What's new

Welcome!

Gazetka 1

Celsonz

Banned user
Joined
Jan 5, 2012
Messages
461
Reaction score
681
Location
Poland
Brakuje mi informacji o oszuście w kasynie to ten npc od blackjacka oszukuje i nie chce grac ukradl mi 20 hd i nicpoń do teraz nie chce gadac gdzie moje hajsiwo, a ostatnio widzialem jak nowym merolem bo plazy celadon smigal. Takich to nalezy karac w postaci rzucania grochem o piety.
Pozdrawiam!
 

Nidalee

New member
Joined
Aug 25, 2013
Messages
31
Reaction score
20
Jak to? Przecież cały Diamond i nawet część Pearla to czyta :c
 

berollo

New member
Joined
Mar 28, 2013
Messages
491
Reaction score
204
A gdzie coś o mnie? Jak tak można mnie pominąć ? Nie ma nic o mnie, nie dam lajka :<

@ dobra dałem lajka, chce więcej !
 
Last edited:

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
doszly do mnie sluchy ze nie chcecie juz zebym dalej pisal gazetki dlatego szukam osoby ktora bedzie kontynuowac gazetke diamond
 

berollo

New member
Joined
Mar 28, 2013
Messages
491
Reaction score
204
Nikt nie będzie w tym lepszy od Ciebie. Jak tak możesz porzucić swoją pracę, co ty sobie myślisz huliganie ty.
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
duzo osob do mnie pisze w grze ze chca gazetke! Ok to sprawdze czy chcecie kontynuacje gazetki "Lizaczek". Dajcie 25 podziekowan pod tym postem i jesli dojdzie do 25 podziekowan w ciagu 1 tygodnia to bede kontynuowal gazetke, ale jesli pod tym postem beda 3 negatywne posty to przerywam akcje "kontynuacje Lizaczka".

dla przypomnienia co to gazetka "Lizaczek"

1 odcinek byl nazwany ogolnie "gazetka diamond". Po pozytywnych ocenach czytelnikow gazetka rozwinela sie.
http://4.1m.yt/cmbB5Aii.jpg
Po kilku dniach gazetka zatrudnila nowych czlonkow. Zostal zatrudniony profesjonalny fotograf, ktory juz w 2 odcinku wykonywal fotografie monochromatyczne w wysokiej jakosci. Przyjela nazwe "Lizaczek" i odpowieni grafik specjalnie zatrudniony z tej okazji wykonal logo gazetki.
http://4.1m.yt/Ug3V4JwI.jpg

Zostaly przedstawione 2 odcinki. Po akceptacji ludnosci (25 podziekowan) zostana wszystkie odcinki udostepnione.
 
Last edited:
Back
Top