What's new

Welcome!

Kolejne Pytania

Cezary

New member
Joined
Mar 27, 2010
Messages
11
Reaction score
0
1.Czy wszyscy GMi to Polacy?
2.Ile b?dzie serwerów, slotów i dla jakich krajów b?d? te serwery?
3.Macie ju? jak?? list? osób do close beta testów? Je?li tak to czy móg?bym si? w niej znale???
 
D

Deleted_iKoob

Guest
Cezary said:
1.Czy wszyscy GMi to Polacy?
2.Ile b?dzie serwerów, slotów i dla jakich krajów b?d? te serwery?
3.Macie ju? jak?? list? osób do close beta testów? Je?li tak to czy móg?bym si? w niej znale???

1. Tylko ja jestem Polakiem w Teamie.
2. Wedlug potrzeby bedziemy odpalac kolejne serwery - nie bedzie to trwalo tak dlugo jak na BR
3. Lista nie jest jeszcze zamknieta wiec osoby aktywne na forum moga caly czas sie zalapac.
 

Notjet

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Co rozumiesz przez powiedzenie "osoby aktywne na forum"
np. jak kto? nie zna dobrze eng. to jak ma si? udziela??
 
D

Deleted_iKoob

Guest
Notjet said:
Co rozumiesz przez powiedzenie "osoby aktywne na forum"
np. jak kto? nie zna dobrze eng. to jak ma si? udziela??

Polski dzial na forum rowniez jest. Co prawda nie tak rozwiniety jak angielski ( pojekt jest miedzynarodowy ), ale jest.
 

Notjet

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Czyli ten dzia?? jak wida? to tutaj same pytania s? do ciebie czyli jak mamy si? udziela? ja np. chce by? w tych close beta testach ale nie mam jak si? udziela? w tym dziale bo nic tutaj si? nie dzieje tylko pytania same..

@Down
Dobra dobra.. jak by dawa? jakie? newsy po Polsku tak jak na Tnet to by by?o wi?cej a tutaj same pytania.. czekam na odpowiedz kooba
 

mlody2321

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
42
Reaction score
0
fajnie ?e jeszcze lista nie zamkni?ta ;]] a koob taki nick te? bd mia? w grze?? ;] ;p hmm a oczym tu pisa? jak mo?e z 7 polaków jest na tym forum ;D
 

NEMEZIS

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Ile b?dzie serwerów i czy b?d? one jako? podzielone tj. serwer dla polaków ,dla holendrów itp?
 

Fellers

New member
Joined
Apr 2, 2010
Messages
59
Reaction score
0
Location
Poland/Lord Of North
Jak by?y by tak podzielone to lipa, wielka lipa. Gra? tylko z Polakami lub Holendrami...
Mi si? wydaje, ?e na razie server b?dzie 1, jak przyb?dzie wi?cej graczy i zape?ni? ca?y server to wtedy powstan? nast?pne.
 

mlody2321

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
42
Reaction score
0
no lepiej by by?o jak ten 1 serv ;] a nie ka?dy kraj osobno ;p a na beta na pewno bd tylko 1 serv mo?e jak bd du?o osób na tescie to na oficjalne by? mo?e by 2 oddali ale to ju? wszystko od nich zale?y ;]
 
D

Deleted_iKoob

Guest
Notjet said:
@Down
Dobra dobra.. jak by dawa? jakie? newsy po Polsku tak jak na Tnet to by by?o wi?cej a tutaj same pytania.. czekam na odpowiedz kooba

Bede dawal newsy po polsku, zebyscie sobie mogli pisac :) Na starcie beda 1-2 serwery i bedziemy rozwijac siec w miare potrzeb.
 

mlody2321

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
42
Reaction score
0
no przyda? by si? jaki? ma?y news ;p ma?e info dla ludzi bo na pewno si? niecierpliwi? ;D
 

NEMEZIS

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Tak, np: czy mo?esz powiedzie? koob kiedy b?d? otwarte beta testy ?
 
Back
Top