What's new

Welcome!

Paint art "catch them all!"

Zelricks

Well-known member
Joined
Nov 22, 2010
Messages
1,810
Reaction score
5,715
Location
Darkness City
e.e




Zelricks

AtF-SEtj.png


P.s.: I know... I don't have paint skills ):

DARK RAZE
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
proponuję wrócić z tym tematem do Polish działu bo nawet taką grę staff potrafiło zniszczyć swoimi pomysłami. Pozdrawiam
 

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
proponuję wrócić z tym tematem do Polish działu bo nawet taką grę staff potrafiło zniszczyć swoimi pomysłami. Pozdrawiam

Ale zaraz, gdzie Ty tutaj widzisz teraz jakąkolwiek złośliwość PA staffu, czy jak to ująłeś - niszczenie przez nich zabawy?
Marcin - z całym szacunkiem, ale po raz kolejny szukasz zaczepki.
Powiem więcej - mam już kur*a dość tego wszystkiego.
Ciągle macie do nas jakiś problem, prawie codziennie dostajecie jakieś update'y, Jano ciężko pracuje nad Hoenn, dostajecie nowe questy i udogodnienia, ale Wam jest mało.
Typ wykorzystuje buga, a na prośbę GMa, aby zaprzestał, ten spluwa mu w twarz i z pełną świadomością pisze i daje do zrozumienia, że będzie robił co mu się żywnie podoba nawet, jeśli ułatwia mu to grę (tak, Ride na C. Island ułatwia grę i przynosi korzyści). Pomijam to, że płacze później na forum i poraz n-ty się żegna... Żałosne. A Wy co? Wy go bronicie.
Wiecie co - pogrywajcie tak dalej. Wykorzystujcie bugi, krytykujcie postęp PA mimo, że admini się poświęcają i robią wszystko, by zachęcić do gry na serwerze. Popierajcie sobie oszustów i naciągaczy - bo co?! Wasza wola. Ale nie wymagajcie później od nas szacunku, bo dostaniecie środkowy palec.

Wywalone mam na to, jak ta wiadomość zostanie odebrana. Nie musicie mnie lubić, ale zacznijcie doceniać pracę i wkład innych, zwłaszcza w ostatnim czasie.

Do tego tematu już nie zajrzę, nie nominujcie mnie do rysowania - Marcin, to Twoja zasługa. Szkoda, bo było fajnie.
 

Villz

New member
Joined
Apr 17, 2014
Messages
151
Reaction score
128
Mało mnie obchodzi Hoen, po wprowadzeniu hoen bedzie mniej ludzi grało i jestem tego pewny. Najpierw naprawcie to co jest a potem uptade. Zacytuje twoje słowa "Popierajcie sobie oszustów i naciągaczy" my popieramy? A jak długo Krystyna_1948 bedzie sellac poki na allegro? Ja muszę grac wiele godzin aby zarobic 4k, a inna osoba kupi sobie pokemona z a 20 zl z TMami i jest dobrze. Szacho to nie tylko moja opinia a wielu graczy.
 
Last edited:

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
skoro ty jako "staff" piszesz tu po polsku to tez bede i skomentuje twoja wypowiedz. Broni tak bo bug w grze to wylacznie wina PA a nie graczy a na ss widzialem jak koles pisal cos w stylu czemu ma nie uzywac ride skoro jest to mozliwe.

Tak wiam jak staff banuje graczy. Sam jestem poszkodowany bo dostalem bana za free ktorego obiecano mi cofnac a do dzis tego nie zrobiono. Dawanie ludziom banow za tego typu powodow co ja dostalem bo GM mogl stwierdzic ze moj raport, ze moj screen byl "fake" to jest ponizej samej godnosci i kultury tej osoby co tak mnei ukarala.

Skoro admini maja tyle pracy ze osobisci przychodza do mnie na resp co kilka dni zeby mnie prowokowac i trollowac to masz racje za duzo pracy maja.

Ja osobiscie nie mialbym korzysci i profitow z ride na c islandzie

Za duzo bezsensowych banow leci.
 

Lisek1997

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
137
Reaction score
54
Dobra koniec tego pajacowania bo to już się zrobiło nudne nawet mi się już czytać tych wiecznych spin, jeżeli macie jeszcze jakieś sprawy do wyjaśnienia to nie ciągnijcie tego 1000 postami tylko wejdźcie sobie na jakiegoś skype/tsa i wyjaśnijcie to jak dorośli ludzie. Każdy potrollował pośmiał się ale dosyć tego bo już się za przeproszeniem rzygać chce czytając te forum. Nic już od siebie nie mam do dodania
 

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
1. Nigdzie nie jest napisane, że raid jest na C island zakazany, więc w ogóle nie rozumiem jakiejkolwiek formy kary (rozumiem, ze chodzi o akcje z Revonem). To, że go Hrupeg upominał mógł poprostu uznać za swojego rodzaje prowokowanie go, bo przecież każdy na C island śmiga na ride i każdy o tym dobrze wie, więc nie rozumiem dlaczego miałoby to być zabronione (fly owszem). Korzysci? Korzyści byłyby gdyby faktycznie był to bug abuse i prawie nikt tak nie robił, a że robią to wszyscy, szanse się wyrównują... to troche tak jakby zabroniono (ofc. slownie, bo nikt nigdzie tego nie napisze) używania Ride na 2x laxie w cianwood, bo przecież za szybko moge dostać się na oba spawny i inni mają "mniej", no prosze was... robicie z igły widły, a potem jeszcze mówicie, że taki Icecreamboy ma paranoje, no śmiać mi się chce.
2. Ciężko pracują nad hoenn... jakby "ciężko" pracowali nad hoenn to uwineliby się w 2 miesiące max... mapa - easy, questy, widziąc poziom questów na PA - też easy. Wkońcu dla osób które się tym zajmują zwiększenie poziomu trudności to zwiększenie statystyk, co jest śmiechu warte generalnie, ceny są do zrobienia w 2-3 dni, jeżeli osoba ustalająca je ma jakiekolwiek pojęcie o stanie ekonomii na PA + ma podane loot rate'y danych itemów... padł nawet argument "GYMowie", kiedyś w którymś temacie ktoś podał to za kolejną rzecz do zrobienia... no tak, zrobienie 8 duel NPC jest napraaawde trudne i czasochłonne - zwykłe mydlenie oczu. Co do hoenn to staff po raz kolejny popełnił ten sam błąd co z johto - zapowiedział je X czasu przed wprowadzeniem, wiedząc jak będzie to wyglądać, bo już zaczyna się wypominanie o hoenn, więc rezultaty tego błędu już widać. Na błędach trzeba się uczyć, staff w tym wypadku tego nie zrobił.
3. Co do Krystyny każdy logicznie myślący polak przeglądający te aukcje od X czasu nie ma wątpliwości kim owa osoba jest, Ty VIllz doskonale to wiesz, ja też to wiem, ale poprostu nie da się tego udowodnić :p

damn the offtop, someone tell Dark Raze that he's nominated...
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Vakri z całym szacunkiem... tutora masz od tygodnia wiec sie tak nie podniecaj. Temat był w polishu to było ok, przenieście go tam z powrotem i sami sie bedziemy dobrze bawić

ps. temat dotyczy malowania w paincie a Ty poruszyłbyś nawet temat imigrantów w polsce gdybyś coś o nich wiedział. Trzymaj sie tematu i nie spamuj.
 
Last edited:

huberto

Well-known member
Joined
Sep 14, 2012
Messages
1,276
Reaction score
4,639
Location
Poland
Vakri z całym szacunkiem... tutora masz od tygodnia wiec sie tak nie podniecaj. Temat był w polishu to było ok, przenieście go tam z powrotem i sami sie bedziemy dobrze bawić

ps. temat dotyczy malowania w paincie a Ty poruszyłbyś nawet temat imigrantów w polsce gdybyś coś o nich wiedział. Trzymaj sie tematu i nie spamuj.

Temat był na polishu i było spoko, szkoda tylko że olimek zaprosił Jano i otworzył tym furtkę dla całej społeczności PA. Chyba nie spodziewał się że Jano zaprosi do zabawy jakiegoś Polaka... Jeszcze za ten na pewno dobrze przemyślany wyczyn kliknąłeś Mu podziękowanie, więc nie miej teraz pretensji że ktoś Wam psuje zabawę, za której zepsucie sami odpowiadacie.
 

Szacho

Well-known member
Joined
Nov 17, 2010
Messages
806
Reaction score
622
Location
Mierzęcice, Poland
ps. temat dotyczy malowania w paincie a Ty poruszyłbyś nawet temat imigrantów w polsce gdybyś coś o nich wiedział. Trzymaj sie tematu i nie spamuj.

Tylko że to Ty zrobiłeś offtop jako pierwsze, w dodatku prowokujący, jak zwykle. ; )
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
graczy online: 24 - te liczby mówią same za siebie, niedługo sami tutorzy będa grali. Pozdrawiam
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,976
Reaction score
4,163
O i już na polishu ! Olimku - twórco tematu, nominuj .
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
nominuje ta osobe ktora pierwsza po moim poscie zarezerwuje post


o dokladnie tam \/
 
Back
Top