What's new

Welcome!

[Life Thread] Gildia Uwaga Policja - najlepsza Polska gildia na Pearlu

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Dzisiaj do zespołu doszły 3 pokemony a 2 się z nim pożegnały, lekko zmieniam styl gry aby zostać jednym z najlepszych trenerów w grze i choć wiem, że jeszcze daleka droga stawiam temu czoła i się nie poddam.



Corsolla ma WP i HP, King ma TP więc z powodzeniem zastąpi Espeona. Seadrę dostałem od Olimka na 41 poziomie, po osiągnięciu lvl 50 dodałem jej WP


Z zespołem pożegnały się Espeon oraz Heracross. W planach jest jeszcze zakup Mantine abym mógł róznież i używać opcji Fly mając wodne pokemony.

Po tym poście pewnie się zorientowaliście jakiego typu pokemonów chcę być trenerem - najlepszym =] a czy się uda? Postaram się. Pozdrawiam
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837


Udało się! Udało zdobyć pokemona Mantine a teraz czas na jego expienie, które jest dosyć przyjemne. Na dzień dobry pokemon dostał TM Water Pulse.

 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
Nasza gildia to bardzo dobra gildia. Nasza gildia dzisiaj na global poliszu pomogla graczowi z platinum bo biedny potrzebowal pomocy a na platinum nikt mu nie pomogl. Dziwne ze tutorow nie ma na global chatach skoro na platinum gracze nie maja innego wyboru jak szukac wlasnie pomocy na globalu. Smutne ale nasza gildia ma dobre serduszko i pomaga takim nowym graczom jak dzisiaj.
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
poprosze autora postu zeby poprosil o skasowanie tego zalosnego i prowokacyjnego posta bo chwalisz sie wszedzie gdzie sie da jaki jestes pomocny a jak potrzebna pomoc to gdzie jestes? na forum jestes i chcesz sie popisywac taki pomocny.
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
Dzisiaj z rana byla taka sytuacja ze jakis gracz pisal na trade ze kupi pokemona za 70hd. Mial 35 lvl i zrobilo mi sie smutno ze ja jestem taki bogaty a on szuka pokemona za 70hd. Postanowilem pomoc graczowi i poszedlem do mojego domku sprawdzic jakiego pokemona zlapalem i moglbym mu dac na ten 35lvl. Znalzlem dosc dobrego pokemona stantlera na 46 lvl i mu pomoglem. Czuje sie dobrze bo kolejny raz pomoglem. Juz nie raz dawalem pokemony ale tylko zebrakom a tutaj gracz uczciwie chcial kupic pokemona za 70hd ale co on mogl za ta kase kupic? chyba karpia :<

ps. Jestem za tym ze jak pomoc to pomagac dobrze a nie np jak to inni robia 12lvl hopipem.
 

matheo01q

New member
Joined
Aug 26, 2014
Messages
318
Reaction score
46
Dzisiaj z rana byla taka sytuacja ze jakis gracz pisal na trade ze kupi pokemona za 70hd. Mial 35 lvl i zrobilo mi sie smutno ze ja jestem taki bogaty a on szuka pokemona za 70hd. Postanowilem pomoc graczowi i poszedlem do mojego domku sprawdzic jakiego pokemona zlapalem i moglbym mu dac na ten 35lvl. Znalzlem dosc dobrego pokemona stantlera na 46 lvl i mu pomoglem. Czuje sie dobrze bo kolejny raz pomoglem. Juz nie raz dawalem pokemony ale tylko zebrakom a tutaj gracz uczciwie chcial kupic pokemona za 70hd ale co on mogl za ta kase kupic? chyba karpia :<

ps. Jestem za tym ze jak pomoc to pomagac dobrze a nie np jak to inni robia 12lvl hopipem.

ja tam wole pomagac w postaci jakiegos pikachu,flaffy,weezing :D jak mam wiec nie tylko Ty dobry jestes:D
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
kilka osob moze wiedziec o kim mowie ze daje 12lvl hopipa low lvl bo wczoraj na pc na diamondzie sie chwalila
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
Zastanawiam sie gdzie isc robic taska na crobaty+catch bo sa kilka respow ale gdzie najwygodniej bedzie z dosc dobrym respem?
 
Back
Top