danego pokemona wedle własnego uznania.
Jak dla mnie właśnie to jest fun a nie zrzynanie z pokedexa i nara.

Już się biorę za tą bestyję :p
 

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
Nie wiem co ci przeszkadza w tym by rysować danego pokemona wedle własnego uznania.
Jak dla mnie właśnie to jest fun a nie zrzynanie z pokedexa i nara.

Już się biorę za tą bestyję :p

Olimek ma rację. Niby tylko zabawa, ale nie róbcie z siebie błaznów i uszanujcie innych, w tym wypadku Olimka. Nie umiecie się bawić i rysować normalnie, to rysujcie tym pokemonom troll mordy, ale zachowajcie je dla siebie - na swoim kompie, a nie wrzucajcie tutaj.
 

matheo01q

New member
Joined
Aug 26, 2014
Messages
318
Reaction score
46
Olimek ma rację. Niby tylko zabawa, ale nie róbcie z siebie błaznów i uszanujcie innych, w tym wypadku Olimka. Nie umiecie się bawić i rysować normalnie, to rysujcie tym pokemonom troll mordy, ale zachowajcie je dla siebie - na swoim kompie, a nie wrzucajcie tutaj.

hahaha kto tu mowi o szacunku ,jakby byla ta zabawa szanowana to by sie zaczela,trwala i skonczyla na PL ,a nie caly server....
 

Pandel

New member
Joined
Oct 25, 2013
Messages
201
Reaction score
251
Location
Poland
A mam takie jedno pytanko. Na ch*j pier*olicie głupoty ? Jak ktoś nie chce to nie. Proste? Proste...
 

Dark Raze

Well-known member
Joined
Jan 4, 2012
Messages
531
Reaction score
1,060
Location
Discord
AtF-SEtj.png


P.s.: I know... I don't have paint skills ):

DARK RAZE

Too late (?
QnGgRNr.png


MASTER BLADE
 

Refir

New member
Joined
Mar 9, 2015
Messages
12
Reaction score
4
Nie wiedziałem Bagin, że z Ciebie taki artysta! Pogratulować talentu!
 

Nevv

New member
Joined
Nov 5, 2011
Messages
19
Reaction score
22
Bez tytułu.jpg
#40 Wigglytuff miał być ale wyszło coś takiego :D
nominuje Marcinpl bo narysował ładnego zarda :D
 
Last edited:

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
Nie potraficie sie bawic wiec zamykam temat. Zabawa polegala na tym ze rysujemy sami tak jak potrafimy w paincie. Nie bede tolerowal kopiowania obrazkow z google bo komus sie nie chcialo rysowac. W takiej sytuacji mozna sie poprostu wycofac tak jak to inni robili!

Autor tematu prosi o zamkniecie tematu.

ps. zrobcie swoj temat z ctrl +c ctrl+v jesli was to bawi.
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
przerysowac po swojemu mozna ale ctrl+c i ctrl+v to zalosne i to juz nie jest zabawa bo zaraz kazdy tak bedzie robil wiec nie widze sensu.

Prosze zamknac temat.
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,976
Reaction score
4,163
Czyli to by bylo na tyle? Jestem zrozpaczony normalnie.
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
to nie jego "pusia" wiec jego sie nie pytaj a po 2gie jest udotepniony w google i jesli nie bedziesz sie podpisywal pod obrazkiem to mozesz to sobie wydrukowac ale jesli tak jak ktos tutaj bedziesz mowil ze to twoj rysunek to bedziesz lamal prawo autorskie.

prosze o zamkniecie tematu
 
Back
Top