What's new

Welcome!

Hitmon Anu life

Status
Not open for further replies.

Lazurianis

New member
Joined
Feb 27, 2011
Messages
113
Reaction score
69
Location
Poland
Ciśniemy dalej ;< (nudy)
QW8z0Gb.jpg


A poexpie Torchic'a.
UTt12kU.jpg


Co ten pokedex? : O
aIke8bu.jpg
 

Lazurianis

New member
Joined
Feb 27, 2011
Messages
113
Reaction score
69
Location
Poland
Witam.

Ludzie zainteresowani tematem zapewne zauważyli kilka postów wcześniej moją postać z Rookgaardu. Niestety nie wiem co mnie podkusiło i zacząłem rozmawiać z jednym z tutorów na właśnie wspomniany temat. Rozmowa ta zakończyła się dla mnie przeniesieniem pamiątkowej postaci na maina gdzie jest bezwartościowa i bezużyteczna, szczerze mówiąc wolałbym delete bo nie wiem po co mi ona. Nie mam pojęcia w czym ta postać przeszkadzała gdyż logowałem się na nią raz na rok ale cóż. Piszę tutaj właściwie żeby uświadomić Was ( o ile jeszcze tego nie wiecie ) jak w mojej opinii ludzie ze staffu (czyt. Raissa i [PA] Hohenheim) są nieczuli, rygorystyczni i niewzruszeni.

Na dowód przedstawiam Wam screena z rozmowy z szanownym Hohenheim'em, który jak widać trzyma poziom 95% społeczności PA.

5wAyltk.jpg


A kilka minut po tym incydencie proszę!
h7mMj_y.jpg



Przypadek? Nie sądzę. To tylko moja opinia ale dla mnie to wygląda na dość podejrzany zbieg okoliczności.

Zamierzam napisać owym osobom co o nich myślę, więc mogę się spodziewać bana/delete. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do mojego postępu w grze. Będziecie wiedzieli o kogo chodzi. Także na tę chwilę się żegnam i nie wiem czy zdołam kontynuować tutaj grę. Pozdrawiam. ;)
 
Last edited:

Sheeper

Well-known member
Joined
Mar 14, 2012
Messages
2,272
Reaction score
3,490
Location
Poland, Jelenia Góra, In front of PC
Powiem ci, zresztą z doświadczenia jako takiego, że tak długo jak nie masz jakiegoś konkretniejszego problemu, to lepiej żyć z nimi w zgodzie i trochę zluzować. Możesz się z nimi pośmiać itp. (chociaż nie z każdym ;3) i wtedy będzie spokojnie - przynajmniej na pearlu to działa. Nawet jak kogoś ze staffu nie lubisz, to nie wchodź w drogę im, a oni nie będą wchodzić w drogę tobie, nie ma co prowokować, bo to do niczego dobrego nie prowadzi ;V

A co do rookgardu, to rooka już poprostu nie ma i każda taka postać kończy tak samo z jakichś tam ichszych powodów. Poprostu nie ma tam nikogo być i tyle, nic specjalnego.
A promote Himbeere to akurat już kwestia wewnętrzna staffu i nie ma co w to wnikać (zresztą już tutorką była więc jakoś mnie ten ST nie dziwi)
 
Last edited:

Pandel

New member
Joined
Oct 25, 2013
Messages
201
Reaction score
251
Location
Poland
Tej Sheeper idź na swój pearl, ale odwiedź nas na Diamond : *
 

Lazurianis

New member
Joined
Feb 27, 2011
Messages
113
Reaction score
69
Location
Poland
A co do rookgardu, to rooka już poprostu nie ma i każda taka postać kończy tak samo z jakichś tam ichszych powodów. Poprostu nie ma tam nikogo być i tyle, nic specjalnego.

Mega żałuję, że nie znalazłem żadnego z tych itemów które rzekomo tam sobie rzucają i nie rozdałem na mainie...




Niestety Hohenheim czy jak on się wabi pokazał swój poziom nazywając mnie idiotą. Jestem ciekaw czy w rzeczywistości też posunąłby się do wypowiedzenia tych słów, czy może wysłałby na mnie swojego Pikachu czy innego Parasecta.
 
Last edited:

Hohenheim

Retired Admin/Former Player
Joined
Oct 11, 2011
Messages
3,270
Reaction score
11,155
Witam
CpzLVCi.png

This kid acknowledged that Rook island is totally useless and still did not want to get out from there (with possibility of staying trapped forever and being there make him unique or saw that place as a relic, I guess). I got fed up with him and my patience burst, so don't complain if you got called with that adjective.

But cry is free, you can either feel his nonsense melancholy or realize that I am right.
 

Lazurianis

New member
Joined
Feb 27, 2011
Messages
113
Reaction score
69
Location
Poland
WYPIERDALAJ Z MOJEGO TEMATU, nikt Cie tu nie zapraszał.

Hello, like i said it was my souvenir. In my opinion you are piece of shit, you showed it when you called me an idiot. People who can not stop the nerves should not be in such a position I have nothing more to add.

Regards.


PS: For the future, you are unwelcome here.
 
Last edited:

Lazurianis

New member
Joined
Feb 27, 2011
Messages
113
Reaction score
69
Location
Poland
Hohenheim, I hope you understood. Stop edit my posts and signature. Just apologize for an "idiot".
 

Lazurianis

New member
Joined
Feb 27, 2011
Messages
113
Reaction score
69
Location
Poland
It's pathetic. U can't see it is still LT? I can not even get an apology when I have hard evidence.
 
Last edited:

Hohenheim

Retired Admin/Former Player
Joined
Oct 11, 2011
Messages
3,270
Reaction score
11,155
It's pathetic. U can't see it is still LT? I can not even get an apology when I have hard evidence.
You forgot I moderate forums and users? I moderate your pathetic attitude, thread closed.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top